Zniżki z Kartą Dużej Rodziny w Carrefour. Teraz również online!


13.10.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 13.10.2023

Spis treści

 1. Carrefour.pl: Zniżki z Kartą Dużej Rodziny
 2. Promocje z Kartą Dużej Rodziny w carrefour.pl
 3. Karta Dużej Rodziny w Carrefour

Carrefour wprowadza nową funkcjonalność. Od 27 października br. będzie można korzystać ze zniżek z Kartą Dużej Rodziny również podczas zakupów w sklepie internetowym! Co zmieniło się w regulaminie i jak z tego skorzystać?

Carrefour.pl: Zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Do tej pory z Karty Dużej Rodziny, dostępnej w ramach programy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, można było skorzystać w stacjonarnych sklepach Carrefour i Carrefour Market. Regulamin sklepu zmieni się jednak już 27 października.

Karta Dużej Rodziny – sprawdź w jakich sklepach kupisz ze zniżką

Zarejestrowany klient carrefour.pl może teraz skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji dla rodzin 3+. Jeżeli dodasz swoją Kartę Dużej Rodziny do konta w sklepie internetowym, będziesz otrzymywał kupony rabatowe na kolejne zakupy, zniżki na markę własną, wielopaki i artykuły sezonowe.

Promocje z Kartą Dużej Rodziny w carrefour.pl

Na jakie promocje może liczyć posiadać Karty Dużej Rodziny w sklepie internetowym Carrefour? Zasady są właściwie takie same jak do tej pory w sklepach stacjonarnych.

Duże rodziny będą mogły oszczędzić do 10% na każdych kolejnych zakupach. Kupony rabatowe są przyznawane na podstawie wartości zamówienia:

 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 100,00 złotych brutto do 149,99 złotych brutto, jeden Kupon KDR o wartości 10 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 150,00 złotych brutto do 199,99 złotych brutto, jeden Kupon KDR o wartości 15 złotych brutto.
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 200,00 złotych brutto do 249,99 złotych brutto, jeden Kupon KDR o wartości 20 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 250,00 złotych brutto do 299,99 złotych brutto, jeden Kupon KDR o wartości 25 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 300,00 złotych brutto jeden Kupon KDR o wartości 30 złotych brutto.

Zrób zakupy z Liskiem i skorzystaj z 5% zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny: warunki korzystania ze zniżek

Czy jest w tym jakiś haczyk? Musisz przede wszystkim pamiętać o tym, żeby dodać swoją kartę do konta w sklepie carrefour.pl. Jeżeli nie zrobisz tego przed finalizacją transakcji, kupony nie zostaną Ci przyznane. Nie ma też możliwości późniejszego przyznania ich na podstawie paragonów i innych dowodów dokonania transakcji.

Minimalna wartość zakupów przy której można uzyskać zniżkę to 100 zł brutto. Co ważne nasze zakupy muszą przewyższać tę kwotę już po uwzględnieniu wszystkich rabatów. Po tym jak użytkownik dokona płatności za wszystkie towary, zostanie mu udostępniony odpowiedni kupon na następne zakupy. Kupony będą aktywne przez 30 dni.

Jak dodać KDR do konta Carrefour?

Żeby wykorzystać czekające na Ciebie rabaty musisz najpierw dodać swoją kartę do konta internetowego Carrefour. Wystarczy zrobić to tylko jeden raz. Twoja Karta Dużej Rodziny zostanie zapamiętana w ustawieniach.

Jesteś starszą osobą i szukasz sposobów na oszczędność? Zobacz jak działa Karta Seniora w Carrefour

Jak to zrobić? Podstawowym wymaganiem jest posiadanie konta w sklepie internetowym Carrfour. Jeżeli jeszcze go nie masz, możesz się zarejestrować. Żeby dodać swoją Kartę Dużej Rodziny musisz kolejno:

 1. zalogować się do Konta Carrefour,
 2. wejść w szczegóły Konta Carrefour;
 3. wybrać zakładkę Karta Dużej Rodziny;
 4. wpisać numer KDR (ciąg cyfr) w wyznaczone pole i zaakceptować Regulamin Programu Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny w Carrefour

Carrefour wychodzi naprzeciw rodzinom z dziećmi. Zmiana regulaminu zniżek, może znacząco ułatwić im funkcjonowanie i pozwolić na wygodniejsze i tańsze zakupy! Teraz możesz wybrać w jaki sposób chcesz kupować, nie tracąc wyjątkowych rabatów.

Od 27 października możesz kupować online i korzystać ze zniżek z Kartą Dużej Rodziny. Pamiętaj, żeby dodać ją do swojego konta w serwisie internetowym. Czy to dla Ciebie przydatna opcja?

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)