Aplikacja Jush od Żabki – rewolucja w zakupach spożywczych online?


28.10.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 18.09.2023

Spis treści

 1. Czym jest Jush od Żabki?
 2. Gdzie można skorzystać z aplikacji Jush?
 3. Jakie artykuły można zamówić poprzez aplikację Jush?
 4. Ile kosztuje korzystanie z aplikacji Jush?
 5. Jak zapłacić za zakupy online?
 6. Dlaczego warto korzystać z zakupów spożywczych online poprzez aplikację Jush?

Nie lubisz tracić czasu na zakupy spożywcze? A może masz dość sytuacji, gdy nagle musisz biec do sklepu po kluczowy artykuł, którego nagle zabrało w domowej spiżarce? Od niedawna nie musisz się tym przejmować. Wystarczy, że skorzystasz z najnowszej aplikacji Jush, a niezbędne produkty dotrą do Ciebie w ciągu 15 minut. Sprawdźmy, jak działa najnowsza aplikacja mobilna od Żabki. 

Czym jest Jush od Żabki?

Jush to najnowsza aplikacja mobilna do zakupów spożywczych online. Za jej powstaniem stoi Żabka, popularna sieć sklepów typu convenience. A czym Jush różni się od innych aplikacji zakupowych?

Przede wszystkim Jush pozwala na zrobienie błyskawicznych zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu. Jak zapewnia Żabka, czas od złożenia zamówienia do dostarczenia zakupów do klienta nie powinien przekroczyć 15 minut. Co więcej, zakupy w Jush zrobisz w godzinach od 7:00 do 23:00, 7 dni w tygodniu. I dotyczy to również niedziel niehandlowych. Jak to możliwe?

Otóż zakupy online w Żabce za pośrednictwem aplikacji Jush bazują na tzw. dark store`ach. Przyjrzyjmy się zatem, czym dokładnie są takie „ciemne sklepy”.

➡ Zastanawiasz się, który sklep spożywczy online jest najlepszy? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Czym jest dark store?

Dark store to nie tyle sklep, co magazyn z artykułami spożywczymi i nie tylko. Zwykły klient nie ma do niego dostępu, za to dostawcy Żabki mogą z takiego magazynu odbierać produkty, które zostały zamówione poprzez aplikację Jush. Co ważne, dark store`y będą rozmieszczane w kluczowych lokalizacjach danego miasta, tak aby dostawa zakupów przez kuriera do klienta faktycznie trwała nie dłużej niż 15 minut.

Gdzie można skorzystać z aplikacji Jush?

Zacznijmy od tego, że sama aplikacja Jush i dark store`y prowadzone przez Żabkę, są na razie
w fazie testów. A to oznacza, że z błyskawicznych zakupów online skorzystają początkowo mieszkańcy wybranych dzielnic Warszawy:

 • Śródmieścia,
 • Ochoty,
 • Woli,
 • Ursynowa,
 • Włoch,
 • Pragi Północ,
 • Targówka,
 • Pragi Południe (wkrótce).

Oczywiście z czasem błyskawiczne zakupy w aplikacji Jush będą dostępne w kolejnych dzielnicach Warszawy i innych miastach na terenie całej Polski.

Dodajmy jeszcze, że w obecnie aplikacja Jush jest dostępna tylko na telefony komórkowe
z systemem iOS. Jednak sieć zapewnia, że już w listopadzie aplikacja trafi także i do sklepu Google Play, dzięki czemu będą mogli z niej skorzystać właściciele telefonów a systemem Android.

Chcesz sprawdź, jakie zniżki oferuje Żabka? Sprawdź aktualną gazetkę promocyjną Żabka.

Jakie artykuły można zamówić poprzez aplikację Jush?

W aplikacji Jush dostępnych jest ponad 1300 artykułów, które na co dzień oferuje marka Żabka. Są to produkty z takich kategorii jak:

 • przekąski,
 • słodycze,
 • napoje,
 • dania gotowe,
 • świeże warzywa i owoce,
 • i inne.

Dodajmy jednak, że maksymalna waga zamówienia to 9 kilogramów, a wielkość zamówienia ograniczona jest do maksymalnie 25 unikalnych produktów. Co ważne, sieć nie określa żadnej kwoty minimalnej, od której będą realizowane zamówienia.

Jush to nie pierwsza aplikacja od Żabki. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o aplikacji mobilnej Żappka.

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji Jush?

Przede wszystkim samo pobranie i korzystanie z aplikacji Jush jest bezpłatne. Jedyne koszty,
z jakimi musisz się liczyć to dostawa. Standardowo dostawa z aplikacji Jush kosztuje 3,99 zł. Jednak, jeśli złożysz zamówienie o wartości ponad 35 zł dostawa zamówionych produktów będzie darmowa.

Jak zapłacić za zakupy online?

Za zakupy zrobione poprzez aplikację Jush możesz zapłacić wyłącznie online. Obecnie jest to możliwe jedynie za pośrednictwem karty płatniczej, jednak już wkrótce opłacisz swoje zamówienie również BLIK-iem lub poprzez Apple Pay.

Płacąc za zakupy pamiętaj o wykorzystaniu kodów rabatowych Jush aby uzyskać specjalne zniżki na swoje zamówienia.

Dlaczego warto korzystać z zakupów spożywczych online poprzez aplikację Jush?

Przede wszystkim, aplikacja Jush umożliwia zrobienie zakupów online bez wychodzenia z domu. Do tego Żabka zapewnia, że zamówione produkty dotrą do Ciebie w zaledwie 15 minut. A chyba nie da się zrobić zakupów szybciej, nawet jeśli sklep spożywczy znajduje się pod Twoim domem.

Do tego aplikacja Jush pozwoli Ci na uzupełnienie lodówki nawet w niedzielę niehandlową. Dzięki temu nie musisz szukać sklepiku, którego akurat zakaz handlu w niedzielę nie obowiązuje.

Poza tym w aplikacji Jush znajdziesz produkty, które na co dzień kupujesz w Żabce. Dlatego nie musisz się obawiać ani o ich jakość, ani cenę. Szczególnie że aplikacja przyciąga klientów wyjątkowymi zniżkami i promocjami dla użytkowników.

Nie da się ukryć, że rewolucja w zakupach spożywczych dzieje się na naszych oczach. Poszczególne sklepy oferują już nie tylko dostawę zakupów do domu, ale i prześcigają się
w skracaniu czasu, w jakim kurier zapuka do Twoich drzwi. Dzięki temu codzienne zakupy stają się jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Szczególnie że z takich usług, jakie zapewnia aplikacja Jush od Żabki, możesz korzystać nawet w niedzielę. 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)