Jak wymienić punkty Payback na paliwo? Stacje BP


01.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2024

Spis treści

 1. Czy punkty Payback można wymienić na paliwo?
 2. BP: Wymiana punktów Payback na paliwo
 3. BP punkty za paliwo: Za co je dostaniesz?

Payback to wyjątkowy program lojalnościowy, który pozwala na zbieranie punktów w trakcie zakupów i wymienianie ich na nagrody oraz rabaty. Czy punkty Payback można wymienić na paliwo? Co zrobić, żeby tankować taniej na BP?

Czy punkty Payback można wymienić na paliwo?

Jak wymienić punkty Payback na paliwo? Czy za paliwo można dostać punkty Payback? Tak! W programie lojalnościowym uczestniczy jedna ze stacji. Karta daje możliwość wymieniania punktów na każdej stacji paliwowej BP.

Wymiana punktów Payback na paliwo na stacjach BP – to jeszcze nie wszystko. Z benefitów programu można korzystać na wiele różnych sposobów: w trakcie tankowania, na myjni samochodowej czy w sklepach Wild Bean Cafe. Karta Payback pozwoli Ci zarówno na zbieranie punktów na stacjach paliw, jak i ich wykorzystywanie. Na BP wymienisz je między innymi na paliwo, nagrody z katalogu BP czy na niższe rachunki w sklepie. 

Szukasz sposobów na tanie tankowanie? Zobacz jak działa Orlen Vitay

BP: Wymiana punktów Payback na paliwo

W całym 2023 roku klienci BP wymienili na paliwo i inne produkty pozapaliwowe prawie 1,8 miliarda punktów Payback. To równowartość niemal 18 milionów złotych. Też możesz w ten sposób oszczędzić! Zbierając punkty Payback możesz zapewnić sobie zniżki na tankowanie, myjnię czy produkty ze sklepów na stacjach BP.

Ile punktów na litr paliwa BP?

Punkty Payback możesz wymienić na atrakcyjne rabaty na paliwo – to Ty wybierasz ile chcesz oszczędzić na każdym litrze. Możesz obniżyć cenę paliwa o 5-100 groszy/litr. Oczywiście im większa zniżka, tym więcej punktów będziesz musiał na nią poświęcić. Przykładowo jeżeli chcesz zatankować 30 litrów paliwa i obniżyć jego cenę o 50 gr/litr, będziesz musiał zapłacić 1500 punktów Payback.

Jak dodać kartę Payback do Allegro? Zbieraj punkty

Jak wymienić punkty Payback na paliwo?

Wymiana punktów Payback na paliwo wymaga posiadania ze sobą karty lojalnościowej lub aplikacji Payback. Wystarczy, że pokażesz ją sprzedawcy i powiesz jaką liczbę punktów chciałbyś wymienić na rabat. Zanim udasz się na stację, możesz jeszcze sprawdzić ile jesteś w stanie oszczędzić. Jak to zrobić?

 1. Sprawdź saldo na swojej karcie Payback (zrobisz to w aplikacji lub na stronie internetowej)
 2. Udaj się na stronę BP i wybierz ile litrów chcesz zatankować i jaka obniżka Cię interesuje
 3. Serwis pokaże Ci ile punktów musisz poświęcić, żeby uzyskać planowany rabat

BP punkty za paliwo: Za co je dostaniesz?

Na stacjach BP możesz wydawać swoje punkty, ale możesz je też zbierać! Okaż kartę sprzedawcy w trakcie zakupów, a odpowiednia ilość punktów zasili Twoje konto. W jakich miejscach i za co możesz je dostać?

 • tankowanie na stacjach bp 
 • zakupy w sklepie bp
 • korzystanie z oferty Wild Bean Cafe
 • korzystanie z myjni ręcznych i automatycznych
 • zakup starterów i doładowań
 • zakup olejów Castrol
 • zakup płynów BP

Jak płacić za paliwo przy dystrybutorze? Zrób to z Orlen Pay

Ile punktów za litr paliwa na BP?

Punkty za tankowanie dostaniesz na każdej stacji bp w całej Polsce. Na ile możesz liczyć? Każde zatankowane 2 litry paliwa to 3 punkty Payback na Twojej karcie. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów paliwa – również LPG!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)