Aplikacja Rossmann. Dlaczego warto z niej korzystać?


23.12.2020
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 05.09.2023

Spis treści

  1. Jak działa aplikacja mobilna od Rossmanna?
  2. Co daje korzystanie z aplikacji Rossmann?
  3. Funkcje aplikacji Rossmann, które przydadzą się podczas zakupów

Aplikacje mobilne powoli stają się nieodłącznym elementem naszych zakupów. Pozwalają na przejrzenie aktualnej ofert sklepu, dostarczają informacje o promocjach oraz przyznają dostęp do atrakcyjnych zniżek. Tak też działa aplikacja mobilna od Rossmanna. Sprawdźmy zatem, dlaczego warto zainstalować ją w swoim telefonie.

Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce. Znajdziesz tam między innymi kosmetyki, produkty higieniczne, chemię, a nawet jedzenie. Jeżeli jesteś częstym bywalcem naprawdę warto z korzystać z aplikacji, która pozwoli Ci na wygodniejsze zakupy. Jakie funkcje posiada?

Nie przepłacaj za zakupy przez internet. Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Jak działa aplikacja mobilna od Rossmanna?

Jesteś częstą klientką lub klientem drogerii? Koniecznie sprawdź co możesz zyskać dzięki aplikacji Rossmann. Łatwiejsze i przyjemniejsze zakupy to przecież bardziej zadowolony klient. A to jest istotne zarówno dla nas, jak i dla sieci sklepów! Przyglądaliśmy się temu jak działa aplikacja i wybraliśmy dla was najprzydatniejsze funkcje!

Aplikacja Rossmann przeznaczona jest zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Wystarczy wyszukać ją w sklepie Google Play lub App Store i pobrać na swój telefon lub inne urządzenie mobilne. Po jej zainstalowaniu można dołączyć do klubu Rossman lub Rossnę – to dwa programy lojalnościowe drogerii. Oczywiście jeżeli posiadasz już takie konto, wystarczy, że się na nie zalogujesz.

Jak aktywować konto w aplikacji Rossmann?

Żeby aplikacja od Rossmana była w pełni funkcjonalna, musisz aktywować konto lub zalogować się na już istniejące konto. Jak to zrobić? Żeby zarejestrować się w aplikacji wystarczy podać swój adres e-mail, a następnie kliknąć w link aktywacyjny, który pojawi się na Twojej skrzynce.

Proces rejestracji w aplikacji Rossmann

To jednak nie oznacza jeszcze, że jesteście członkami klubu Rossmann i klubu Rossnę – dwóch programów lojalnościowych drogerii. Żeby do nich dołączyć musisz wyrazić na to zgodę i podać parę niezbędnych danych: imię, płeć, datę urodzenia oraz numer telefonu. I to już! Witaj w klubie. Możesz teraz korzystać z wszystkich benefitów programów poprzez aplikację.

Czy aplikacja Rossmann daje zniżki?

Tak! Aplikacja mobilna Rossmann to przede wszystkim dodatkowe zniżki i oferty promocyjne. Do najpopularniejszych z nich należy oferta „2+2 gratis”, która pozwala na spore oszczędności, gdy kupujemy produkty oznaczone tą promocją. Poza tym w aplikacji sprawdzimy, jakie artykuły dostępne są obecnie w niższych cenach. Do tego aplikacja przypomina, gdy Rossmann wprowadza większe przeceny na określone marki czy kategorie produktowe. Co jednak ważne, z części promocji mogą korzystać tylko osoby, które mają aplikację mobilną Rossmann.

Co daje korzystanie z aplikacji Rossmann?

Cenisz sobię wygodę zakupów spożywczych przez internet? Sprawdź naszą recenzje zakupów w internetowym supermarkecie Auchan Zakupy Spożywcze.

Lista zakupów do Rossmanna

Chyba każdemu z nas zdarzyło się, że zapomniał czegoś kupić w sklepie. Z listą zakupów, którą można stworzyć bezpośrednio w aplikacji Rossmann, taka sytuacja już się nie powtórzy. Wystarczy przed wizytą w drogerii przejrzeć produkty w aplikacji i dodać do listy te, które chcemy kupić. Co ciekawe, aplikacja od razu podsumuje nasze zakupy, dzięki czemu z góry dowiemy się, ile za nie zapłacimy.

Dostępność produktów w sklepie

Czasami idąc do drogerii, wychodzimy z pustymi rękami, ponieważ okazuje się, że naszego ulubionego produktu akurat nie ma. Aplikacja Rossmann pozwala uniknąć takiej sytuacji. Wystarczy, że przed wizytą w sklepie, sprawdzimy dostępność danego artykułu w aplikacji. Dzięki temu od razu możemy wybrać się do tej drogerii, która ma w ofercie produkty, na których nam zależy.

Co ważne, w aplikacji można od razu sprawdzić cenę takiego produktu. Dzięki temu, gdy jakiś artykuł wpadnie nam w oko na przykład podczas oglądania reklam, możemy natychmiast sprawdzić w aplikacji jego dostępność w sklepie oraz cenę.

Masz bony Sodexo? Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać bony zakupowe Sodexo.

Zakupy w aplikacji Rossmann

Jedną z najwygodniejszych funkcji w aplikacji Rossmann jest możliwość zrobienia zakupów online. Wystarczy dodać produkty do wirtualnego koszyka, zatwierdzić zamówienie i opłacić je przez internet. Dzięki temu nasze zamówienie zostanie skompletowane przez pracowników drogerii, a gdy będzie gotowe, będziemy mogli zgłosić się po jego odbiór. Taka forma robienia zakupów przez aplikację to spora oszczędność czasu.

Sklep internetowy Rossmann

Funkcje aplikacji Rossmann, które przydadzą się podczas zakupów

Z czego warto skorzystać w czasie stacjonarnych zakupów w Rossmannie? W aplikacji są funkcje, które naprawdę mogą Ci się przydać. Pierwszą z nich jest oczywiście wirtualna karta lojalnościowa. Aby skorzystać ze zniżek i rabatów dla użytkowników aplikacji Rossmann, należy pokazać ją przy kasie.

Oprócz tego aplikacja pozwala też na sprawdzenie historii transakcji w sklepie internetowym i połączenie się z WiFi Rossmanna. Ostatnią z interesujących opcji jest funkcja Rossmann Go, dzięki której możesz zrobić zakupy całkowicie sam. Wystarczy zeskanować produkty i zapłacić za nie w aplikacji. Nie musisz nawet podchodzić do kasy samoobsługowej. Wystarczy, że masz przy sobie telefon.

O Rossmann Go piszemy tutaj. Dowiedz się więcej o samoobsługowych zakupach w drogerii.

Aplikacja Rossmann to wiele korzyści dla klientów. Pozwala na korzystanie z atrakcyjnych zniżek, a także usprawnia nasze zakupy. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jej pobrać, zrób to jeszcze dzisiaj, a na pewno nie pożałujesz.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)