kontakt@topspozywcze.pl

Auchan Direct

Auchan Direct logo

O Auchan Direct

Auchan Direct, oprócz zakupów w swoich marketach stacjonarnych na terenie całej Polski, wprowadził także do zakresu swojej działalności zakupy z dowozem do domu, które w całości można zrealizować w domowym zaciszu – przez internet. Auchan Direct rozpoczął swoją działalność internetowych dostaw do domu, w lipcu 2011 roku. Główną grupą odbiorców są mieszkańcy Warszawy i najbliższych jej okolic. Dla klientów, którzy nie lubią tłoku stacjonarnych supermarketów, ale  preferują samodzielny odbiór skompletowanego przez internet zamówienia, Auchan Direct oferuje punkty odbioru osobistego zakupów online. To niezwykłe wygodne rozwiązanie, które nie ogranicza zamawiającego do czekania na dostawę i przebywanie w domu w oczekiwaniu na dostawcę. Auchan Direct, według naszych rankingów jest jednym z najtańszych marketów internetowych. Strona internetowa sklepu zawiera wiele zakładek i kategorii, jest jednak przyjemna w użytkowaniu, chociaż mnogość produktów może być myląca i więcej czasu zajmie dojście do tego co, w którym miejscu sklepu internetowego się znajduje.

Oferta Auchan Direct

Asortyment sklepu Auchan direct jest taki sam jak w przypadku stacjonarnych supermarketów. Sklep internetowy oferuje zakupy z dostawą do domu, produktów z takich kategorii jak warzywa i owoce, produkty świeże, czyli wędliny, mięso i drób, różnego rodzaju ryby i wykwintne owoce morza, świeże i dobrej jakości wyroby garmażeryjne takie jak pierogi z różnych farszem, krokiety, gotowe dania, pizze, naleśniki i makarony, które wystarczy tylko podgrzać. W tej samej kategorii można kupić produkty pochodzące z piekarni, chleb, bułki, małe ciasta i duże ciasta, w tym torty, żółte sery i sery pleśniowe, jaja i nabiał – także dla osób nietolerujących laktozy. W kategorii produkty spożywcze można dostać wszelkie paczkowane artykuły takie jak kasze, ryż, makarony, przyprawy, konserwy i słoiki. dania gotowe – pierogi, zupy, dania mięsne i bez mięsa, gotowe sosy, przyprawy, kawy, herbaty, półprodukty dopieczenia i gotowania i wiele wiele innych produktów spożywczych znajdujących się w opakowaniach. Auchan Direct posiada także niesłychanie szeroki asortyment chemii gospodarczej i produktów gospodarstwa domowego. Firma, w swoich samochodach posiada specjalne chłodnie dzięki którym mrożone zakupy dotrą w wybrane miejsce bez utraty swoich wartości.W dziale poświęconym kosmetykom można kupić praktycznie każdy produkt służący do mycia ciała i jego pielęgnacji. W specjalnej zakładce przeznaczonej dla mamy i małego dziecka, klient kupi wszystkie niezbędne rzeczy takie jak pieluchy, owocowe tubki, słoiczki z daniami i deserami, produkty pielęgnacji dla mamy i wrażliwej skóry dziecka, mokre chusteczki i hipoalergiczne proszki i płyny do prania ubranek dziecięcych. Zakres produktów w całym Auchan direct  jest bardzo różnorodny – zarówno weganie i  wegetarianie, osoby przebywające na specjalnych dietach znajdą na pewno coś odpowiedniego dla siebie i swojego menu. Oferta sklepu internetowego posiada także szeroki zakres różnorodnych alkoholi.

Dostawa Auchan Direct

Kierowcy Auchan direct mogą przywieźć zakupy nawet tego samego dnia – taka usługa jest płatna zazwyczaj 25 złotych. Tradycyjne zakupy są realizowane codziennie – w panelu zamówienia można wybrać datę i godzinę dostawy. Tradycyjny koszt dostawy wynosi zazwyczaj 19,90 złotych. Odbiór osobisty skompletowanego zamówienia jest bezpłatny – zarówno tego samego dnia jak i w wybranym przez siebie innym dniu. Minimalna kwota zamówienia w supermarkecie online Auchan direct wynosi 100 złotych.

Idź do sklepu

Kody rabatowe Auchan Direct

Zobacz jak Auchan Direct wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych