Wszystko o paragonach w aplikacji Żappka. Jak je przechowywać?


06.09.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 06.09.2023

Spis treści

  1. Czy w aplikacji Żappka są paragony?
  2. Paragony Żappka, a historia żappsów

Jeśli jesteś stałym klientem Żabki na pewno znasz już Żappkę – aplikację tej sieci. Dowiedz się czy znajdziesz tam historię swoich zakupów. W jaki sposób można śledzić transakcje w aplikacji?

Przechowywanie paragonów w formie wirtualnej jest bardzo wygodne. Inaczej zazwyczaj je gubimy i znajdujemy po paru miesiącach (a nawet latach) w kieszeni zapomnianego płaszcza. Dlatego wiele aplikacji zakupowych pozwala klientom na przeglądanie historii zakupów.

Czy w aplikacji Żappka są paragony?

Wiele osób zastanawia się czy w aplikacji Żabki można przechowywać wirtualne paragony albo chociaż przeglądać historię zakupów. Niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości.

W Żappce nie znajdziemy funkcji zapisywania i przeglądania paragonów. Dlatego aplikacja nie ułatwi Ci raczej kontrolowania wydatków. Jest jednak jedna rzecz jaką możesz sprawdzić… o co chodzi?

Więcej o aplikacji Żappka pisaliśmy tutaj. Dowiedz się ile jest wart 1 żapps i jak odblokować strefę palacza!

Paragony Żappka, a historia żappsów

Żappka nie pokazuje historii zakupów jako takiej. Ale jest jeden sposób, żeby sprawdzić kiedy i jak robiłeś zakupy! Jest nim sprawdzenie historii zdobytych żappsów.

Po kliknięciu w ikonę żappsów zobaczysz ile łącznie zdobyłeś punktów lojalnościowych Żappki. Dostaniesz też wgląd do tego kiedy i ile żappsów trafiło na Twoje konto.

Dowiedz się kto jest właścicielem Żabki.

Jakie szczegóły transakcji znajdziemy w aplikacji Żappka?

Chociaż w aplikacji Żabki nie znajdziesz paragonów, możesz posłużyć się pewnymi dostępnymi informacjami, żeby mniej więcej oszacować kiedy i ile wydałeś na zakupy.

Jakie szczegóły transakcji zobaczysz w Żappce? Jesteś w stanie sprawdzić, którego dnia i w którym sklepie sieci zdobyłeś punkty lojalnościowe. W ten sposób masz pojęcie kiedy i gdzie robiłeś zakupy. Oczywiście znajdziesz tam tylko informacje o tych transakcjach, w czasie których zeskanowałeś aplikację.

Zobacz najnowsze gazetki z Żabki i oszczędzaj!

Jak sprawdzić ile wydałeś w Żabce za pomocą aplikacji?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ile pieniędzy wydałeś w Żabce możesz spróbować to oszacować. Aplikacja pokazuje ilość zdobytych punktów. Dlatego wiedząc, że za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 4 żappsy, możesz wyliczyć potencjalną wartość zakupów.

Pamiętaj, że będą to tylko szacunki. Niestety nie znajdziemy w Żappce paragonów, na których znalazłyby się dokładne informacje dotyczące transakcji. Jeżeli płaciłeś za zakupy kartą, możesz znaleźć je w aplikacji bankowej lub na stronie banku.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Mysliwa

Szkoda że nie ma takiej opcji w aplikacji. Wszystkie sklepy powinny przechodzić na paragony on line, ekologicznie i trudniej zgubić.