Wolt wchodzi na nowy rynek z usługą Wolt for Work


20.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 20.02.2024

Spis treści

  1. Wolt for Work: Nowość na rynku benefitów
  2. Jak działa Wolt for Work?

Wolt ruszył ze specjalną usługą dedykowaną firmom. Platforma dostaw pozwoli na zamawianie posiłków do biura i na home office w ramach przyznanego limitu środków. Wolt może naprawdę namieszać na rynku benefitów pozapłacowych.

Wolt for Work: Nowość na rynku benefitów

W ostatnim czasie dbanie o dobrobyt i zadowolenie pracowników staje się  bardzo istotne. Firmy szukają coraz to nowych sposobów na zaspokojenie ich potrzeb i tym samym zwiększenie efektywności działań. Do tego trendu postanowił dołączyć Wolt z nową usługą przeznaczoną dla biznesów.

Chcesz zaopatrzyć biuro w świeże produkty spożywcze? Szukasz sposobu na dodatkowe wynagrodzenie zaangażowania pracowników? Z pomocą przychodzi nowa usługa Wolt for Work.

Subskrypcja na zakupy spożywcze Wolt+: Jak działa?

Jak działa Wolt for Work?

W ramach usługi Wolt for Work pracodawca może utworzyć konto firmowe, z którego będą mogli korzystać pracownicy różnych działów. Zarządzający ma możliwość dostosowania parametrów konta do potrzeb i budżetu firmy. Każdy z pracowników otrzyma w aplikacji Wolt przedpłacony kredyt, który może wykorzystać na zamówienia z różnych restauracji czy sklepów spożywczych.

Zamów jedzenie do biura lub do domu

Wszyscy w biurze macie ochotę na pizzę? Zamówienia z Wolt for Work można składać też wspólnie. Jedzenie dostaniecie wtedy w tym samym czasie, a za dostawę zapłacicie tylko raz! Co ważne benefit może mieć swoje zastosowanie zarówno w przypadku osób pracujących stacjonarnie, jak i zdalnie czy hybrydowo. Nie musisz być w biurze, żeby zamawiać przez Wolt w ramach przyznanego przez pracodawcę limitu środków.

Sprawdź kody rabatowe do Wolt i oszczędzaj na zamówieniach

Karty podarunkowe Wolt for Work

Kolejnym filarem usługi Wolt for Work jest możliwość generowania kart podarunkowych do aplikacji Wolt dla pracowników, kontrahentów i klientów firmy. Możesz uczcić w ten sposób specjalne okazje jak urodziny czy święta, albo po prostu dobrze wykonaną pracę!

Karty podarunkowe i lunchowe są jednym z bardziej docenianych przez pracowników dodatkowych benefitów. Z Wolt for Work możesz zaoferować podwładnym możliwość stałego korzystania z platformy w ramach przyznanych limitów i także dodatkowego wynagradzania ich specjalnymi kartami podarunkowymi na zakupy w Wolt.

Wiele zamówień – jedna faktura

Wolt for Work jest niezwykle wygodne nie tylko dla pracowników, ale także dla pracodawców! Pod koniec miesiąca dostaniesz fakturę podsumowującą wszystkie wykorzystane w tym czasie środki. Uproszczony sposób fakturowania skraca czas przeznaczony na ich przetwarzanie aż o 70%.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)