Frisco baner

Zakupy spożywcze na wyciągnięcie palca: 5 najlepszych aplikacji


22.07.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 21.07.2023

Spis treści

  1. Na czym polega robienie zakupów spożywczych online?
  2. Zakupy online – jaka aplikacja sprawdzi się najlepiej?
  3. Aplikacje do robienia zakupów spożywczych – porównanie

Aplikacje mobilne mogą znacznie ułatwiać wykonywanie codziennych czynności. Świetnie sprawdzają się również w przypadku robienia zakupów spożywczych online. Nieważne czy dopada cię nagły głód, czy planujesz posiłki – smartfona zawsze masz przy sobie. Nie wahaj się, żeby go użyć! Sprawdzamy jakie aplikacje do zakupów online są najbardziej przydatne dla użytkownika.

Na czym polega robienie zakupów spożywczych online?

Zakupy spożywcze przez Internet zyskały na popularności w trakcie pandemii COVID19, kiedy staraliśmy się unikać zatłoczonych miejsc i kontaktu z innymi ludźmi. Dla wielu osób okazało się to świetnym sposobem na oszczędzanie czasu i pieniędzy, który został z nimi do dziś.

Produkty spożywcze można zamawiać korzystając z platform zakupowych lub aplikacji mobilnych. Formy płatności i dostawy mogą różnić się między sobą, w zależności od wybranej strony zakupowej.

Zakupy online – jaka aplikacja sprawdzi się najlepiej?

Na rynku dostępny jest coraz większy wybór aplikacji do robienia zakupów spożywczych. Wybór platformy możemy podejmować biorąc pod uwagę takie czynniki jak: asortyment, ceny produktów spożywczych, dostępne promocje, rodzaje i koszt dostawy zakupów czy wygoda obsługi aplikacji.

Aplikacja InPost Fresh

InPost Fresh to darmowa aplikacja, która pozwala na zamawianie zakupów spożywczych przez internet przez 24 godziny na dobę. Do wyboru masz ponad 1000 produktów, które zostaną dostarczone do Paczkomatu lub pod drzwi twojego domu.

Zakupy zrobisz w całej Polsce – w lokalnych marketach oraz wybranych sklepach sieciach Carrefour (w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach, Czeladzi, Wieliczce, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie, Kielcach, Częstochowie).

Dodatkowo aplikacja do zakupów online zaproponuje ci najlepsze dostępne promocje, więc masz pewność, że nie przepłacisz!

Chcesz zrobić tanie i wygodne zakupy? Koniecznie sprawdź kody rabatowe do Inpost Fresh

Aplikacja Frisco

Frisco jest spożywczym sklepem internetowym. Dzięki jego wersji mobilnej jeszcze łatwiej dokonasz zakupu jedzenia online. Sklep działa w największych aglomeracjach: warszawskiej, wrocławskiej, poznańskiej, krakowskiej, trójmiejskiej i śląskiej.

Dzięki aplikacji Frisco możesz nie tylko złożyć zamówienie, ale także je śledzić! Dzięki temu widzisz gdzie znajduje się kurier i kiedy dostarczy twoje zakupy.

Zobacz także:

Jakie korzyści oferuje aplikacja Frisco?

Aplikacja Everli

Everli to aplikacja do robienia zakupów spożywczych przez internet, która zapewnia szybką dostawę produktów z różnych supermarketów. Zakupy przez aplikację Everli zrobisz między innymi w sklepach: Auchan, Carrefour, Kaufland, Lewiatan, SPAR, Netto.

Szoperzy działają w 41 miejscowościach w Polsce. Zakupy zrobicie we wszystkich dużych miastach – między innymi w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi czy Krakowie, ale też w tych nieco mniejszych np. w Legionicach, Mysłowicach czy Swarzędzu.

Aplikacja Glovo

Glovo to bardzo popularna aplikacja pozwalająca na zamawianie jedzenia i nie tylko. Na platformie z łatwością można zrobić również błyskawiczne zakupy spożywcze.

W Glovo zrobimy zakupy między innymi w Biedronce, Auchon albo w sklepach Carrefour prawie w całej Polsce. Aplikacja obejmuje swoim zasięgiem 202 miejscowości!

Aplikacja Żabka Jush

Jush to aplikacja umożliwiająca szybkie zakupy online. Kurierzy Żabki mogą dowieźć wybrane produkty nawet w 15 minut!

Aplikacja jest darmowa, wystarczy ją pobrać. Oczywiście musisz liczyć się z kosztami dostawy i zamawianych produktów. Ale nie martw się, od 35zł nie musisz płacić za dostarczenie jedzenia!

Zakupy spożywcze w aplikacji Jush są możliwe w Warszawie, Piasecznie, Gdańsku, Sopocie, Katowicach, Krakowie i Poznaniu.

Przeczytaj więcej o tej aplikacji:

Aplikacja Jush od Żabki – rewolucja w zakupach spożywczych online?

Aplikacje do robienia zakupów spożywczych – porównanie

Jaka aplikacja będzie dla ciebie najlepsza? Przygotowaliśmy poręczne porównanie, dzięki któremu zobaczysz to jak na dłoni. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim formy i koszt dostawy zakupów oraz zasięg dostawy.

 

Podane ceny nie uwzględniają zniżek związanych ze specjalnymi programami (np. Everli Plus, Glovo Prime). Polegają najczęściej na uiszczaniu miesięcznej opłaty, dzięki której uzyskujemy stałe zniżki i inne benefity.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Wiesia

Jest w czym wybierać! Będę korzystała