Frisco baner

Glovo - Kody rabatowe - wrzesień 2023

 • logo Glovo

  Glovo

  Darmowa dostawa dla trzech pierwszych zamówień w Glovo na kwotę minimum 16 zł

  Kod rabatowy

  SGH5MWL Skorzystaj z rabatu

  Zniżka ważna przez 30 dni od Twojego pierwszego zamówienia

Glovo to aplikacja, dzięki której możesz zamówić niemalże wszystko. Została stworzona, aby ułatwiać życie tym, którzy pilnie potrzebują konkretnych produktów, a nie mogą wyrwać się z pracy lub domu. Aplikacja działa na terenie ponad 140 polskich miast, a dzięki specjalnym kodom rabatowym, możesz korzystać z niej jeszcze taniej. Przyjrzyjmy się zatem, jak działają kody rabatowe do Glovo.

Czym jest kod rabatowy do Glovo?

Kody rabatowe do Glovo to rodzaj zniżki, którą możesz wykorzystać składając zamówienie w aplikacji mobilnej. Dzięki temu za swoje zamówienie zapłacisz mniej. Jest to o tyle istotne, gdyż na cenę Twoich zakupów przez Glovo składa się dodatkowo koszt związany z dostawą. Natomiast jeśli skorzystasz ze zniżki w ramach kodów rabatowych, ostatecznie w Twoim portfelu zostanie więcej pieniędzy. Brzmi interesująco, prawda?

Jakie są rodzaje kodów rabatowych?

Warto zdawać sobie sprawę, że kody rabatowe mogą mieć różne formy. Czasem jest to zniżka wyrażana w procentach, np. 5, 10 czy 30%. W takim przypadku, im większe zamówienie składasz, tym więcej oszczędzasz.
Innym rodzajem zniżek, które możesz spotkać przy kodach rabatowych, są zniżki wyrażane kwotowo. Mają one określoną wartość, np. 10, 20 czy 50 zł. Te kwoty mogą nawet wyższe, ale zazwyczaj dotyczy to produktów czy usług o odpowiednio wysokiej wartości.   Poza tym mamy jeszcze kody rabatowe, które zwalniają z opłat za dostawę czy inne tego typu usługi. Z kolei inne uprawiają do otrzymania dodatkowego prezentu czy gratisu.

Zaoszczędź na zakupach spożywczych przez internet – skorzystaj także z naszego kodu rabatowego do supermarketu internetowego Barbora.

To jednak nie wszystko. Niektóre kody rabatowe działają zawsze, podczas gdy w innych przypadkach musisz spełnić określone warunki, aby skorzystać ze zniżki. Może to być konieczność złożenia zamówienia na określoną kwotę lub zakup produktów z danej kategorii.   Do tego warto pamiętać, że niektóre kody rabatowe mają określony termin ważności. Gdy on upłynie, ze zniżki nie da się skorzystać. Z drugiej strony w wielu przypadkach kody rabatowe działają bezterminowo. Do tego dochodzą kody rabatowe, które można wykorzystać tylko raz, na przykład przy pierwszym zamówieniu w danym sklepie czy aplikacji. Dlatego też na wszelki wypadek warto sprawdzić zasady korzystania z tego kodu rabatowego, aby nie rozczarować się przy dokonywaniu płatności.

Lubisz oszczędzać na zakupach? Sprawdź także nasz kod rabatowy Auchan Zakupy Online.

Kod rabatowy Glovo od TopSpozywcze

W przypadku aplikacji Glovo zapewniamy kod rabatowy w postaci 10 zł zniżki na cztery pierwsze zamówienia. W sumie oszczędzasz w ten sposób aż 40 zł. Wystarczy, że składając zamówienie podasz nasz kod rabatowy, czyli WU9RZGL. Dodajmy jeszcze, że kod rabatowy do Glovo obowiązuje bez ograniczeń.

Sprawdź także nasz kod rabatowy do aplikacji Wolt.

Aplikacja Glovo – co to jest?

Glovo to aplikacja mobilna, która służy do zamawiania czegokolwiek: jedzenia, artykułów spożywczych, a nawet niezbędnych produktów z apteki. Jedyny warunek jest taki, że Twoje zakupy muszą być na tyle lekkie i poręczne, aby dało się je przewieść na rowerze lub skuterze.   Zakres usług świadczonych przez Glovo zależy od danego miasta. Wszak kurierzy Glovo są w stanie dostarczyć Ci zakupy czy jedzenie tylko w godzinach, w których czynne są sklepy czy restauracje, w których takie zamówienie można złożyć. A to przecież zależy od poszczególnych miast. Co jednak ważne, w większości przypadków możesz liczy, że niezbędne produkty otrzymasz w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Dlatego aplikacja Glovo sprawdzi się przede wszystkim w podbramkowych sytuacjach: gdy pilnie czegoś potrzebujesz, ale akurat nie możesz wyrwać się z pracy lub domu. To również bardzo dobre rozwiązanie, gdy chorujesz lub opiekujesz się chorym dzieckiem. Poza tym z usług kurierów Glovo możesz korzystać podczas imprez czy innych spotkań ze znajomymi.

Chcesz się dobrze odżywiać ale brakuje Ci czasu na gotowanie? Zobacz nasz kod rabatowy na catering dietetyczny Kuchnia Vikinka.

Aplikacja Glovo pomaga nam w codziennych zakupach. I choć za dostawę zamówienia do domu musisz dodatkowo zapłacić, zawsze możesz skorzystać z kodów rabatowych. Dzięki temu wydasz mniej, niż wynikałoby to ze standardowego rachunku za zamówienie.

Komentarze użytkowników

(0)