Na czym polega subskrypcja na zakupy spożywcze Wolt+?


30.08.2022
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 25.07.2023

Spis treści

  1. Czym jest subskrypcja na zakupy spożywcze Wolt Plus?
  2. Ile oszczędzę, dzięki subskrypcji Wolt+?
  3. Jakie zamówienia kwalifikują się do darmowej dostawy?
  4. Skorzystaj z Wolt Plus za darmo – okres próbny
  5. Kiedy warto korzystać z dostawy jedzenia i zakupów od Wolt?
  6. Czym jest Wolt?

Często zamawiasz jedzenie na dowóz lub robisz zakupy spożywcze online? A zastanawiałeś się kiedyś, ile płacisz za dostawę takiego zamówienia w skali miesiąca? Jeśli skorzystasz z najnowszej usługi Wolt+, dostarczenie zakupów i jedzenia będzie kosztowało Cię dokładnie 14,99 zł miesięcznie i ani grosza więcej. Sprawdź, na czym polega najnowsza usługa subskrypcji na zakupy spożywcze Wolt+ i ile możesz w ten sposób oszczędzić.

Czym jest subskrypcja na zakupy spożywcze Wolt Plus?

Nieodłącznym elementem zakupów online są koszty dostawy. I choć zazwyczaj jest to kwota kilku złotych od zamówienia, to w skali miesiąca może uzbierać się z tego całkiem spora suma. Szczególnie gdy regularnie zamawiasz jedzenie czy zakupy spożywcze z dowozem. Jednak od niedawna możesz to zmienić. Wystarczy, że skorzystasz z subskrypcji na zakupy spożywcze Wolt Plus. Jak to działa?

Wolt+ to usługa, dzięki której za dostawę zakupów lub jedzenia do domu zapłacisz tylko 14,99 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty możesz składać nieograniczoną liczbę zamówień poprzez aplikację mobilną Wolt i nie będziesz musiał płacić dodatkowych prowizji za dostawę. Wystarczy, że Twoje zamówienie przekroczy wartość kwoty minimalnej. W przypadku restauracji jest to 30 zł, dla sklepów 30 zł oraz marketów 50 zł.

Zastanawiasz się, jaki sklep spożywczy online ma najlepsze ceny? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Ile oszczędzę, dzięki subskrypcji Wolt+?

Subskrypcja Wolt Plus ma dawać jej użytkownikom wymierne korzyści. Jak pokazały dotychczasowe testy, oszczędności pojawiają się już przy 2-3 zamówieniach miesięcznie. Usługa Wolt Plus pozwoli ci zyskać nawet do 9,99 zł na jednym zamówieniu i około 30 zł miesięcznie.

Jak łatwo policzyć, w perspektywie roku daje to nawet kilkaset złotych oszczędności. Oczywiście jesteś w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli będziesz korzystać z zakupów online lub jedzenia na dowóz regularnie kilka, a nawet kilkanaście razy w miesiącu. Po prostu im częściej coś zamawiasz, tym więcej oszczędzasz dzięki subskrypcji Wolt+.

Cashback 5% – oszczędności przy zamówieniu z odbiorem własnym

To nie wszystkie korzyści wynikające z subskrypcji. W ramach usługi użytkownicy mogą odebrać cashback w postaci wolt credits wysokości 5% wartości zamówienia. Będzie można je następnie wykorzystać na kolejne zakupy!

Jakie zamówienia kwalifikują się do darmowej dostawy?

Niestety nawet z subskrypcją Wolt+ nie wszystkie zamówienia będą kwalifikować się do darmowej dostawy. Jeżeli zasięg dostawy obejmuje więcej niż 2999m trzeba będzie za nią zapłacić.

Warto też wspomnieć, że programem objęte są tylko niektóre sklepy i restauracje. Subskrybenci Wolt+ uzyskają dostawę za 0 zł tylko w przypadku zamówień od uprawnionych partnerów. Żeby sprawdzić czy twoja ulubiona knajpka pozwoli ci zaoszczędzić w ramach stałej miesięcznej opłaty – zobacz czy widnieje przy niej znak W+ w aplikacji Wolt.

Zobacz też: ranking aplikacji q-commerce

Skorzystaj z Wolt Plus za darmo – okres próbny

Chociaż subskrypcja Wolt+ kosztuje 14.99 zł miesięcznie, możesz wypróbować ją całkiem za darmo! Wolt Polska oferuje 30-dniowy okres próbny w trakcie którego sprawdzisz wszystkie funkcje i będziesz korzystał z dostawy za 0 zł

Jak zrezygnować z Wolt+? Modele oparte na subskrypcji najczęściej mają to do siebie, że można ją odwołać ją w dowolnym momencie. Tak samo jest w przypadku usługi Wolt Plus. Anuluj subskrypcję przed pobraniem opłaty, a żadna kwota nie zostanie pobrana z twojej karty.

Kiedy warto korzystać z dostawy jedzenia i zakupów od Wolt?

Aplikacje mobilne do zamawiania jedzenia i robienia zakupów online szybko znalazły uznanie, gdy cały świat musiał zostać w domu z powodu pandemii. I choć dziś wcześniejsze obostrzenia już nie obowiązują, wygoda związana z zakupami z dostawą do domu sprawia, że aplikacje takie jak Wolt nie tracą na popularności. Wprost przeciwnie, korzystamy z nich z chęcią i często. Przyjrzyjmy się, w jakiej sytuacji warto sięgnąć po telefon komórkowy i złożyć zamówienie przez aplikację Wolt.

Nie masz czasu gotować

Gotowanie bywa czasochłonne, przez co nie każdy ma okazję w ciągu dnia, aby przygotować sobie pełnowartościowy posiłek. Wyjściem z takiej sytuacji jest zamówienie jedzenia z restauracji lub w pobliskim sklepie. W końcu dziś bez trudu znajdziesz gotowe dania, które wystarczy podgrzać. A co ważne, nie musisz wchodzić na stronę internetową każdej restauracji czy sklepu, aby znaleźć coś, na co akurat masz ochotę. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Wolt, która współpracuje z najpopularniejszymi restauracjami
i sklepami w danym mieście. Dzięki temu wybór jest naprawdę ogromny i trafi nawet w najbardziej wybredne gusta.  

Masz ochotę na danie z ulubionej restauracji

Jeśli masz ochotę na ulubioną pizzę czy ramen, wcale nie musisz wychodzić do restauracji. Jeśli skorzystasz z aplikacji mobilnej Wolt, to restauracja przyjedzie do Ciebie. Z Woltem błyskawicznie zamówisz jedzenie na dowóz, gdy tylko najdzie Cię ochota na coś dobrego.   

Nie masz czasu, aby pójść do sklepu

Czy zdarzyło Ci się być na tyle zabieganą, że po prostu nie miałaś czasu na zakupy spożywcze w pobliskim sklepie? Na szczęście w takim przypadku nie jesteś skazana na pustą lodówkę lub jedzenie byle czego. Dzięki aplikacji Wolt wszystko, czego akurat potrzebujesz, zostanie dostarczone wprost do Twojego domu. Do tego takie zamówienie możesz złożyć w każdej wolnej chwili. Również dostawę takich zakupów możesz ustawić pod siebie. 

Nie możesz wybrać się na zakupy spożywcze

Nie czujesz się najlepiej? Opiekujesz się małymi dziećmi? A może masz w pracy urwanie głowy i po prostu nie możesz wybrać się do sklepu? Dla Wolta nie jest ważne, dlaczego nie jesteś w stanie pójść na zakupy. Jeśli tylko potrzebujesz czegoś ze sklepu, złóż zamówienie w aplikacji i zaczekaj na kuriera.

Nie ma znaczenia, dlaczego zamawiasz jedzenie lub robisz zakupy spożywcze w aplikacji mobilnej. W końcu nie da się ukryć, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Do tego wcale nie kosztuje więcej, zwłaszcza jeśli korzystasz z kodów rabatowych do Wolta bądź najnowszej usługi subskrypcyjnej Wolt+.

Chcesz nieco oszczędzić na zakupach spożywczych przez aplikację mobilną? Skorzystaj z kodów rabatowych do Wolt.

Czym jest Wolt?

Wolt to aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia z dowozem do domu i zakupów spożywczych online. Do wyboru masz dziesiątki sklepów i restauracji, które działają w Twoim mieście. Dodajmy jeszcze, że kurierzy Wolt działają 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Z kolei czas realizacji zamówienia zależy od tego, co dokładnie zamawiasz. Zakupy spożywcze otrzymasz w ciągu 30 minut lub w wybranym przez Ciebie przedziale czasowym. W przypadku restauracji musisz dodatkowo uwzględnić czas niezbędny do przygotowania posiłku.

Aplikację Wolt pobierasz i instalujesz na swoim telefonie komórkowym, bez względu na to, czy korzystasz
z systemu Android, czy iOS. Jak tylko się zarejestrujesz w aplikacji, możesz złożyć swoje pierwsze zamówienie. Poza tym w aplikacji możesz śledzić zamówienie, a także zapłacisz za nie kartą lub poprzez aplikacje płatnicze.

Dodajmy jeszcze, że Wolt to marka pochodząca z Finlandii. Powstała w 2014 roku, a dziś obecna jest
w ponad 170 miastach w Europie i Azji.

Nie znasz jeszcze aplikacji mobilnej Wolt? Sprawdź, jak zamawiać jedzenie i zakupy za pomocą Wolta.

Lubisz korzystać z aplikacji do zamawiania jedzenia i robienia zakupów spożywczych online, ale masz dość opłat za dostawę? To właśnie z myślą o takich osobach jak Ty, Wolt stworzył model subskrypcyjny na zakupy spożywcze. Jeśli zdecydujesz się z niego skorzystać, za dostarczenie jedzenia z restauracji czy zakupów ze sklepu zapłacisz 14,99 zł i ani grosza więcej. Jeśli korzystasz z takich aplikacji jak Wolt więcej niż 3 razy w miesiącu, usługa Wolt+ pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali roku.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)