kontakt@topspozywcze.pl

Aplikacja Mój Carrefour – dlaczego warto z niej korzystać?

Aplikacja Mój Carrefour – dlaczego warto z niej korzystać?

telefon komórkowy z ikonkami aplikacji mobilnych trzymany w dłoni

Często robisz zakupy spożywcze w Carrefour? Koniecznie zainstaluj aplikację mobilną Mój Carrefour. Dzięki niej zyskasz dodatkowe rabaty, dostęp do aktualnych gazetek, możliwość dokonywania płatności mobilnych, a także możliwość tworzenia listy zakupów. A to i tak jeszcze nie wszystkie możliwości, jakie daje ta aplikacja. Sprawdźmy zatem, co daje korzystanie z aplikacji Mój Carrefour.

Jakie możliwości daje aplikacja mobilna Mój Carrefour?

Obecnie większość sieci spożywczych posiada własną aplikację mobilną. Musimy jednak przyznać, że to właśnie Carrefour zaoferował swoim klientom jedno z najbardziej rozbudowanych i najnowocześniejszych rozwiązań. Co zatem zyskujesz dzięki aplikacji Mój Carrefour?

Lubisz robić zakupy spożywcze w dyskontach? Sprawdź, jak korzystać z aplikacji Lidl Plus.

 

Kupuj taniej z aplikacją Mój Carrefour

Aplikacja Mój Carrefour to przede wszystkim dodatkowe promocje na codzienne zakupy. Możesz na przykład zyskać rabat o wartości 10% na całe zakupy lub zniżki do 50% na określone produkty.

Co ważne, do wszystkich promocji masz dostęp w swojej aplikacji. Dzięki temu możesz zawczasu tak zaplanować zakupy, aby przy kasie zapłacić jak najmniejszy rachunek. Szczególnie że aplikacja oferuje również dostęp do aktualnej gazetki produktowej.

Chcesz płacić mniej za zakupy spożywcze online? Koniecznie wypróbuj nasze Kody Rabatowe do supermarketu online Carrefour.

 

Zapomnij o karcie lojalnościowej

Sieć supermarketów Carrefour od dawna stosuje karty lojalnościowe, takie jak Karta Rodzinka czy Karta Seniora. Jednak dzięki aplikacji Mój Carrefour nie musisz pamiętać, aby karty te nosić fizycznie przy sobie. Możesz powiązać je z aplikacją i w ten sposób korzystać z nich podczas każdych zakupów.

 

Stwórz listę zakupów w aplikacji Mój Carrefour

Czy zdarzyło Ci się przygotować listę zakupów, po czym w sklepie okazywało się, że zostawiłaś ją w domu?
Z aplikacją Mój Carrefour nigdy Ci się to nie przydarzy. Listę zakupów możesz stworzyć bezpośrednio
w aplikacji w telefonie, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ją ze sobą.

 

Sprawdzaj ceny za pomocą czytnika cen

Nawet w najlepszych sklepach zdarza się, że przy danym produkcie brakuje informacji z ceną. Do tej pory wiązało się to z koniecznością poszukiwania czytników cen, które znajdują się na terenie całego supermarketów.

Z aplikacją Mój Carrefour możesz o tym zapomnieć. Aplikacja została wyposażona w czytnik cen, dzięki czemu w kilka sekund sprawdzisz cenę każdego produktu.

Czy zakupy spożywcze mogą być jeszcze wygodniejsze? Sprawdź, czy twój ulubiony sklep spożywczy też Cię rozpieszcza.

 

Korzystaj z mobilnej płatności za zakupy w sklepach spożywczych Carrefour

Nie masz przy sobie gotówki? Zapomniałaś o karcie płatniczej? Aplikacja Mój Carrefour idealnie sprawdzi się w takim przypadku. Dzięki niej zapłacisz za zakupy swoim smartfonem.

To jednak nie wszystko. Aplikacja Mój Carrefour pozwala na szybkie płatności za zakupy dzięki funkcji Scan&Go. Dzięki niej nie musisz wypakowywać artykułów przy kasie. Zamiast tego wystarczy, że pokażesz wygenerowany kod kreskowy, na podstawie którego opłacisz zakupy.

 

Jak korzystać z aplikacji mobilnej Mój Carrefour?

Oczywiście aplikacja Mój Carrefour jest dostępna bezpłatnie. Na początku musisz pobrać ją na telefon komórkowy. Warto dodać, że z aplikacji mogą korzystać zarówno użytkownicy systemów Android, jak i iOS.

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić za pomocą konta
w mediach społecznościowych lub podając swoje dane osobowe. Następnie wystarczy potwierdzić rejestrację i już możesz korzystać z aplikacji Mój Carrefour.

Jeśli chcesz skorzystać z kodów rabatowych, aktywuj je w aplikacji przed zakupami. Natomiast przy płatności za zakupy pokaż kasjerowi kartę lojalnościową z poziomu aplikacji. W ten sposób wszelkie zniżki naliczą się automatycznie.

Mój Carrefour to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji na polskim rynku (więcej informacji na temat aplikacji mobilnych od sklepów spożywczych znajdziesz w tym artykule). Warto z niej korzystać, zwłaszcza jeśli często robisz zakupy w sklepach spożywczych właśnie tej marki. Oczywiście pamiętaj, że w sieci Carrefour możesz robić również zakupy spożywcze online. Również wtedy możesz skorzystać z rabatów czy zniżek, przeznaczonych dla użytkowników aplikacji Mój Carrefour.

 

 

 

Jedna odpowiedź

  1. Www.wiki pisze:

    Czy z tej aplikacji mogę korzystać w każdym sklepie Carrefour ,czy muszę wybrać jeden ,mój ulubiony sklep’?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *