kontakt@topspozywcze.pl

Bony Sodexo – gdzie wykorzystać kupony zakupowe?

Bony Sodexo – gdzie wykorzystać kupony zakupowe?

papierowe torby na zakupy

Jak najczęściej płacisz za zakupy? Gotówką czy kartą płatniczą? A może wykorzystujesz do tego specjalne bony Sodexo? Przyjrzyjmy się, czym są popularne kupony zakupowe, skąd można je wziąć
i gdzie można je zrealizować.

Czym są bony Sodexo?

Bony Sodexo to rodzaj kuponów zakupowych o określonej wartości pieniężnej od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Za ich pomocą możemy bezgotówkowo zapłacić za zakupy wszędzie tam, gdzie bony Sodexo są akceptowana. A lista takich sklepów jest długa i zawiera placówki z całej Polski. Dzięki temu każdy może skorzystać z bonów Sodexo i zapłacić nimi za wybrane produkty.

Co ważne, każdy z bonów Sodexo ma określony termin ważności. Warto o tym pamiętać, by wykorzystać kupon zakupowy, zanim jego ważność przeminie.

Nie wiesz, czy Twój ulubiony sklep spożywczy online przyjmuje płatności bonami Sodexo? Sprawdź to w Rankingu Supermarketów Online.

 

Rodzaje bonów Sodexo

Pod określeniem „bony Sodexo” kryje się kilka rodzajów kuponów zakupowych. Jednym
z najpopularniejszych jest Kupon Podarunkowy, który ma bardzo uniwersalny charakter. Dzięki temu można zrealizować go w ponad 50 000 punktów w Polsce, które akceptują płatność takimi bonami od Sodexo. Są wśród nich zarówno największe hipermarkety, kochane przez Polaków dyskonty, jak i salony RTV i AGD, a nawet perfumerie czy salony odzieżowe.

Kolejnym rodzajem bonów Sodexo jest Kupon Premiowy, czyli tzw. talony dla biznesu. Stanowią one jedną z najłatwiejszych i najskuteczniejszych metod nagradzania i motywowania w biznesie. Kupon Premiowy sprawdzi się nie tylko jako alternatywa dla wszelkich nagród gotówkowych, ale i jako nagroda we wszelkiego rodzaju loteriach, konkursach czy akcjach promocyjnych. Również Kupon Premiowy może zostać zrealizowany w bazie ponad 50 000 tysięcy sklepów w całej Polsce.

Dużą popularnością cieszą się także Kupony Żywieniowe od Sodexo. Powalają one na zapewnienie pracownikom posiłków w pracy. Ten rodzaj bonów Sodexo można wykorzystać w sklepach spożywczych, barach, supermarketach, restauracjach czy stołówkach. W sumie Kupny Żywieniowe pozwalają na opłacenie posiłku w ponad 30 000 punktach w Polsce.

Lubisz wygodę zakupów spożywczych online? Zrób zakupy spożywcze przez internet poprzez aplikację Glovo, wykorzystaj nasze kody rabatowe Glovo i otrzymaj aż 45 zł zniżki.

 

Co można kupić za bony Sodexo?

Możliwości, jakie dają bony Sodexo są naprawdę ogromne. Większości z nas kojarzą się przede wszystkim
z zakupami w popularnych sklepach spożywczych. Nic w tym dziwnego, skoro zarówno te najbardziej popularne, jak i mniej znane supermarkety i dyskonty realizują płatności bonami Sodexo. Dzięki temu niezbędne zakupy spożywcze możemy opłacić właśnie tego rodzaju kuponami.

Co więcej, bony Sodexo działają także na niektórych stacjach paliw. A to oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapłacić nimi za paliwo czy przekąskę na drogę.

Jeśli w ramach bonów Sodexo mamy do dyspozycji większe sumy, spokojnie możemy wybrać się na zakupy do ulubionych sklepów meblowych lub elektronicznych. Popularne sieci, takie jak IKEA, czy Media Markt również akceptują płatności kuponami zakupowymi.
Zresztą podobnie jest w przypadku popularnych drogerii czy sklepów odzieżowych. Poza tym bonami Sodexo zapłacimy w kinach Cinema City czy Helios.

Jak widać możliwości, jakie dają bony Sodexo jest naprawdę sporo. Dlatego, zanim wybierzesz się na zakupy do konkretnego sklepu, sprawdź, czy możesz tam zapłacić za zamówienie kuponem zakupowym.

Chcesz zaoszczędzić na zakupach spożywczych? Skorzystaj z naszych kodów rabatowych do supermarketów internetowych:

 

Skąd wziąć bony Sodexo?

Bony Sodexo to bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Z tego powodu, wielu przedsiębiorców decyduje się na to, aby zamiast dodatkowych premii czy nagród, wręczać pracownikom kupony zakupowe. A biorąc pod uwagę fakt, że bony Sodexo można zrealizować w dziesiątkach tysięcy punktów w całej Polsce, jest to ciekawe urozmaicenie dla pieniężnych bonusów. Poza tym, dzięki bonom Sodexo unikamy sytuacji, w których dostajemy od pracodawcy niechciane lub kompletnie niepotrzebne nagrody, z którymi nie wiemy, co zrobić.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *