Karta Moja Biedronka. Jak ją zarejestrować?


19.10.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 16.12.2023

Spis treści

 1. Karta Moja Biedronka: Jak ją otrzymać?
 2. Moja Biedronka: Rejestracja karty krok po kroku
 3. Rejestracja karty Biedronka: Podsumowanie

Dzięki karcie Moja Biedronka na zakupach oszczędzają już miliony Polaków. Ty też możesz! Rejestracja karty Biedronka jest bardzo prosta. Dowiedz się jak zdobyć kartę lojalnościową sieci i ją aktywować i ciesz się specjalnymi zniżkami, bonusami i konkursami.

Karta Moja Biedronka: Jak ją otrzymać?

Jak założyć kartę Biedronki? Wyrobienie nowej karty jest bardzo proste. Żeby dostać kartę Moja Biedronka wystarczy udać się do jednego z wielu sklepów sieci i poprosić o nią przy kasie.

Otrzymasz wtedy zestaw składający się z jednej karty głównej oraz dwóch mniejszych breloków, które możesz podarować bliskim, aby także skorzystali z programu lojalnościowego Biedronki.

Zobacz najnowsze gazetki Biedronki

Wyrobienie nowej karty Biedronka: Czy można to zrobić przez internet?

Czy można założyć kartę Biedronki online? Tak! Od 2022 roku klienci mogą nie tylko zarejestrować, ale także wyrobić kartę Moja Biedronka nie wychodząc z domu. Zrobimy to korzystając z aplikacji mobilnej. Nie potrzebujesz wtedy plastikowej wersji karty, żeby ją zarejestrować i z niej korzystać. Wystarczy ci wersja mobilna, którą będziesz nosić na swoim smartfonie razem z aplikacją Biedronka.

Żeby dostać kartę Moja Biedronka niezbędne będzie wykonanie paru prostych kroków:

 1. Pobranie aplikacji mobilnej Biedronka (jest dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS – w sklepach Google Play i Apple Store).
 2. Podanie swojego numer telefonu – dzięki niemu aplikacja będzie w stanie zweryfikować czy posiadasz już konto w programie lojalnościowym.
 3. Wpisanie kodu weryfikacyjnego i zaakceptowanie regulamin karty – kod zostanie wysłany na podany numer telefonu.
 4. Aplikacja Biedronka poprosi cię jeszcze o podanie swojego imienia i wybranie ulubionej lokalizacji sklepu.

Sprawdź jakie korzyści przynosi korzystanie z karty Moja Biedronka i aplikacji sieci

  Po wykonaniu tych kilku kroków możesz cieszyć się wszystkimi benefitami i korzystać z mobilnej karty lojalnościowej! Rejestracja karty Biedronka nie jest już w tym przypadku wymagana.

  Moja Biedronka: Rejestracja karty krok po kroku

  Jak aktywować kartę Moja Biedronka, kiedy mamy ją w wersji plastikowej? Żeby cieszyć się wszystkimi korzyściami trzeba najpierw zarejestrować kartę. Możesz zrobić rejestrację online lub telefonicznie.

  Aktywacja karty Biedronka przez internet

  Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka przez internet? Postępuj krok po kroku zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. Wejdź na stronę internetową Moja Biedronka
  2. Wybierz opcję „ZAREJESTRUJ”.
  3. Wprowadź 13-cyfrowy numer karty, który znajduje się na samej karcie, oraz 4-cyfrowy PIN, który również znajdziesz na odwrocie karty głównej.
  4. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny, podając podstawowe informacje o sobie, takie jak: imię, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.
  5. Utwórz hasło do swojego konta. Pamiętaj, że hasło musi zawierać kombinację dużych i małych liter, przynajmniej jedną cyfrę oraz znak specjalny (np. #, $, %).
  6. Po prawidłowym wypełnieniu formularza, otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS z linkiem aktywacyjnym, który potwierdzi rejestrację Twojej karty.

  Jak korzystać ze wspólnego konta Moja Biedronka? Dziel się punktami z rodziną i znajomymi!

  Zarejestrowana karta Biedronki może być już używana! Możesz również pobrać aplikację Biedronka, żeby być na bieżąco z promocjami i okazjami i móc korzystać również z mobilnej wersji karty.

  Rejestracja karty Biedronka przez telefon

  Jeśli wygodniejsza będzie dla ciebie telefoniczna aktywacja karty Biedronka, skorzystaj z alternatywnego sposobu rejestracji.

  1. Zadzwoń pod numer (0-22) 20-53-400 i wybierz opcję 1 na klawiaturze telefonu.
  2. Podaj 13-cyfrowy numer karty lojalnościowej Biedronki (znajdziesz go na jej odwrocie, zaraz pod kodem kreskowym) oraz 4-cyfrowy kod PIN (znajduje się tuż obok).
  3. Podaj swoje dane osobowe, takie jak: numer telefonu, imię, i utwórz unikalne hasło do konta.
  4. Po prawidłowym podaniu wszystkich danych, Twoja karta lojalnościowa Biedronki zostanie aktywowana.

  Rejestracja karty Biedronka: Podsumowanie

  Karta Moja Biedronka pozwala klientom sieci oszczędzać spore sumy na codziennych zakupach. Jeżeli używasz aplikacji, możesz też korzystać z innych ciekawych funkcji jak Shakeomat, skaner cen produktów czy personalizowane zniżki.

  Wiesz już w jaki sposób zarejestrować kartę Moja Biedronka zarówno w sytuacji, kiedy posiadasz już jej plastikowy odpowiednik, jak i wtedy, kiedy go nie masz. Aktywacja karty Biedronka nic nie kosztuje! Zrób to i ciesz się wszystkimi korzyściami w trakcie zakupów!

  Julia Walczak
  Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

  Komentarze użytkowników

  (2)

  Marzena

  Dla mnie to przydatna informacja. Gubię się w tych technologiach, wiec każda taka informacja jest dla mnie na plus

  Ewelina

  Serio ludzie potrzebują takiej instrukcji? Przez to proste jak drut