Frisco baner

Gang Mocniaków w Biedronce. Dowiedz się jak je zdobyć!


28.08.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 08.09.2023

Spis treści

  1. Poznaj Gang Mocniaków
  2. Jak zdobyć maskotki z Gangu Mocniaków?
  3. Do kiedy można wymieniać naklejki na Mocniaki?
  4. Biedronka z misją edukacyjną

Rozpoczęła się już nowa edycja akcji lojalnościowej Biedronki. Od poniedziałku (28.08) można polować na przytulanki z Gangu Mocniaków. Jesteście gotowi na zbieranie naklejek? Dowiedzcie się jak je zdobyć i ile naklejek jest wart jeden Mocniak.

Kultowa akcja z maskotkami w roli głównej rozpoczyna się tuż przed początkiem roku szkolnego. Tym razem będzie promować zdrowe żywienie i aktywność fizyczną. Do zdobycia jest 11 maskotek i 5 tomów książek o przygodach Gangu Mocniaków.

Poznaj Gang Mocniaków

Jakich bohaterów spotkamy w Biedronce już w tym tygodniu? Gang Mocniaków to kolejny ze znanych „gangów” sieci. Tym razem do wyboru jest aż 11 przytulanek. W poprzedniej edycji (Gang Bystrzaków) było ich tylko trzech.

Sprawdź aktualne kody rabatowe na zakupy w Biedronce i oszczędzaj!

Jakie Mocniaki są w Biedronce?

Każdy z nich reprezentuje jedną z 5 grup produktów spożywczych, które składają się na zrównoważoną dietę: warzywa i owoce, produkty zbożowe, produkty będące źródłem białka, dobre tłuszcze i produkty zapewniające odpowiednie nawodnienie.

Mocniaki, Biedronka

Wśród bohaterów znajdują się produkty, które powinny być podstawą diety dziecka i takie, które mogą w niej występować okazjonalnie. To: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Parówka Patrycja, Awokado Adaś i Krem Krzyś.

Zobacz gazetkę Biedronki i odkrywaj najnowsze promocje

Mocniaki, Biedronka

Jak zdobyć maskotki z Gangu Mocniaków?

Zasady akcji są proste. Jak zwykle w grę wchodzi zbieranie naklejek! Jak zdobyć je tym razem? Zrobisz to nie tylko wydając pieniądze na zakupy, ale też rozwiązując quiz w aplikacji Moja Biedronka.

Ile warta jest jedna naklejka w Biedronce?

Ile naklejek dostaniesz za zakupy w Biedronce? Za każde wydane 69 złotych przysługuje Ci jedna naklejka. Dlatego jeżeli zrobisz zakupy np. za 200 złotych – dostaniesz 2 naklejki, a za 300 złotych już 4 naklejki.

Istnieją też sposoby, żeby zdobyć ich więcej. Wystarczy korzystać ze specjalnych promocji. Pamiętaj jednak, że naklejki są objęte limitem. Za jedną transakcję w sklepie Biedronka można zdobyć maksymalnie 60 naklejek.

Dodatkowe naklejki – jak je zdobyć?

Ale to nie wszystko – masz też szansę na zdobywanie ekstra naklejek, dzięki kupowaniu konkretnych produktów. Jedną dodatkową naklejkę za każde 69zł wydanych w sklepie dostaniesz w przypadku kupna:

  1. warzyw i owoców
  2. produktów z oferty „Mocny wybór”
  3. produktów z oferty specjalnej

Oprócz tego dodatkową naklejkę dostaniesz za zakupy z zarejestrowaną kartą Biedronki.

Gang Mocniaków – quiz

Dodatkowe naklejki można zdobyć też w inny sposób: wykonując quiz dotyczący Mocniaków! Znajdziesz go w aplikacji Moja Biedronka.

Jak rozwiązać quiz Gangu Mocniaków? Najpierw musisz uzyskać kod aktywacyjny. Znajdziesz go na paragonie. Możesz go dostać robiąc zakupy za co najmniej 69 złotych.

Sprawdź jak zarejestrować kartę Moja Biedronka i jakie to przynosi korzyści

Za ile naklejek przytulanka w Biedronce?

Jeden Mocniak będzie Cię kosztował 60 naklejek. Ale możesz skorzystać też ze zniżki. Jeżeli posiadasz tylko 30 naklejek, bohatera Gangu Mocniaków kupisz w promocyjnej cenie – 24.99 złotych.

Wymiana naklejek na Mocniaki, Biedronka

Do zdobycia są również książeczki. 5 tomów opisuje przygody i żywieniowe supermoce Mocniaków. Czytanie ich to świetny sposób, żeby zachęcić dzieci do zdrowszego jedzenia i wprowadzić w świat zrównoważonej diety. Książeczkę możesz zdobyć już za 15 naklejek.

Czy Mocniaka można kupić bez naklejek?

Czy przytulankę można kupić nie zbierając naklejek? Tak! Regularna cena Mocniaka to 49.99 złotych. W tej cenie możesz je kupić zawsze – nawet nie posiadając ani jednej naklejki!

Zobacz też:

Ranking supermarketów internetowych

Do kiedy można wymieniać naklejki na Mocniaki?

Do kiedy potrwa promocja? Jej koniec jest zaplanowany na 2 grudnia bieżącego roku. Jednak naklejki będzie można zbierać tylko do 18 listopada. Później będzie już możliwy tylko odbiór Mocniaków i książek (można to zrobić do 2.12 lub do wyczerpania zapasów).

Biedronka z misją edukacyjną

„Tradycyjnie z pomocą uwielbianego gangu chcemy edukować najmłodszych. Jak dokonywać bardziej świadomych, lepszych dla naszego zdrowia wyborów? Opowiedzą o tym bohaterowie akcji – niektórzy z nich są bardziej wartościowym wyborem, a inni powinni gościć w naszej diecie tylko okazjonalnie. Chcemy pokazać zrównoważony sposób żywienia, oparty na różnorodnych, wartościowych produktach.” – mówi Aleksandra Surdyk-Kaptur, Starszy Menedżer ds. Starszy Menedżer Ds. Lojalności Klientów i Innowacji Cyfrowych w sieci Biedronka.

Przeczytaj również:

Punkty ładowania samochodów elektrycznych na parkingach Biedronki

Akcja ma promować zrównoważone nawyki żywieniowe, a także zachęcać dzieci i młodych ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia.Wesołe maskotki mają do tego bardzo duży potencjał!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Marzena

I dzieci znowu będą zadowolone 🙂