Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną Rossmann?


23.12.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Co kupisz w sklepach sieci Rossmann?
 2. Jak działa aplikacja mobilna od Rossmanna?
 3. Jakie korzyści daje korzystanie z aplikacji Rossmann?
 4. Dodatkowe funkcje aplikacji Rossmann

Aplikacje mobilne powoli stają się nieodłącznym elementem naszych zakupów. Pozwalają na przejrzenie aktualnej ofert sklepu, dostarczają informacje o promocjach oraz przyznają dostęp do atrakcyjnych zniżek. Tak też działa aplikacja mobilna od Rossmanna. Sprawdźmy zatem, dlaczego warto zainstalować ją w swoim telefonie.

Co kupisz w sklepach sieci Rossmann?

Rossmann to popularna w Polsce sieć drogerii. Znajdziemy ją w wielu polskich miastach i największych centrach handlowych. Rossmann oferuje produkty z takich kategorii jak:

 • makijaż,
 • pielęgnacja ciała i włosów,
 • perfumy,
 • środki higieniczne,
 • środki czystości,
 • akcesoria do domu,
 • biżuteria,
 • suplementy,
 • dekoracje,
 • żywność i napoje.  

Nie przepłacaj za zakupy przez internet. Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Jak działa aplikacja mobilna od Rossmanna?

Aplikacja Rossmann przeznaczona jest zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Wystarczy wyszukać ją w sklepie Google Play lub App Store i pobrać na swój telefon, lub inne urządzenie mobilne. Następnie trzeba przejść prosty proces rejestracji i aplikacja będzie gotowa do działania.

 

Jakie korzyści daje korzystanie z aplikacji Rossmann?

Aplikacja mobilna Rossmann to przede wszystkim dodatkowe zniżki i oferty promocyjne. Do najpopularniejszych z nich należy oferta „2+2 gratis”, która pozwala na spore oszczędności, gdy kupujemy produkty oznaczone tą promocją. Poza tym w aplikacji sprawdzimy, jakie artykuły dostępne są obecnie w niższych cenach. Do tego aplikacja przypomina, gdy Rossmann wprowadza większe przeceny na określone marki czy kategorie produktowe. Co jednak ważne, z części promocji mogą korzystać tylko osoby, które mają aplikację mobilną Rossmann.

Cenisz sobię wygodę zakupów spożywczych przez internet? Sprawdź naszą recenzje zakupów w internetowym supermarkecie Auchan Zakupy Spożywcze.

 

Lista zakupów do Rossmanna

Chyba każdemu z nas zdarzyło się, że zapomniał czegoś kupić w sklepie. Z listą zakupów, którą można stworzyć bezpośrednio w aplikacji Rossmann, taka sytuacja już się nie powtórzy. Wystarczy przed wizytą w drogerii przejrzeć produkty w aplikacji i dodać do listy te, które chcemy kupić. Co ciekawe, aplikacja od razu podsumuje nasze zakupy, dzięki czemu z góry dowiemy się, ile za nie zapłacimy.

 

Dostępność produktów w sklepie

Czasami idąc do drogerii, wychodzimy z pustymi rękami, ponieważ okazuje się, że naszego ulubionego produktu akurat nie ma. Aplikacja Rossmann pozwala uniknąć takiej sytuacji. Wystarczy, że przed wizytą w sklepie, sprawdzimy dostępność danego artykułu w aplikacji. Dzięki temu od razu możemy wybrać się do tej drogerii, która ma w ofercie produkty, na których nam zależy.

Co ważne, w aplikacji można od razu sprawdzić cenę takiego produktu. Dzięki temu, gdy jakiś artykuł wpadnie nam w oko na przykład podczas oglądania reklam, możemy natychmiast sprawdzić w aplikacji jego dostępność w sklepie oraz cenę.

Masz bony Sodexo? Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać bony zakupowe Sodexo.

 

Zakupy w aplikacji Rossmann

Jedną z najwygodniejszych funkcji w aplikacji Rossmann jest możliwość zrobienia zakupów online. Wystarczy dodać produkty do wirtualnego koszyka, zatwierdzić zamówienie i opłacić je przez internet. Dzięki temu nasze zamówienie zostanie skompletowane przez pracowników drogerii, a gdy będzie gotowe, będziemy mogli zgłosić się po jego odbiór. Taka forma robienia zakupów przez aplikację to spora oszczędność czasu.

 

Dodatkowe funkcje aplikacji Rossmann

Aby skorzystać ze zniżek i rabatów dla użytkowników aplikacji Rossmann, należy pokazać ją przy kasie. Jeśli natomiast korzystamy z kas samoobsługowych, możemy samodzielnie zeskanować kod kreskowy, który znajdziemy w aplikacji. To jednak nie wszystko. Obecnie możemy skorzystać także z funkcji Rossmann Go, dzięki której zeskanujemy produkty i zapłacimy za nie bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu unikniemy stania w kolejce do zwykłej i samoobsługowej kasy.

Aplikacja Rossmann to wiele korzyści dla klientów. Pozwala na korzystanie z atrakcyjnych zniżek, a także usprawnia nasze zakupy.

Lubisz zakupy z aplikacjami mobilnymi? Sprawdź aplikację Żappka od Żabki.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)