Auchan uruchamia pierwszą na rynku interaktywną gazetkę


27.03.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 27.03.2024

Spis treści

  1. Interaktywna gazetka zintegrowana z usługą e-commerce
  2. Jak często będzie wychodzić interaktywna gazetka Auchan?

Auchan Polska uruchomił wirtualną, interaktywną gazetkę. Zawiera nowe sekcje tematyczne oraz inspirujące treści kulinarne w postaci wideo. To pierwsza duża sieć handlowa, która zdecydowała się na taki krok.

Digitalna gazetka to nowość dla klientów Auchan. Znajdziemy tam filmiki i interaktywne elementy, a także przyciski, które pozwalają na szybkie przejście do strony produktu w internetowym sklepie Auchan.

Interaktywna gazetka zintegrowana z usługą e-commerce

Internetowa gazetka Auchan zyskała teraz całkiem nowe funkcjonalności. Intuicyjny interfejs pozwala na proste poruszanie po publikacji i podejmowanie interakcji z jej treścią. Kliknięcie na określone elementy automatycznie przeniesie klienta na bloga Auchan lub na stronę z przepisami.

Do tego interaktywna gazetka Auchan jest w pełni zintegrowana z usługą e-commerce. Dzięki temu użytkownik może za pomocą jednego kliknięcia przenieść się ze strony gazetki na stronę wybranego produktu w e-sklepie i zamówić go online.

Zobacz aktualną gazetkę Auchan. Co kupimy taniej?

Auchan, mat. prasowe

Nowe sekcje tematyczne: Pewni dobrego

Nowa forma gazetki internetowej zostanie wzbogacona o dodatkowe treści różnego rodzaju. Będą dotyczyły nie tylko promocji, ale także przepisów, treści poradniczych czy informacji na temat produktów marki własnej Auchan Pewni Dobrego. Internauci będą też mieli możliwość założenia konta w programie lojalnościowym Auchan Skarbonka bezpośrednio z poziomu gazetki (zobacz jak działa program Auchan Skarbonka).

Klienci dokonują dziś coraz bardziej świadomych zakupów, dlatego od sklepów oczekują aktualnych informacji dotyczących oferty, w tym akcji promocyjnych. Dokonując zakupowych wyborów chętnie sięgają po gazetki, a znakiem czasów, coraz częściej do ich wersji elektronicznych. Tym bardziej nas cieszy, że w naszej pierwszej na rynku interaktywnej gazetce znajdą nie tylko informacje o aktualnych promocjach, ale  także  więcej treści, dużo inspiracji, oraz możliwości bardziej zaangażowanego i efektywnego korzystania z tej formy gazetki. Jestem przekonana że nasi klienci dostaną nie tylko niezbędne informacje o produktach, których szukają ale także będziemy dla nich inspiracją w kulinarnych przygodach jednocześnie znacząco poprawimy przyjemność z robienia zakupów mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki, Klienta, Data, SI w Auchan Polska.

Jakie są najlepsze supermarkety internetowe?

Auchan, mat. prasowe

Jak często będzie wychodzić interaktywna gazetka Auchan?

Jak często będą pojawiać się nowe wersje interaktywnej gazetki? Na razie będzie się ukazywać 2 razy w miesiącu, jednak już od września 2024 roku każde wydanie gazetki będzie miało formę interaktywną. Myślicie, że to przyszłość informowania klientach o promocjach? Wolicie takie gazetki czy powiadomienia w aplikacji?

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)