Wspólne konto Moja Biedronka. Jak skorzystać z ukrytej funkcji aplikacji?


29.08.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 29.08.2023

Spis treści

  1. Ukryta funkcja karty Biedronki
  2. Jak połączyć konta karty Moja Biedronka?
  3. Jakie korzyści daje współdzielenie karty Moja Biedronka?
  4. Jak zrezygnować ze wspólnego konta Moja Biedronka?

Wiedzieliście, że w aplikacji Biedronki znajduje się ukryta funkcja, która pozwala na współdzielenie karty Moja Biedronka? Możesz korzystać z programu lojalnościowego i gromadzić punkty i rabaty razem ze znajomymi i rodziną. Dowiedz się jak uruchomić wspólne konto Moja Biedronka i oszczędzać na zakupach jeszcze więcej!

Ukryta funkcja karty Biedronki

Jaką ukrytą funkcję ma karta Moja Biedronka? Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że można połączyć konta programu lojalnościowego i współdzielić kartę z innymi! Funkcja jest dostępna dla posiadaczy wirtualnej karty Biedronki.

Korzystasz z aplikacji, ale nie wiedziałeś o możliwości łączenia kont? Nie jesteś jedyny! Wspólne Konto Moja Biedronka jest ukryte w ustawieniach aplikacji i łatwo jest je przeoczyć. Dowiedz się jak znaleźć ukrytą funkcję karty Biedronki i jakie korzyści może ona przynieść użytkownikom.

Zobacz aktualne gazetki Biedronki

Jak połączyć konta karty Moja Biedronka?

Chcesz dzielić się promocjami i rabatami Biedronki ze znajomymi i wspólnie zbierać punkty Biedronki? Uruchom wspólne konto! Przychodzimy z pomocą i wyjaśniamy jak to zrobić. Wystarczy, że masz przy sobie osobę chętną do dzielenia się kontem i smartfona (a jego na pewno zawsze masz przy sobie).

Kto może dzielić konto Moja Biedronka?

Czy Wspólne konto Moja Biedronka jest tylko dla rodzin? Nie! Możesz zaprosić do współdzielenia karty właściwie wszystkich: przyjaciół, rodzinę czy znajomych… Każdy kto chce dzielić się z Tobą promocjami Biedronki jest mile widziany! Pamiętaj tylko, że kartę mogą dzielić ze sobą maksymalnie 3 osoby.

Osoba, z którą chcesz współdzielić kartę musi być już zarejestrowana w programie lojalnościowym Moja Biedronka. Oczywiście jeżeli są chęci – to również nie stanowi problemu! Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować kartę Moja Biedronka przez Internet. Zajmie to tylko parę minut!

Dowiedz się jak zarejestrować kartę Moja Biedronka

Jak uruchomić wspólne konto Moja Biedronka – krok po kroku

Jeżeli jesteś już posiadaczem wirtualnej karty Biedronki, możesz przejść do działania. Zanim to zrobisz warto jeszcze upewnić się, że osoba, którą masz na myśli posiada takie konto i chce je z Tobą dzielić.

Żeby uruchomić wspólne konto utwórz aplikację Moja Biedronka i przejdź do zakładki „więcej”. Następnie znajdź ikonę z napisem „profil”. To właśnie tam znajdziesz opcję dzielenia karty. Po kliknięci na „Wspólne Konto Moja Biedronka” możesz zaprosić znajomych, podając ich numer telefonu. Teraz możesz już dzielić się korzyściami programu z kimkolwiek chcesz!

Jakie korzyści daje współdzielenie karty Moja Biedronka?

Udział w programach lojalnościowych supermarketów daje zazwyczaj różne korzyści, zniżki albo punkty, które można wymieniać na produkty. Podobnie jest w przypadku karty Moja Biedronka.

Jeżeli uruchomisz wspólne konto wszystkie punkty za zakupy, uzyskane przez jego członków, będą zbierane na współdzielonej wirtualnej karcie lojalnościowej. Dzięki temu możecie kumulować ich ilość i razem korzystać z rabatów.

Niestety z ofert promocyjnych objętych limitem (np. oferty 12 + 12 produktów gratis) może skorzystać tylko jeden z użytkowników. Nie są one przypisane do każdego z uczestników, tylko do wspólnego konta. To jeden z minusów dzielenia karty Biedronki.

Zobacz też:

Kody rabatowe do Biedronki

Jak zrezygnować ze wspólnego konta Moja Biedronka?

Użytkownicy mogą w każdym momencie zrezygnować z dzielenia konta lojalnościowego. Podobnie osoba, która zaprosiła innych użytkowników, może usunąć ich z konta. Trzeba pamiętać, że usunięci członkowie stracą wtedy nagromadzone na karcie punkty i rabaty i zaczną od nowa z „czystą kartą”.

Żeby zrezygnować ze współdzielenie wejdź w zakładkę „profil” i „Wspólne Konto Moja Biedronka” Teraz wystarczy, że wybierzesz opcję „opuść”. Po rezygnacji będziesz miał nadal dostęp do swojego prywatnego konta lojalnościowego.

Korzystaliście już z tej ukrytej funkcji karty Biedronki? Teraz będziecie już wiedzieć jak ją uruchomić. Koniecznie spróbujcie dzielenia się punktami i rabatami ze znajomymi. Witajcie w gronie szczęśliwców!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)