kontakt@topspozywcze.pl

Aktualności z Rynku Spożywczego Online

danie obiadowe ułożone na drewnianej desce

Czy catering dietetyczny podbije Polskę?

Chciałabyś się zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu na codzienne przyrządzanie odpowiednich posiłków? Z cateringiem dietetycznym nie musisz się o to martwić. Wybrana przez Ciebie firma zapewni Ci pyszne i pożywne dania każdego dnia. Brzmi interesująco? Sprawdź, na czym polega catering dietetyczny.  

kolorowa świnka skarbonka

Dlaczego warto korzystać z programu oszczędnościowego Auchan Skarbonka?

Auchan Skarbonka to specjalny program lojalnościowy, oferowany przez sieć supermarketów Auchan, który pozwala na zbieranie pieniędzy poprzez robienie zakupów w sklepach Auchan. Jak on działa? Otóż w sklepach Auchan niektóre produkty zostały oznaczone symbolem Skarbonki. To właśnie za ich zakup możemy otrzymać premię w postaci określonej kwoty dopisywanej do naszego konta „Skarbonka”.

bohenet świeżego chleba i kromka

Poznaj popularne zamienniki bezglutenowe, które pokochasz!  

Dowiedziałaś się, że nie możesz jeść glutenu? A może sama postanowiłaś ograniczyć jego spożycie? Tylko co teraz będziesz mogła jeść? Nie wpadaj w panikę! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka bezglutenowych zamienników, które pokochasz! Sprawdź, co możesz jeść, gdy pożegnasz się z glutenem.

pomnik neptuna na gdańskim rynku

Dlaczego warto robić zakupy w sklepach ze zdrową żywnością w Gdańsku?

Zdrowe odżywianie to Twój cel na nadchodzący rok? W takim razie sprawdź, gdzie zrobisz najlepsze zakupy spożywcze w sklepach ze zdrową żywnością w Gdańsku.

warzywne dekoracje wiszące w sklepie spożywczym

Jak złożyć zamówienie w supermarkecie internetowym SPAR?

Zakupy spożywcze przez internet to trend, który najprawdopodobniej zostanie z nami na dłużej. Co jednak ważne coraz więcej popularnych sieci spożywczych decyduje się na taki krok i uruchamia sprzedaż przez internet. Nie inaczej jest w przypadku sieci SPAR, która również umożliwia zakupy spożywcze online. Jak wygląda to w praktyce?

kosmetyki, ulotka oraz kokos leżące na stole

Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną Rossmann?

Aplikacje mobilne powoli stają się nieodłącznym elementem naszych zakupów. Pozwalają na przejrzenie aktualnej ofert sklepu, dostarczają informacje o promocjach oraz przyznają dostęp do atrakcyjnych zniżek. Tak też działa aplikacja mobilna od Rossmanna. Sprawdźmy zatem, dlaczego warto zainstalować ją w swoim telefonie.

wózek sklepowy na tle różnych warzyw i owoców

Jak wygodnie zrobić zakupy w POLOmarkecie?

Wydaje Ci się, że aby zrobić zakupy w POLOmarkecie, musisz wybrać się osobiście do sklepu, samodzielnie sięgnąć po każdy produkt z półki, po czym odstać swoje w kolejce do kasy? Taki sposób robienia zakupów spożywczych w POLOmarkecie to już przeszłość. Od kilku miesięcy możesz korzystać w tej sieci z tzw. modelu click&collect. Sprawdźmy zatem, na…
Przeczytaj więcej