Karta seniora w Carrefour. Sieć rozszerza program


21.09.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 21.09.2023

Spis treści

 1. Carrefour wychodzi naprzeciw seniorom
 2. Karta seniora Carrefour
 3. Zniżki dla seniorów częścią programu Akcja Antyinflacja

Carrefour od 10 lat oferuje stałą zniżkę dla seniorów powyżej 60 roku życia. Do tej pory klienci mogli z niej korzystać tylko we wtorki. Teraz sieć poszerzyła zasady promocji. Seniorzy kupią do 10% taniej również w każdy czwartek. 

Carrefour wychodzi naprzeciw seniorom

Osoby starsze są jedną z najliczniejszych grup społecznych w Polsce. Jednocześnie jest to jedna z grup, które najdotkliwiej odczuwają skutki inflacji. Jak podaje Koalicję Na Pomoc Niesamodzielnym aż 79% seniorów oszczędza na zakupach spożywczych. Carrefour stara się wychodzić na przeciw tym potrzebom i oferuje stałą zniżkę dla osób 60+.

Korzystasz już z Ogólnopolskiej Karty Seniora? Sprawdź gdzie skorzystasz ze zniżek

Karta seniora Carrefour, mat. prasowe

– Wiemy z jakimi problemami i ciężkimi wyborami mierzą się obecnie seniorzy. Biorąc pod uwagę wysokość średniej emerytury, a także fakt, że znaczną część budżetu osób starszych stanowią leki, muszą oni wyjątkowo racjonalnie zarządzać swoimi wydatkami. Karta Seniora to jedyna w Polsce, stała akcja lojalnościowa, która pomaga osobom starszym w dobie kryzysu i wysokich cen, dokonywać potrzebnych zakupów z troską o budżet. Poza Kartą Seniora, osoby 60+, w naszych sklepach, mogą również korzystać z innych promocji, jakie oferujemy w związku z Akcją Antyinflacja. To dla nas niesłychanie ważne, aby nasi klienci nie musieli rezygnować z podstawowych potrzeb i dokonywali niezbędnych zakupów w przystępnych cenach — mówi Anna Borowska, Menedżer Działu Programów i Narzędzi Lojalnościowych

Dobrym sposobem na oszczędzanie są kody rabatowe. Sprawdź co mamy w zanadrzu!

Karta seniora Carrefour

Karta seniora Carrefour funkcjonuje nieprzerwanie już od 10 lat. Ze zniżek skorzystało już ponad 4 miliony starszych osób (czyli blisko co drugi polski senior). Sieć oferuje stały rabat w wysokości do 10%.

Jeżeli ukończyłeś 60 rok życia możesz odebrać kartę seniora w sklepach Carrefour. Wyjaśniamy jak to zrobić!

Jak działa karta seniora Carrefour?

Posiadacze karty seniora otrzymują specjalne e-kupony za zakupy za co najmniej 50 zł. Rabat może wynieść maksymalnie 30 zł. Skorzystasz z niego we wtorki i w czwartki.

Zniżkę otrzymasz w postaci e-kuponu. Żeby go zrealizować musisz okazać swoją kartę seniora przy kasie. Pamiętaj, żeby zabierać ją ze sobą. Jeżeli masz z tym problem możesz dodać ją także do swojego konta w aplikacji Mój Carrefour. Wtedy będzie zawsze w Twoim telefonie.

Dowiedz się więcej o aplikacji Mój Carrefour. Czy warto z niej korzystać?

Karta seniora Carrefour: Ile oszczędzę?

Z kartą seniora oszczędzisz nawet 30 zł na każdych zakupach w Carrefour. Wielkość rabatu zależy od wydanej przez Ciebie kwoty. Przyjrzyjmy się temu jakie zniżki możesz dostać:

 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 50,00 złotych brutto do 99,99 złotych brutto, jeden e-Kupon Senior o wartości do 5 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej
  100,00 złotych brutto do 149,99 złotych brutto, jeden e-
  Kupon Senior o wartości do 10 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 150,00 złotych brutto do 199,99 złotych brutto, jeden e-Kupon Senior o wartości do 15 złotych brutto.
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 200,00 złotych brutto do 249,99 złotych brutto, jeden e-Kupon Senior o wartości do 20 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 250,00 złotych brutto do 299,99 złotych brutto, jeden e-Kupon Senior o wartości do 25 złotych brutto;
 • w przypadku kwoty o wartości równej lub przewyższającej 300,00 złotych brutto jeden e- Kupon Senior o wartości do 30 złotych brutto

Jak zdobyć kartę seniora Carrefour?

Chcesz dostać 10% zniżki? Wystarczy, że udasz się do sklepu Carrefour lub Carrefour Market i odbierzesz specjalną kartę. Możesz zrobić to aż w 245 lokalizacjach.

Udaj się do Punktu Obsługi Klienta w wybranym sklepie i wypełnij formularz. Kiedy już to zrobisz, dostaniesz kartę seniora Carrefour i będziesz mógł korzystać ze zniżki we wtorki i czwartki.

Czy leki można zamówić przez internet?

Zniżki dla seniorów częścią programu Akcja Antyinflacja

W styczniu br. Carrefour zainicjował Akcję Antyinflacja, która skupia się na dostarczeniu klientom pięciu różnych rozwiązań, ułatwiających oszczędzanie podczas zakupów.

Jednym z filarów akcji jest właśnie Karta Seniora. Osoby 60+ mogą jednak skorzystać jeszcze z innych benefitów tego programu jak: specjalne promocje i poszerzona oferta marki własnej sieci, która oferuje produkty tańsze o średnio 30% w porównaniu do marek konkurencyjnych.

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

Elżbieta

Korzystam ze zniżki dla seniorów, bardzo to pomocne

Bożena

Super inicjatywa! Bardzo popieram