Uber Eats kod rabatowy baner

Żabka Jush proponuje klientom miejską grę terenową. Poszukiwać będą nie skarbów, a promocji!


03.07.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 03.07.2023

Spis treści

  1. Gra w „poszukiwanie skarbów”
  2. Jak skorzystać z promocji?
  3. Nagroda dla najlepszych łowców

Żabka Jush rusza z letnią akcją promocyjną. Zabawa polega na poszukiwaniu lokalizacji, w których klienci odnajdą specjalne promocje. Kodów i haseł zniżkowych można szukać do 31 sierpnia.

Gra w „poszukiwanie skarbów”

„Zapraszamy […] do uczestniczenia w przygotowanej przez nas miejskiej aktywacji. Pod kodami i hasłami czekają […] liczne promocje, a szukanie kodów zniżkowych to sposób na nudę i aktywne spędzanie lata w mieście – mówi przedstawiciel Lite e-Commerce – firmy zajmującej się rozwojem Żabki Jush.

Użytkownicy aplikacji zachęcani są do eksploracji miasta i poszukiwania „skarbów”. Kody i hasła zostały ukryte na bilbordach, citylightach i plakatach w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Warto też śledzić media społecznościowe aplikacji, tam również mogą pojawić się kody promocyjne!

Zobacz także:

Aplikacja Jush od Żabki – rewolucja w zakupach spożywczych online?

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z promocji wymaga posiadania konta w aplikacji Żabka Jush. Po zeskanowaniu kodu QR lub wpisaniu hasła użytkownik będzie przekierowany do aplikacji, w której zostanie mu przyznany jednorazowy lub wielorazowy kupon zniżkowy.

Nagroda dla najlepszych łowców

Żabka Jush przygotowała dla klientów nie tylko promocję, ale także zaproszenia na udział w specjalnym wydarzeniu. Uzyskają je najbardziej aktywni poszukiwacze promocji. Szczegóły imprezy zostaną podane niebawem.

 

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

WędrującyPoszukiwacz

brzmi mega fajnie. Chętnie wybiorę się na poszukiwanie i zobaczę, co mają do zaoferowania!