Jak działa aplikacja Biedronka. Poznaj opinie i korzyści


18.08.2022
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 20.10.2023

Spis treści

 1. Aplikacja Biedronka: Co to?
 2. Co daje aplikacja mobilna Biedronki?
 3. Aplikacja Biedronka – opinie klientów
 4. Aplikacja Biedronka nie działa: Co robić?
 5. Moja Biedronka aplikacja zamiast karty: Podsumowanie

Karta Moja Biedronka pomaga milionom Polaków oszczędzać na zakupach. Teraz nie musisz nosić jej w portfelu! Wystarczy aplikacja w telefonie. Jak działa i jakie korzyści przynosi?

Aplikacja Biedronka: Co to?

Aplikacja Biedronka jest częścią programu lojalnościowego popularnej sieci dyskontów. Pozwala na korzystanie z wielu benefitów, zniżek i specjalnych promocji. Posiada też funkcje, które mogą ułatwić robienie codziennych zakupów i śledzenie wydatków.

Co najważniejsze aplikacja Biedronka z powodzeniem zastąpi plastikową kartę Moja Biedronka. Wystarczy, że będziesz miał ze sobą telefon i zeskanujesz kod, który znajduje się w aplikacji.

Sprawdź kod rabatowy, który pozwoli ci zrobić tańsze zakupy w Biedronce!

Co daje aplikacja mobilna Biedronki?

Jeżeli chcesz skorzystać z jeszcze większej ilości benefitów, możesz wybrać aplikację zamiast karty Moja Biedronka. Serwis oferuje znacznie więcej niż sama karta klienta.

Moja Biedronka rejestracja karty krok po kroku. Dowiedz się jak to zrobić

Aplikacja mobilna Biedronki zapewnia dostęp do wielu praktycznych funkcji, które uczynią zakupy jeszcze bardziej atrakcyjnymi i wygodnymi. Przede wszystkim umożliwia odbieranie specjalnych rabatów na zakupy oraz aktywację płatności BLIKIEM bez konieczności podawania kodu.

moja.biedronka.pl

Wirtualna Karta Moja Biedronka

Co daje aplikacja Biedronka? Najważniejszą zaletą posiadania tej aplikacji mobilnej jest wirtualna karta klienta. Dzięki niej nie musisz nosić już plastikowej karty w portfelu. Wystarczy, że masz ze sobą telefon!

Wszystko co musisz zrobić to zeskanować wirtualną kartę przy kasie. Kod karty otworzy się od razu po uruchomieniu aplikacji Biedronka. Zawsze możesz go też odnaleźć klikając środkowy przycisk z biedronką w menu.

Zobacz też:

Gazetki promocyjne Biedronki

Zniżki „tylko dla Ciebie”

W aplikacji codziennie dostajesz spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich preferencji zakupowych. Specjalne promocje znajdziesz na górze strony domowej w aplikacji.

Dodatkowo dwa razy dziennie możesz skorzystać z Shakeomatu i wytrząsnąć dedykowaną dla siebie superofertę (dowiedz się więcej). Wystarczy potrząsnąć telefonem, a promocja ukaże się na Twoim ekranie. Pozostanie ważna do końca dnia.

Aplikacja Biedronka: Wszystkie promocje w jednym miejscu

Aplikacja Biedronka to nie tylko wyjątkowe dobrane specjalnie dla Ciebie promocje. Oprócz tego serwis gromadzi wszystkie aktualne zniżki (dla wszystkich klientów i dla posiadaczy karty Moja Biedronka) i pozwala na ich przeglądanie.

W aplikacji znajdziesz też najnowsze gazetki promocyjne. Każdą z nich możesz przejrzeć od deski do deski. Zobaczysz sekcję wybrane dla Ciebie z gazetki, gdzie zostaną Ci zaprezentowane najlepsze dla Ciebie oferty

Historia transakcji

Przydatną funkcją aplikacji jest możliwość śledzenia historii transakcji. Jeżeli zeskanowałeś kartę Moja Biedronka przy zakupach, w Twojej aplikacji pojawi się wirtualny paragon.

To świetna opcja jeżeli nie lubimy zbierać papierowych paragonów, a chcemy kontrolować nasze wydatki. W aplikacji możesz zobaczyć pełną listę swoich transakcji. Każdej będzie towarzyszył paragon fiskalny, który można pobrać na urządzenie mobilne.

Płatności BLIK bez kodu

Dzięki szybkiej płatności BLIK bez wpisywania kodu możesz zapłacić za zakupy w Biedronce, nie generując kodu w aplikacji bankowej. Ta funkcja umożliwia zaakceptowanie płatności jednym kliknięciem. Wystarczy stuknąć w powiadomienie z aplikacji banku, które wyświetli się na ekranie smartfona.

Aby aktywować płatność BLIK bez kodu w aplikacji Biedronka, musisz:

 1. nacisnąć logo Biedronki w dolnej części ekranu,
 2. kliknąć „Aktywuj” pod wirtualną kartą Moja Biedronka,
 3. wybrać „Włącz płatności BLIK bez kodu”,
 4. przeczytać i zaakceptować regulamin płatności Tpay,
 5. podać kod BLIK z aplikacji bankowej,
 6. zatwierdzić transakcję (z Twojego konta zostanie pobrany 1 gr, który zostanie od razu zwrócony),
 7. zapamiętać Biedronkę w aplikacji banku (wyświetli Ci się powiadomienie, które należy zaakceptować).

Uwaga – usługa nie jest dostępna, jeśli używasz karty plastikowej Moja Biedronka zamiast wirtualnego odpowiednika w aplikacji.

Sprawdź, jak zrobić zakupy online w Biedronce w 15 minut! Zobacz, jak działa Biedronka Express BIEK.

Aplikacja Biedronka – opinie klientów

Chociaż użytkownicy aplikacji Biedronka chwalą jej intuicyjną obsługę i dostęp do wielu promocji, narzekają na problemy techniczne, np. uruchamianie się z opóźnieniem, wolne ładowanie ofert czy niedziałającą weryfikację SMS.

O ile nie napotkaliśmy większych trudności w trakcie uruchamiania i korzystania z apki na smartfonie z Androidem, o tyle, niestety, nie możemy stwierdzić, że aplikacja Biedronka działa tak samo płynnie jak konkurencyjne rozwiązania, np. Mój Carrefour. To, co jest zauważalne na pierwszy rzut oka, to minimalne opóźnienia we wczytywaniu się części elementów. Jedyny błąd ukazał się podczas pierwszego wybierania sklepu – dotyczył połączenia sieciowego, mimo że działało poprawnie.

Aplikacja Biedronka: Opinie w Google Play

Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy w Google Play, aplikacja Biedronka jest nieustannie rozwijana, a kolejne aktualizacje będą uwzględniały zgłoszenia najczęściej występujących problemów. Klienci podkreślają, że twórcy powinni dodać do aplikacji listę zakupów, którą można by tworzyć, zaznaczając produkty w aktualnych gazetkach.

Niektórzy użytkownicy uznają za wady wylosowywanie tych samych promocji w Shakeomacie, np. zniżek na herbaty, sery żółte czy piwa, i brak możliwości wyszukania produktów po nazwie. Zgadzamy się z klientami, którym nie podoba się, że otwarcie aplikacji powoduje wyświetlenie wirtualnej karty Moja Biedronka. Dopiero po naciśnięciu przycisku „Start” przechodzi się do głównego menu. Wygodniejsze jest odwrotne rozwiązanie, które jest znane chociażby z aplikacji Żappka.

Jako kluczowe plusy można wymienić wspomniane funkcje, w tym sprawdzanie ceny produktu – bez szukania skanera cen w sklepie – i przechowywanie historii transakcji, dzięki której nie musisz gromadzić papierowych paragonów.

Aplikacja Biedronka nie działa: Co robić?

Aplikacja Biedronka nie działa? Podpowiadamy co zrobić! Najlepszą opcją zawsze jest skontaktowanie się z firmą. Zanim to zrobisz możesz spróbować wyłączyć i włączyć aplikację jeszcze raz i sprawdzić czy masz pobraną najnowszą aktualizację.

Jeżeli masz problemy z aplikacją, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Możesz wysłać wiadomość na bok@biedronka.pl, najlepiej z załączonymi screenami i/lub nagraniami ekranu, zwłaszcza jeśli zmagasz się z trudnościami technicznymi. Ewentualnie możesz dodać komentarz w sklepie, z którego została pobrana aplikacja. Jak świadczą opinie użytkowników, programiści działają błyskawicznie.

Moja Biedronka aplikacja zamiast karty: Podsumowanie

Zamień plastikową kartę Moja Biedronka na aplikację, która pozwoli Ci na korzystanie z jeszcze lepszych promocji i rabatów. Telefon przecież i tak zawsze masz przy sobie.

Pobierz aplikację Biedronka z sklepu Google Play lub Apple Store i ciesz się wszystkimi przydatnymi funkcjami. Spróbujesz? Czy pozostaniesz zwolennikiem plastikowych kart lojalnościowych?

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Arek

Fajne te wasze artykuły, ułatwiają mi codzienne funkcjonowanie.