Shakeomat Biedronka. Jak korzystać z promocji?


01.09.2023
Julia Walczak
3
ostatnia aktualizacja: 01.09.2023

Spis treści

  1. Na czym polega shakeomat Biedronki?
  2. Jak korzystać z Shakeomatu i odbierać nagrody

Potrząśnij telefonem i łap promocje dedykowane tylko dla Ciebie! Tak właśnie działa Shakeomat w aplikacji Biedronka – funkcja, która pozwala na codzienne generowanie specjalnych zniżek. Wstrząsają nim aż 2 miliony osób każdego dnia. Dowiedz się jak zbierać nagrody w Shakeomacie Biedronki i dołącz do nich!

6 milionów użytkowników aplikacji nie wyobraża sobie codziennych zakupów bez korzystania z Shakeomatu. Ta wyjątkowa oferta zawiera w sobie element grywalizacji, który dodaje „zwykłemu” życiu odrobiny smaku. Jak korzystać z shakeomatu i rozpocząć polowanie na biedronkowe promocje?

Zobacz jakie promocje przygotowała Biedronka w najnowszej gazetce

Na czym polega shakeomat Biedronki?

Aplikacja zakupowa Biedronki posiada wiele przydatnych funkcji. Jedną z najpopularniejszych jest Shakeomat, który może być tłumaczony jako „wytrząsacz”. Pozwala on na codzienne odkrywanie indywidualnych nagród. Najczęściej obejmują one zniżki na asortyment sieci.

Aplikacja Biedronki – Shakeomat

Sieć Biedronka wprowadziła Shakeomat jako nową formę promocji w 2022 roku. Została wtedy wypuszczona nowa wersja aplikacji, która była wzbogacona właśnie o tę funkcję.

Od tamtej pory „wytrząsacz” zdobywał serca klientów dyskontu. Codziennie korzysta z niego około 2 milionów użytkowników aplikacji!

Więcej o aplikacji Biedronki pisaliśmy tutaj!

Co ile Shakeomat jest w Biedronce?

Początkowo Shakeomat w aplikacji Biedronka działał raz dziennie. Można było go uruchomić w wybranym czasie, niezależnie od pory dnia. Po wykorzystaniu jednego „wytrząsania” nie można było zdobyć kolejnych nagród. Promocja uaktywniała się ponownie następnego dnia.

Jednak od lutego bieżącego roku sieć Biedronka zmieniła zasady gry. Teraz możliwe jest zdobywanie jeszcze większej liczby promocji! Co dla klientów oznacza podwójny Shakeomat?

Podwójny Shakeomat Biedronka – ile razy można potrząsać?

Teraz można potrząsać już… dwa razy! Oznacza to podwójne potrząsanie i dwa razy więcej superofert!

„Dwa Shakeomaty w aplikacji Biedronki to, oprócz podwójnej dawki zabawy, kolejny krok w naszej misji codziennego pomagania naszym klientom w oszczędzaniu. Dzięki temu udogodnieniu, będą mogli skorzystać z promocji dwa razy częściej i cieszyć się jeszcze większymi oszczędnościami, przy okazji świetnie się bawiąc losując korzystne promocje.” – mówi Aleksandra Surdyk, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych w sieci Biedronka

Wiedziałeś, że aplikacja Biedronki posiada funkcję łączenia kont? Dowiedz się jak ją znaleźć

Jak korzystać z Shakeomatu i odbierać nagrody

Biedronka oferuje użytkownikom aplikacji różne rodzaje nagród. Wytrząśniesz nie tylko rabaty na określone produkty dyskontu, ale także vouchery na zakupy na różne kwoty.

Dzięki aplikacji Moja Biedronka klienci sklepu oszczędzili w ubiegłym roku łącznie około 1,7 mld złotych. Oczywiście nie jest to zasługa samego Shakeomatu, ale także innych funkcji serwisu. Z pewnością można jednak powiedzieć, że „wytrząsacz” miał duży udział w codziennym oszczędzaniu!

Shakeomat Biedronka nagrody – jak je zdobyć?

Korzystanie z Shakeomatu jest bardzo proste i intuicyjne. Jednak jakbyś miał jakiekolwiek wątpliwości, spójrz na naszą instrukcję. Wyjaśniamy krok po kroku w jaki sposób korzystać z Shakeomatu i otrzymywać spersonalizowane promocje.

Shakeomat w aplikacji Biedronki

Jak zacząć swoją przygodę z Shakeomatem? Na początek musisz mieć pobraną aplikację zakupową Biedronki. Wystarczy, że ją otworzysz i znajdziesz ikonę Shakeomatu. Widać ją w zakładce „Tylko dla Ciebie”. Kiedy klikniesz na ikonę wystarczy już tylko potrząsnąć parę razy telefonem, a na ekranie pojawi się specjalna superoferta.

Poznajcie Mocniaki. Jak zdobywać pluszaki z Biedronki?

Przykładowe superoferty – Shakeomat Biedronka

Do kiedy można wykorzystać nagrody z Shakeomatu?

Na skorzystanie z promocji masz czas do końca dnia – czyli do zamknięcia sklepów sieci. W aplikacji znajdziesz też licznik, który będzie odmierzał czas, jaki Ci pozostał. Jeżeli nie wykorzystasz superoferty nie będziesz już mógł wrócić do niej kolejnego dnia. Niestety masz tylko jedną szansę.

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(3)

Grazyna

Moje dzieci pokochają tę funkcje. Zaraz ściągam apke

Roksi

Ciekawy pomysł, chyba jako pierwsi wprowadzają coś takiego

marta

Ale fajne! Kojarzy mi się z losami z nagrodami na festynach