kontakt@topspozywcze.pl

Aktualności z Rynku Spożywczego Online

warzywa i owoce na półce w supermarkecie

Dlaczego warto robić zakupy spożywcze w sklepie Netto?

Zakupy spożywcze to codzienność dla każdego z nas. Zazwyczaj robimy je w sklepie, który znajduje się w pobliżu naszego domu lub miejsca pracy. Tak jest po prostu szybciej i wygodniej. Czasem jednak można zmienić swoje przyzwyczajenia i odwiedzić market, do którego na co dzień nie zachodzimy. Czy warto tak zrobić w przypadku sklepów sieci Netto?…
Przeczytaj więcej

alejka w sklepie spożywczym pomiedzy półkami z artykułami spożywczymi

Dlaczego warto kupować w Intermarche?

Obecnie sklepy spożywcze znajdują się niemalże na każdym rogu. Szczególnie w większych miastach wybór marketów, które starają się przyciągnąć do siebie kolejnych klientów, jest naprawdę spory. Dlatego przyjrzyjmy się bliżej jednemu z nich i sprawdźmy, dlaczego warto kupować w Intermarche.

widok na podświtelony Pałac Kultury i nauki w Warszawie nocą

Czy można zrobić zakupy w sklepach spożywczych całodobowych w Warszawie?

Pracujesz w niestandardowych godzinach? Często czas na zakupy spożywcze masz dopiero w późnych godzinach wieczornych, a nawet w nocy? A może zastanawiasz się, jak napełnić lodówkę, gdy nad ranem wracasz z podróży? Z pomocą przychodzą Ci całodobowe sklepy spożywcze w Warszawie, które działają zarówno w dzień, jak i w nocy. A to wszystko dla Twojej…
Przeczytaj więcej

kuchenna deska na której leżą różne warzywa, jajka oraz nóż

Dlaczego warto robić zakupy spożywcze w supermarketach Dino?

Dino to kolejna sieć supermarketów spożywczych, która podbija serca polskich klientów. Zbudowana na bazie rodzimego kapitału, oferuje świetne produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli niedaleko Ciebie działa sklep Dino, koniecznie sprawdź, dlaczego warto wybrać się do niego po codzienne zakupy spożywcze.

świeże bułki i rogaliki w eleganckim koszyku stojącym na stole

Gdzie zrobisz zakupy spożywcze w niedziele niehandlowe?

Wprowadzenie niedziel niehandlowych znacząco wpłynęło na zmianę nawyków zakupowych Polaków. Oczywiście większość konsumentów szybko dostosowała się do nowej sytuacji i zaczęła robić duże zakupy w soboty, a nawet w piątki. Jednak sieci spożywcze coraz częściej szukają sposobów, aby działać także w niedziele. Sprawdź zatem, gdzie zrobisz zakupy spożywcze w niedziele niehandlowe. 

miniaturka kozyka sklepowego z torbami stojaca na klawiaturze laptopa

Aplikacja Barbora – Zakupy Spożywcze Przez Telefon

Robisz zakupy spożywcze w sklepie internetowym Barbora.pl? Dzięki aplikacji mobilnej złożysz zamówienie bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Wystarczy do tego telefon i dostęp do internetu. Sprawdź, jak korzystać z aplikacji Barbora, dzięki której zakupy spożywcze przez internet będą jeszcze łatwiejsze. 

telefon trzymany przez kobietę siedzącą przy laptopie

Aplikacja mobilna MAKRO – jak najlepiej z niej korzystać?

Czy wiesz, że MAKRO ma własną aplikację mobilną? Dzięki niej Twoje zakupy będą przebiegały szybciej, wygodniej, a do tego zapłacisz za nie mniej. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój telefon. Zanim jednak to zrobisz, sprawdź, jakie dokładnie funkcje posiada aplikacja MAKRO i dlaczego warto z niej korzystać.