Żabka Jush rozwija się w Poznaniu. Teraz dowozi też poza centrum miasta


29.08.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 29.08.2023

Spis treści

  1. Jush bardziej dostępna w Poznaniu
  2. Poznań wyjątkowym miastem dla Żabki
  3. Żabka Jush już w 6 miastach
  4. Żabka Jush – szybkie i wygodne zakupy

Żabka Jush stawia kolejne kroki w Poznaniu, rozszerzając zasięg dostaw na kolejne obszary miasta. Teraz aplikacja obejmuje dzielnice takie jak Poznań Północ, Jeżyce, Grunwald, Nowe i Stare Miasto oraz Wilda.

Jush bardziej dostępna w Poznaniu

Żabka Jush debiutowała w Poznaniu przed rokiem. Początkowo aplikacja była dostępna tylko dla mieszkańców centrum miasta. Teraz jednak stawia na rozwój i umożliwia szybkie zakupy online coraz większej ilości poznaniaków.

Zakupy przez aplikację Żabka Jush będą mogli teraz zamówić mieszkańcy 6 poznańskich dzielnic: Poznań Północ, Jeżyc, Grunwaldu, Nowego i Starego Miasta oraz Wildy.

Zobacz aktualne gazetki Żabki

W jakich godzinach działa Żabka Jush w Poznaniu?

W Poznaniu aplikacja Żabka Jush pozwala użytkownikom na złożenie zamówienia od 7.00 do 23.00.

Żabka Jush dowozi 7 dni w tygodniu. Dlatego dodatkowym atutem wyboru takiej formy zakupów jest to, że możemy zrobić je również w każdą niedzielę – handlową i niehandlową.

Zastanawiasz się kto jest właścicielem Żabki? Znamy odpowiedź!

Poznań wyjątkowym miastem dla Żabki

Stolica województwa Wielkopolskiego ma dla dyskontera szczególne znaczenie, ponieważ to właśnie w tym mieście znajduje się główna siedziba Żabki.

„Poznań, ze względu na naszą przynależność do Grupy Żabka i jej korzenie, jest dla nas symbolicznym miastem. Od początku byliśmy przekonani, że drzemie w nim bardzo duży potencjał do rozwoju naszej usługi. Rok po debiucie przyszedł czas na wykonanie kolejnego kroku i zaprezentowanie naszej usługi kolejnym poznaniakom” – mówi Kamil Bąkowski, Marketing & eCommerce Director w Lite e-Commerce, start-upu odpowiedzialnego za Żabkę Jush.

Żabka Jush już w 6 miastach

Sieć uruchomiła projekt w 2021 roku. Wtedy dostawa była realizowana tylko na terenie Warszawy. Ale Żabka nie zwolniła tempa – później dołączył do niej Gdańsk, a następnie też Kraków, Katowice, Poznań i Sopot.

Żabka Jush regularnie poszerza obszar swojego działania, dodając do niego kolejne dzielnice miast. Dąży do tego, żeby mieszkańcy całych aglomeracji (nie tylko ścisłego centrum) mogli zamawiać zakupy poprzez aplikację.

Dowiedz się jak odblokować strefę palacza w aplikacji Żappka

Żabka Jush – szybkie i wygodne zakupy

Czym jest Żabka Jush? To jedna z aplikacji q-commerce, która oferuje ekspresową dostawę e-zakupów. Możesz zamówić je jednym kliknięciem, a zostaną Ci dowiezione w ciągu zaledwie 15 minut.

W Żabce Jush zamówisz wszystko czego potrzebujesz na co dzień: zaczynając od artykułów spożywczych, po chemię i kosmetyki, a nawet produkty dla zwierząt.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)