kontakt@topspozywcze.pl

Aktualności z Rynku Spożywczego Online

telefon komórkowy trzymany w kobiecych dłoniach

Czy wiesz, jakie możliwości skrywa aplikacja mobilna Kaufland?

Czy da się dziś zrobić zakupy spożywcze bez korzystania z aplikacji mobilnej? Oczywiście, że tak! Pytanie tylko, czy ma to sens, skoro nowoczesne aplikacje do sklepów spożywczych ułatwiają to zdanie, a także pozwalają na dodatkowe oszczędności. Tak jak robi to aplikacja do marketów Kaufland. Przyjrzymy się bliżej, dlaczego warto zainstalować ją na naszym telefonie.

telefon komórkowy, kubek, magazyny leżący na sofie

Jak korzystać z programu lojalnościowego i aplikacji Bonus od E.Leclerc?

Chcesz otrzymywać dodatkowe kupony rabatowe i korzystać ze specjalnych ofert dla stałych klientów sieci E.Leclerc? Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację mobilną na swój telefon komórkowy. Sprawdźmy, na czym polega program Bonus i co możesz dzięki niemu zyskać.

duża sklepowa lodówka z przeróżnymi mrożonkami

Coolomat – czy paczkomaty na żywność podbiją serca Polaków?

Każdy z nas oswoił się już z ideą paczkomatów. To niezwykle praktyczne maszyny, które umożliwią odbiór przesyłek o dowolnej porze. Problem jednak w tym, że w tradycyjnych skrytkach nie da się przechowywać świeżej żywności. Stąd pomysł na Coolomaty, czyli paczkomaty z opcją chłodzenia. Sprawdźmy zatem, jak działają takie maszyny.

smartfon trzymany w dłoni przez młodą dziewczynę siedzącą na drewnianych schodach

Poznaj korzyści, jakie daje aplikacja mobilna Mój Lewiatan

Aplikacje mobilne cieszą się dziś niesłuchaną popularnością. Każdy z nas ma w swoim telefonie zainstalowane co najmniej kilka takich programów. Ten trend postanowiły wykorzystać również sieci handlowe, w tym Lewiatan. Sprawdźmy zatem, co możesz zyskać, dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Mój Lewiatan.  

wejście do sklepu LIDL

Rezerwuj w LIDL online i uniknij wyścigów o produkty

Masz ochotę na skórzaną torebkę w rozsądnej cenie? Chcesz kupić markowe buty do biegania z dużą zniżką? A może po prostu chcesz skorzystać z jednej z wielu promocji Lidla na chodliwe produkty? Już nie musisz walczyć w tłumie o wybrany produkt. Wystarczy, że wcześniej zarezerwujesz go online w ramach usługi „Moje Konto Lidl” i odbierzesz…
Przeczytaj więcej

rodzice z trójką dzieci siedzący w parku

Czy warto korzystać z Karty Dużej Rodziny?

Duża rodzina to spore wydatki. Szczególnie gdy ceny produktów i różnych usług nieustannie rosną. Możesz się jednak przed nimi obronić, korzystając z Karty Dużej Rodziny. Dzięki niej otrzymasz cały wachlarz zniżek i rabatów, które sprawią, że Twoje rachunki będą niższe, a oszczędności większe. Przekonaj się, jak oszczędzać z Kartą Dużej Rodziny.

twarz leżącej młodej kobiety z plasterkami truskawek w kształcie serca

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Hebe?

Jesteś stałą klientką drogerii Hebe? Już dziś możesz pobrać na swój telefon specjalną aplikację mobilną, dzięki której aktualną ofertę sklepu będziesz miała zawsze pod ręką. Sprawdź, jakie specjalne niespodzianki kryje aplikacja Hebe.