Nowa odsłona e-sklepu Auchan. Co się zmieni?


03.04.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 03.04.2024

Spis treści

  1. Nowa odsłona e-sklepu Auchan
  2. Jakie zmiany przyniesie nowa odsłona e-sklepu Auchan?
  3. nowy.auchan.pl: W jakich miastach będzie dostępny?

Auchan poinformował klientów o wdrożeniu nowej wersji sklepu internetowego. Na razie dwie witryny (zakupy.auchan.pl i nowy.auchan.pl) będą działać równolegle, ale operator ma sukcesywnie migrować kolejne lokalizacje do nowego systemu. Co się zmieni? Na jakie korzyści mogą liczyć klienci?

Auchan rusza z nową wersją sklepu internetowego, dedykowanego zakupom spożywczym. Klienci sieci będą teraz mogli skorzystać z programu Skarbonka również w trakcie zakupów przez internet! Nowa witryna to też większy wybór i ułatwienia dla konsumentów.

Jak działa program lojalnościowy Skarbonka od Auchan?

Nowa odsłona e-sklepu Auchan

Auchan zaczął już wdrażać nową witrynę sklepu internetowego. Na razie ma znajdować się pod adresem nowy.auchan.pl. Póki co strona jest zablokowana hasłem i nie jest jeszcze dostępna dla użytkowników.

W nowym sklepie internetowym mają znaleźć się funkcjonalności takie jak: możliwość zrobienia listy zakupów czy rekomendacje zakupowe dopasowane do potrzeb użytkownika. Co najważniejsze – klienci w końcu będą mieli możliwość skorzystania z programu lojalnościowego Skarbonka w sklepie internetowym Auchan.

Dwie witryny, jeden sklep

Aż do czasu zakończenia migracji obie wersje e-sklepu Auchan będą działać równolegle. Na nowy.auchan.pl będzie można kupić wyłącznie produkty z dostawą własną Auchan, a wszystkie inne zakupy do domu lub ogrodu (wysyłane kurierem), trzeba będzie zrealizować przez zakupy.auchan.pl.

To właśnie ten drugi adres pozostanie domyślnym i podstawowym adresem sklepu internetowego Auchan. Po wybraniu dostawy własnej Auchan i wpisaniu kodu pocztowego, użytkownicy będą automatycznie przekierowywani do nowej witryny sklepu. Po zakończeniu procesu migracji witryny zostaną scalone.

Jakie są najlepsze supermarkety internetowe? Zobacz gdzie zamówić zakupy

Jakie zmiany przyniesie nowa odsłona e-sklepu Auchan?

Auchan wprowadza zmiany, które mają ułatwić klientom robienie zakupów. Mają zmienić się niektóre funkcje i techniczne procesy, związane ze składaniem zamówień. Przede wszystkim nowa witryna będzie zsynchronizowana z programem lojalnościowym Skarbonka. Do tej pory klienci mogli korzystać z benefitów wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Nie było to możliwe w trakcie zakupów przez internet. Teraz jednak wszystko się zmieni.

Oprócz tego witryna Auchan będzie miała też nowe wbudowane funkcje, takie jak personalizowane rekomendacje produktów, kody rabatowe czy listy zakupowe. Klient będzie też wybierał adres dostawy jeszcze przed zrobieniem zakupów, dzięki czemu będzie miał możliwość skorzystania ze specjalnych ofert i nowych opcji dostaw.

nowy.auchan.pl: W jakich miastach będzie dostępny?

Nowa wersja sklepu internetowego Auchan będzie w pierwszej kolejności dostępna dla mieszkańców Bydgoszczy i jej okolic. Jej zasięg ma być stopniowo rozszerzany na pozostałe obszary dostaw, które obsługuje Auchan.

Aktualnie sieć oferuje dostawy własne na terenie: Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Łodzi, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Częstochowy, Poznania, Szczecina, Lublina i Rzeszowa.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)