kontakt@topspozywcze.pl

Co powinieneś wiedzieć o aplikacji mobilnej Żappka?

Co powinieneś wiedzieć o aplikacji mobilnej Żappka?

zappka_aplikacja

Coraz więcej firm i sieci handlowych decyduje się na stworzenie własnej aplikacji mobilnej. Dla sklepów to sposób na zdobycie lojalności klientów, a dla nas możliwość oszczędzania na zakupach, skorzystania z dodatkowych promocji i otrzymania nagród za regularne zakupy. Niedawno kolejna sieć sklepów z branży spożywczej zdecydowała się na taki krok. Przedstawiamy zatem Żappkę, czyli aplikację mobilną od Żabki.

Jakie korzyści daje aplikacja Żappka?

Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie Żappki, będziesz mógł skorzystać z kilku ciekawych bonusów, dostępnych tylko dla posiadaczy tej aplikacji.

Masz Żappkę? Łap żappsy!

Przede wszystkim za pomocą Żappki będziesz zbierał punkty, czy tzw. żappsy. Za każdą wydaną złotówkę, dostaniesz 4 żappsy. Oznacza to, że jeśli za zakupy zapłacisz 5,79 zł, to Twoje żappkowe konto zasili 20 żappsów. Zebrane żappsy będziesz mógł wymieniać na nagrody.

Choć zbieranie punktów za zakupy to znany i sprawdzony pomysł, to do tej pory większość sklepów wymagała od swoich klientów posiadania przy sobie w chwili zakupów specjalnej karty. Było to raczej niewygodne rozwiązanie, szczególnie gdy posiadaliśmy wiele kart z różnych sieci. Natomiast dzięki aplikacji mobilnej mamy wszystkie takie „karty” na swoim telefonie.

Takie rozwiązanie pozwala także na bieżąco kontrolować liczbę zgromadzonych punktów. Chcesz wiedzieć, ile żappsów aktualnie posiadasz? Nic prostszego. Zerknij w górną część głównego okna aplikacji Żappka, tuż pod Twoim imieniem. Tam znajduje się dokładna liczba uzbieranych przez ciebie żabkowych punktów czyli żappsów.

Na co możesz je wymienić? Na produkty, które znajdziesz w sekcji kupony w swojej aplikacji. Poszczególne kupony stają się aktywne, gdy tylko zgromadzisz wymaganą do tego liczbę żappsów.

Pamiętaj jednak, że nie każde zakupy premiowane są żappsami. Do produktów wyłączonych z punktowania żappsami należą:

  • wyroby tytoniowe i akcesoria do e-papierosów,
  • produkty lecznicze,
  • preparaty do początkowego żywienia niemowląt,
  • rachunki,
  • przesyłki pocztowe,
  • usługi GSM (karty GSM, doładowania),
  • karty pre-paid (doładowania np. Paysafecard),
  • dowody udziału w grach hazardowych (kupony loteryjne),
  • wyroby alkoholowe.

Sprawdź także aplikację Żabka Jush, dzięki której zrobisz zakupy spożywcze przez internet, które zostaną dostarczone pod Twoje drzwi w ciągu 15 minut!

 

Korzystaj z promocji w Żabce z Żappką!

Poza tym, dzięki aplikacji Żappka w łatwy sposób dowiesz się o aktualnie obowiązujących promocjach. Co więcej, sieć Żabka przygotuje również spersonalizowane zniżki specjalnie dla Ciebie.

Znajdź czynną Żabkę w Żappce!

Dodatkową korzyścią z posiadania aplikacji jest szybkie i łatwe wyszukiwanie sklepów Żabka w Twoim pobliżu. Warto w tym celu zezwolić aplikacji na geolokalizację. Przyda ci się to, zwłaszcza gdy udajesz się do innego miasta i planujesz zrobić mniejsze lub większe zakupy, zwłaszcza w niedzielę niehandlową. Z aplikacją błyskawicznie znajdziesz otwarty sklep niedaleko miejsca Twojego pobytu.

Gdzie pobrać aplikację Żappka?

Aplikację Żappka pobierzesz, w zależności od telefonu, jaki posiadasz, ze sklepu online Google Play i Apple App Store. Działa ona na systemie Android w wersji od 5.0 oraz w systemie iOS od wersji 11 (od 5s).

Do rozpoczęcia korzystania z aplikacji konieczna będzie rejestracja. W tym celu wystarczy, że podasz swoje imię oraz adres mailowy. Jeśli potwierdzisz swoje dane, uzyskasz dostęp do dodatkowych promocji.

Jak korzystać z aplikacji Żappka? Jak zbierać żappsy?

Samo korzystanie z aplikacji mobilnej jest niezwykle proste. Po prostu podczas zakupów pokaż sprzedawcy swój indywidualny kod kreskowy, który zostanie przez niego zeskanowany w trakcie kasowania produktów. Kod kreskowy znajdziesz go po uruchomieniu Żappki, w prawym górnym rogu ekranu, tuż obok własnego awatara. Wystarczy, że wybierzesz zielone kółeczko, a pojawi się twój kod kreskowy.

Jak korzystać z promocji dostępnych z Żappce?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dzięki Żappce możesz skorzystać z dodatkowych promocji. W tym celu po prostu pokaż swój kod kreskowy sprzedawcy, a twoje zakupy automatycznie zostaną naliczone po niższej cenie.

Jak otrzymać dodatkowe nagrody od Żabki poprzez żappsy zebrane w Żappce?

Udało Ci się uzbierać odpowiednią liczbę punktów (żappsów), aby uzyskać nagrodę? Udaj się zatem do swojej ulubionej Żabki i aktywuj nagrodę w aplikacji Żappka. Następnie wybierz z półki produkt, który jest Twoją nagrodą i podejdź do kasy. Pamiętaj, aby koniecznie pokazać sprzedawcy kod kreskowy z aplikacji Żappka, jeszcze zanim zeskanuje on wybrane przez Ciebie produkty. I tyle – zebrane przez Ciebie żappsy zamieniają się na nagrody od Żabki, z których już po chwili możesz się cieszyć.

Żabka to kolejny sklep, który postawił na jeszcze bliższy kontakt z klientami (niedawno pisaliśmy również o nowej aplikacji Netto, czy też  o aplikacji LIDL Plus). Dzięki aplikacji możesz sprawdzić, czy Twoje ulubione produkty są dostępne w niższej cenie, a zbierane za zakupy żappsy wymienisz na dodatkowe nagrody. Dodatkowo możesz liczyć na specjalne promocje, stworzone z myślą o Twoich preferencjach zakupowych.