Carrefour dołącza do Wolt. Zrobicie zakupy w 14 miastach


16.04.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 16.04.2024

Spis treści

  1. Carrefour i Wolt: Zakupy z hiper- i supermarketów
  2. Carrefour na rynku q-commerce

Aplikacja Wolt przyjęła w swoje szeregi kolejnego dużego gracza. Od teraz za pomocą platformy zrobicie zakupy w wybranych sklepach sieci Carrefour w 14 polskich miastach.

4 marca tego roku Carrefour ogłosił inaugurację współpracy z globalną platformą q-commerce. Początkowo usługa działała w ramach testów – tylko w dwóch warszawskich placówkach.

Carrefour i Wolt: Zakupy z hiper- i supermarketów

Pojawienie się Carrefour w aplikacji Wolt to kolejny krok w stronę rozwoju kanałów e-commerce tej sieci. Współpraca umożliwia konsumentom robienie zakupów w supermarketach i hipermarketach Carrefour z ekspresową dostawą. Kurier Wolt dotrze pod ich drzwi nawet w ciągu 35 minut. Zamówienia można składać od 10 do 19 (w przypadku supermarketów) i od 10 do 20.30 (w przypadku hipermarketów).

„Cieszymy się, że marka Carrefour, która jest jedną z czołowych sieci retailowych, reprezentująca różne formaty sklepów, zdecydowała się dołączyć do grona naszych partnerów. Dzięki tej współpracy możemy poszerzyć nasze portfolio i zwiększyć obecność Wolta w sektorze quick-delivery, czyli szybkich zakupów z dostawą tego samego dnia” – mówi Wojciech Chmielewski, Retail Business Manager Wolt Polska.

Oszczędź na zamówieniach z kodem rabatowym do Wolt

Gdzie można zamówić z Carrefour na Wolt?

Zamówienia ze sklepów Carrefour można składać w 14 polskich miastach na przestrzeni 13 różnych województw. W tym w:  Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Białymstoku.

Carrefor na Wolt, mat.prasowe

Akcja promocyjna Carrefour i Wolt

Firmy przewidziały specjalną zniżkę, która ma zachęcić klientów do skorzystania z nowej usługi. Aż do 30 maja po wpisaniu kodu CARREFOUR30 każdy użytkownik dostanie 3 x 10 zł zniżki na pierwsze zamówienia ze sklepu Carrefour z dostawą do domu.

Jakie są najlepsze supermarkety internetowe? Sprawdź ranking

Carrefour na rynku q-commerce

Jednym z elementów strategii firmy Carrefour jest coraz większa digitalizacja doświadczeń zakupowych, co jest odpowiedzią na przenoszenie się klientów w strefę zakupów online. Współpraca z Wolt jest w tym kontekście możliwością zwiększenia zasięgu sprzedaży internetowej sieci i dalszej popularyzacji zakupów przez internet w Polsce.

Współpraca ta łączy nasze najlepsze strony: szerokość asortymentu Carrefour, który jest wyjątkowy na rynku q-commerce i szybka dostawa Wolt. Czas to najcenniejsza waluta, dlatego cieszymy się, że możemy pomóc naszym klientom zaoszczędzić go na robieniu codziennych zakupów, które od teraz można będzie zamówić bezpośrednio z poziomu naszej aplikacji” – zwraca uwagę Krzysztof Dłużniewski, Head of Marketing Wolt Polska.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)