Frisco baner

Wolt - Kody rabatowe - wrzesień 2023

 • Wolt logo

  Wolt

  10 zł zniżki na każde z czterech pierwszych zamówień

  Kod rabatowy

  OCQB Skorzystaj z rabatu

Kody rabatowe Wolt

Na tej stronie udostępniamy specjalne kody rabatowe, promocje i zniżki dostępne dla naszych użytkowników w aplikacji Wolt.

Wolt to aplikacja do zamawiania jedzenia. Mogą z niej korzystać mieszkańcy kilku największych miast w Polsce. A dzięki specjalnym kodom rabatowym, rachunki za jedzenie z dostawą do domu staną się niższe niż dotychczas.

Czym są kody rabatowe do Wolt?

Kody rabatowe do Wolt to specjalna zniżka, którą możesz wykorzystać podczas składania zamówienia za pomocą aplikacji mobilnej. Z pewnością przyda się ona każdemu, kto lubi w prosty sposób oszczędzać na codziennych wydatkach. Zwłaszcza że koszt zamówienia często stanowi sporą część ostatecznej kwoty, jaką płacimy za jedzenie z dostawą do domu.

Jakie są rodzaje kodów rabatowych?

Poszczególne sklepy czy usługodawcy prześcigają się w pomysłach, aby przyciągnąć do siebie klientów. Stąd pomysły na różnego rodzaju promocje czy zniżki na zakupy. W niektórych przypadkach możesz liczyć na kody rabatowe o wartości kilku, a nawet kilkunastu procent. Z kolei inne kupony rabatowe pozwalają odliczyć od wartości zamówienia określoną kwotę. Poza tym mamy też kody rabatowe, dzięki którym dostawa zamówienia jest darmowa. Jeszcze inne promocje obejmują dodawanie darmowych prezentów do zamówienia.

Jak skorzystać z kodu rabatowego do Wolt?

Kody rabatowe do Wolt zapewniają 3 darmowe dostawy zamówienia. Nasz kod promocyjny nie ma żadnych ograniczeń czasowych, także możesz wykorzystać go w dowolnym momencie. Jak to możesz zrobić?

Po prostu użyj podanego na naszej stronie kodu podczas składania zamówienia poprzez aplikację Wolt. W ten sposób koszt dostawy zamówienia z restauracji zostanie obniżony. Z naszego kodu rabatowego do Wolt na bezpłatną dostawę możesz skorzystać trzykrotnie.

Jak działa aplikacja Wolt?

Aplikacja Wolt służy do zamawiania jedzenia na dowóz. Jest obecna w wielu krajach Europy. Natomiast w Polsce obsługuje restauracje w:

 • Gdańsku,
 • Gdyni,
 • Katowicach,
 • Krakowie,
 • Poznaniu,
 • Warszawie,
 • Wrocławiu.

Aby skorzystać z aplikacji, należy zainstalować ją na telefonie komórkowym i zarejestrować się. Jeśli najdzie Cię ochota na jedzenie, a nie masz ochoty lub czasu gotować, wystarczy, że wejdziesz w aplikację Wolt i znajdziesz interesującą Cię restaurację. Gdy wybierzesz swoje ulubione dania, wystarczy, że zamówisz je przez aplikację Wolt, a zostaną one dostarczone do Twojego domu lub na inny wskazany przez Ciebie adres. Oczywiście pamiętaj, aby podczas składania zamówienia podać kod rabatowe do Wolt.

Czy warto korzystać z aplikacji Wolt?

Aplikacja Wolt pozwala na błyskawiczne zamówienie jedzenia na wynos. W jednej aplikacji znajduje się mnóstwo restauracji, dostępnych w Twoich mieście. W ten sposób możesz szybko i wygodnie przejrzeć menu każdej z nich i zamówić to, na co akurat masz ochotę. Z kolei kody rabatowe do Wolt sprawią, że za dostawę jedzenia pod wskazany adres nie zapłacisz ani złotówki.

Dlatego zainstaluj aplikację Wolt i zamawiaj jedzenie na dowóz zawsze, gdy nie masz czasu lub ochoty gotować, a chcesz zjeść coś pysznego.

Komentarze użytkowników

(1)

Gosik54

Skorzystałam z aplikacji wolt po raz pierwszy dzięki Waszym zniżkom. Bardzo wygodna w obsłudze aplikacja, fajnie ze kody można wykorzystać do 4 zamówień, będę zamawiała.