Żabu w rozszerzonej rzeczywistości. Nowy pomysł na grę


19.12.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 19.12.2023

Spis treści

  1. Żabu XR w Żappce
  2. Żabu: Jedyna tak popularna gra retail w Europie

Żabka testuje nowe scenariusze gry mobilnej w rozszerzonej rzeczywistości. Użytkownicy będą mogli teraz grać nie tylko w domu, ale też w wybranych sklepach sieci w Warszawie i Poznaniu.

Żabu XR w Żappce

Od teraz w aplikacji Żappka są już dostępne nowe scenariusze gry Żabu w rozszerzonej rzeczywistości. Klienci sieci mogą teraz zbierać punkty i rywalizować z innymi graczami, przebywając w jednym z 200 sklepów w Poznaniu i Warszawie. Mieszkańcy tych miast będą mogli skorzystać z nowych funkcji w ramach testu.

Co musisz wiedzieć o aplikacji Żappka? Jakie są korzyści?

„Żabu XR to innowacyjny projekt realizowany przez zespół Venture Studio we współpracy z teamem tworzącym grę Żabu. Dzięki niemu po raz pierwszy wykorzystujemy technologie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w aplikacji Żappka. Dostrzegamy duży potencjał w możliwości prezentowania w grze produktów i usług, rozwijanych przez nas we współpracy z partnerami. Liczymy, że nowe ekscytujące przygody Żabu XR wciągną do gry kolejną grupę naszych klientów” – napisała Żabka Polska na serwisie LinkedIn.

Sprawdź najnowsze promocje w Żabce. Zobacz co można znaleźć w gazetce

Nowy kanał marketingowy: Żabu XR

Gra Żabu w wirtualnej rzeczywistości to też wiele nowych możliwości komunikacyjnych. Współpracujący z Żabką dostawcy będą mieli możliwość zaprezentowania konsumentom swoich produktów w innowacyjny i angażujący sposób. Użytkownicy będą mogli wchodzić w interakcję z produktami i poznawać je dzięki temu o wiele bliżej.

Żabu: Jedyna tak popularna gra retail w Europie

Żabu jest fenomenem na europejskim rynku detalicznym. To jedyna taka gra, która największą popularnością cieszy się wśród osób w wieku od 20 do 24 lat. Żabu to wirtualna żaba 3D, którą można hodować i sprawować nad nią opiekę. Podjęło się tego już blisko 2 miliony użytkowników aplikacji.

Paragony w aplikacji Żappka. Czy można je tam przechowywać?

Żabu, screeny z aplikacji

Żaba reaguje na zachowania klienta. Można personalizować Żabu, kupując mu przeróżne akcesoria. Regularne zakupy i opieka nad zwierzątkiem pozwalają użytkownikom zdobywać kolejne poziomy. Z każdym kolejnym 'levelem’ czekają na nich skrzynki z nagrodami, a tam: darmowe żappsy, produkty i zniżki na zakupy.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Aneta

Ciekawy pomysł, na pewno będzie przyciągał dzieci i młodzież