Wolt Credits: Co to jest? Jak je wykorzystać?


15.03.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 15.03.2024

Spis treści

  1. Wolt Credits: Co to?
  2. Jak zdobyć Wolt Credits?
  3. Wolt Credits: Jak wykorzystać?

Wolt Credits to specjalna „waluta” aplikacji Wolt. Można nią płacić za zamówienia, podobnie jak innymi tradycyjnymi metodami płatności. Jak wykorzystać Wolt Credits? W jaki sposób można zdobyć punkty?

Wolt to popularna aplikacja do zamawiania jedzenia z lokalnych restauracji i sklepów. Zdobywanie punktów Wolt Credits pozwala na obniżenie rachunków. Dowiedz się w jaki sposób zyskać jak najwięcej na promocjach Wolt.

Wolt Credits: Co to?

Co to jest Wolt Credits? To rodzaj wirtualnej waluty w formie punktów, które możesz zbierać na swoim koncie Wolt. Pozwalają na odjęcie konkretnej kwoty z kolejnego zamówienia. Możesz dzięki temu zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Liczbę Wolt Credits, z których możesz skorzystać, sprawdzisz na swoim koncie w aplikacji Wolt lub na stronie internetowej.

Zobacz ranking najlepszych aplikacji zakupowych i zamawiaj online

Jak zdobyć Wolt Credits?

W jaki sposób powiększyć liczbę Wolt Credits na swoim koncie? Program Wolt działa nieco inaczej niż podobne do niego programy lojalnościowe, w których zdobycie punktów wymaga zwykle robienia regularnych zakupów.

Wolt Credits możesz zdobyć na różne sposoby w trakcie okazjonalnych akcji promocyjnych lub poprzez polecenie aplikacji swoim znajomym. Dodatkowo jeżeli zdecydujesz się na zakup subskrypcji Wolt+, będziesz otrzymywał cashback w formie Wolt Credits za każde swoje zakupy.

Poleć Wolt znajomym i zdobywaj Wolt Credits

Jednym z popularnych sposobów zdobywania Wolt Credits jest użycie kodu polecającego. Można go wygenerować w aplikacji. Jeżeli zachęcisz znajomego do skorzystania z serwisu z użyciem Twojego indywidualnego kodu, oboje na tym skorzystacie. Znajomy dostanie 10 zł zniżki na każde z 4 pierwszych zamówień, a Twoje konto Wolt zostanie zasilone o 5 zł za każde ze zrealizowanych zamówień.

Musisz pamiętać jednak o tym, że warunkiem promocji jest brak zamówień z Wolt w historii użytkownika, który korzysta z Twojego kodu oraz brak innych kodów promocyjnych na koncie tej osoby. Maksymalną kwotę Wolt Credits, którą możesz otrzymać za polecenia wynosi 200zł co odpowiada 10 skutecznym poleceniom.

Skorzystaj z kodu rabatowego do Wolt

Wolt Credits w aplikacji Wolt

Subskrypcja Wolt+: 5% cashbacku za zamówienie

Kolejnym sposobem na zdobywanie Wolt Credits jest uruchomienie subskrypcji Wolt+. Możesz skorzystać z 30 darmowych dni próbnych tej usługi. Później będzie Cię to kosztowało 14,99 zł miesięcznie.

Program Wolt Plus oferuje wiele korzyści takich jak darmowa dostawa czy cashback w formie Wolt Credits (przeczytaj więcej o subskrypcji Wolt). Za każde zamówienie w aplikacji dostaniesz 5% zwrotu na Twoje konto Wolt. Ze środków będziesz mógł skorzystać składając kolejne zamówienie.

Okazjonalne akcje promocyjne: Wolt Credits

Czasami Wolt pozwala użytkownikom na zdobycie dodatkowych Wolt Credits na specjalnych warunkach akcji promocyjnych. Warto obserwować profile na serwisach społecznościowych Wolt i stronę internetową aplikacji.

Przykładem takiej akcji jest promocja przeprowadzona w okresie 28.08-10.09.23. Wszyscy użytkownicy aplikacji mieli wtedy możliwość zgarnięcia aż 15% cashbacku za każde zrealizowane zamówienie w sekcji sklepy.

Wolt Credits: Jak wykorzystać?

Masz na swoim koncie Wolt Credits? Jak je wykorzystać? Żeby użyć Wolt Credits nie musisz robić praktycznie nic. Z Wolt credits możesz skorzystać w momencie dokonywani płatności za zamówienie. Zgromadzona na koncie kwota zostanie automatycznie odjęta od wartości Twoich zakupów.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)