Uber z nowym modelem subskrypcji. Z Uber One zapłacisz mniej


18.11.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 19.11.2023

Spis treści

  1. Uber One w Polsce
  2. Oszczędzaj na Uber Eats z Uber One
  3. Uber Eats w Polsce

Uber One to program lojalnościowy, dzięki któremu oszczędzisz na zamówieniach z Uber Eats. Dzięki stałej miesięcznej opłacie użytkownik może liczyć na szereg korzyści i zniżek. Jak działa ten model abonamentowy?

Uber One w Polsce

Do programu Uber One dołączyło już 12 milionów osób w 19 krajach. Teraz z abonamentu można skorzystać również w Polsce. Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników już od listopada.

Dla osób aktywnie korzystających z Uber Eats, abonament staje się nie tylko źródłem wygody, ale także znaczących oszczędności. Polska to dwudziesty kraj, w którym wprowadziliśmy tę usługę, dzięki czemu mogliśmy korzystać z doświadczenia z różnych regionów na całym świecie. Wierzymy, że Uber One zostaje przyjęte w Polsce tak samo entuzjastycznie jak na pozostałych rynkach – powiedział Michał Dubisz, general manager Uber Eats w Polsce.

Jak skorzystać z funkcji Uber Family? Profile dla rodzin

Oszczędzaj na Uber Eats z Uber One

Uber One to oferta subskrypcji w ramach Uber Eats. Dzięki stałej miesięcznej opłacie użytkownik może liczyć na oszczędność nawet od pierwszego zamówienia. Jedynym warunkiem korzystania z benefitów Uber One jest złożenie zamówienia o wartości minimum 40 zł. Płacąc 12,99 zł miesięcznie, zyskujesz gwarancję:

  • darmowej dostawy
  • 0 zł opłat za usługę
  • dostęp do specjalnych ofert promocyjnych
  • pomoc premium dla członków

Sprawdź też jak działa subskrypcja Wolt Plus

Uber One: Rodzaje subkrypcji

Uber przygotował dla swoich klientów dwie możliwości subskrycji: miesięczną oraz roczną. Subskrypcja będzie automatycznie odnawiana po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego. Jeżeli chcesz z niej zrezygnować, bez problemu anulujesz ją w aplikacji. Pamiętaj, żeby zrobić to do 48 godzin przed datą odnowienia, żeby uniknąć opłat.

Sprawdź kod rabatowy do Uber Eats i oszczędzaj na zamówieniach

Koszt subskrypcji to:

  • 12,99 zł w przypadku subskrypcji miesięcznej
  • 129,99 zł w przypadku subskrypcji rocznej

Uber Eats w Polsce

Uber Eats to międzynarodowa platforma, umożliwiająca zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji za pomocą aplikacji mobilnej. W Polsce Uber Eats zaczął działać w 2017 roku (na początku na terenie Warszawy). Obecnie obsługuje już ponad 120 miejscowości na terenie kraju.

Zobacz najlepsze aplikacje do zamawiania jedzenia

Polska jest 20 państwem, w którym Uber wprowadził usługę Uber One. Jest dostępna również w: Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Tajwanie, Japonii, Kostaryce, Peru, Kolumbii, Brazylii, Sri Lance i Hiszpanii

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)