Korzyści z Kartą Moja Biedronka. Dlaczego warto?


25.11.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 12.02.2024

Spis treści

  1. Karta Biedronka: Co to jest?
  2. Karta Moja Biedronka: Korzyści
  3. Karta Moja Biedronka w telefonie

Często odwiedzasz Biedronkę? Zapoznaj się z zasadami działania karty lojalnościowej tej sieci. Miliony Polaków korzystają już ze specjalnych zniżek i akcji promocyjnych. Ty też możesz oszczędzać! Co daje karta Biedronki?

Karta Biedronka: Co to jest?

Coraz więcej sklepów oferuje klientom różnego rodzaju programy lojalnościowe. Często można dzięki nim naprawdę sporo zaoszczędzić. Karta Biedronki jest elementem właśnie takiego programu sieci. Klienci mogą się z nią cieszyć jeszcze wygodniejszymi i tańszymi zakupami.

Karta Biedronka jest całkowicie darmowa. Możesz odebrać ją przy kasie w wybranym sklepie sieci handlowej. Dostaniesz wtedy jedną plastikową kartę i dwa mniejsze breloki, którymi możesz obdarzyć swoich bliskich. Dzięki temu będziecie mogli wspólnie korzystać z rabatów i akcji promocyjnych.

Jak zarejestrować Kartę Moja Biedronka? Zobacz instrukcję

Karta Moja Biedronka: Korzyści

Co daje karta Biedronki?Dlaczego warto ją mieć? To przede wszystkim duża oszczędność, która nic Cię nie kosztuje! Jeżeli zeskanujesz ją przy kasie, skorzystasz ze specjalnych promocji. Będziesz też mógł wziąć udział w akcjach lojalnościowych. Jak dokładnie wygląda korzystanie z karty?

Rabaty w Biedronce z kartą

Podstawową funkcji karty Biedronka jest możliwość korzystania z promocji, które są dostępne tylko dla uczestników programu lojalnościowego. Z wielu atrakcyjnych rabatów mogą skorzystać tylko posiadacze karty lub aplikacji Moja Biedronka.

Zwróć uwagę na oznaczenia w gazetkach sieci. Promocje przy których umieszczony jest niewielki obrazek z kartą lojalnościową są dostępne tylko po zeskanowaniu karty przy kasie. Rabaty w Biedronce z kartą to jedna z najważniejszych części programu firmy.

Udział w akcjach promocyjnych

Karta Moja Biedronka umożliwia też korzystanie z wyjątkowych akcji promocyjnych i lojalnościowych. Jednym z najbardziej popularnych wydarzeń odbywających się co roku jest akcja zbierania naklejek i wymieniania ich na pluszaki i książki. Gangi Świeżaków, Bystrzaków czy Mocniaków wzbudziły na przestrzeni lat ogromne zainteresowanie klientów.

Karta Moja Biedronka w telefonie

Kartę Moja Biedronka można używać w dwóch różnych formach: tradycyjnej i wirtualnej. Kartę plastikową możesz nosić w portfelu i skanować przy kasie w trakcie zakupów. Jednak jeśli jesteś wielbicielem nowych technologii możesz też zdecydować się na korzystanie z karty Moja Biedronka w telefonie.

Shakeomat: Jak skorzystać z promocji Biedronki?

Karta czy aplikacja?, biedronka.pl

E-karta Moja Biedronka działa tak samo jak karta plastikowa. Wystarczy, że zeskanujesz ją w trakcie zakupów, żeby aktywować zniżki lub skorzystać z akcji promocyjnej. Wirtualna karta znajduje się w aplikacji Moja Biedronka, która również jest częścią programu lojalnościowego i posiada wiele dodatkowych funkcji (zobacz jak działa aplikacja Biedronki).

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

Wiola

Fajne promki są z kartą

Zosia

Super opcja z tą kartą w telefonie