Bolt Market dowiezie zakupy w Wielkanoc


29.03.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 29.03.2024

Spis treści

  1. Bolt Market dowiezie w Wielkanoc
  2. Świąteczne jedzenie w kategorii „Uratuj nas”

Bolt Market dowiezie zakupy spożywcze nawet w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny. W ubiegłym roku Warszawiacy naprawdę docenili możliwość zamawiania na ostatnią chwilę. Jak będzie tym razem?

Bolt Market to usługa, która umożliwia ekspresową dostawę produktów spożywczych za pośrednictwem aplikacji Bolt Food. Zamówienia ze sklepów Bolt Market można składać na terenie Warszawy.

Jakie są najlepsze aplikacje q-commerce? Zobacz gdzie zamawiać

Bolt Market dowiezie w Wielkanoc

W najbliższe Święta Wielkanocne użytkownicy aplikacji Bolt Food będą mogli korzystać z jej usług nawet w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny. Dostawy będą możliwe w godzinach:

  • Wielka Sobota – 8.00-24.00
  • Niedziela Wielkanocna – 12.00- 24.00 (z wyjątkiem sklepu na Ursynowie)
  • Poniedziałek Wielkanocny – 9.00- 24.00  (z wyjątkiem sklepu na Ursynowie)

Użytkownicy aplikacji chcą zamawiać w Święta

Bolt Market nie po raz pierwszy oferuje dostęp do swoich usług w trakcie świąt. W czasie ubiegłorocznej Wielkanocy klienci Bolt zamawiali zakupy co minutę! Co ciekawe najchętniej z opcji zakupów na ostatnią chwilę korzystali popołudniu w Sobotę Wielkanocną.

„Zachowania zakupowe naszych klientów pokazują, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na usługę zakupów z szybką dostawą. W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu. Dlatego teraz ponownie chcemy przyjść na pomoc zabieganym konsumentom i umożliwić im zakupy w sklepach Bolt Market w czasie wolnych, świątecznych dni. W ten sposób potwierdzamy, że jesteśmy niepodważalnym partnerem w codziennym życiu mieszkańców miasta” – mówi Agnieszka Cymbała, country manager Bolt Market w Polsce.

Zamów zakupy z supermarketu internetowego. Który wybrać?

Świąteczne jedzenie w kategorii „Uratuj nas”

Planując zakup żywności na Wielkanoc warto zawsze wziąć pod uwagę to, żeby jak najmniej jedzenia trafiło do kosza. Ideę niemarnowania żywności wspiera również Bolt, który w zeszłym roku uruchomił kategorię „Uratuj nas”. Znajdziemy w niej żywność o zbliżającym się terminie przydatności, przecenioną nawet o 40%.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)