Frisco baner

Tydzień XXL w Lidlu. Jakie produkty kupimy w niższych cenach?


14.08.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 14.08.2023

Spis treści

 1. Tydzień XXL w Lidlu – więcej kupujesz, więcej oszczędzasz
 2. Tydzień XXL w Lidlu – jakie produkty taniej?
 3. Dodatkowe zniżki w tygodniu XXL z Kartą Dużej Rodziny
 4. Ile potrwa tydzień XXL w Lidlu?

W Lidlu startuje właśnie tydzień XXL. To akcja promocyjna, dzięki której kupimy wybrane artykuły w powiększonych opakowaniach i niższych cenach. Do kiedy potrwa tydzień XXL w Lidlu? Jakie artykuły obejmie promocja? Sprawdzamy!

14 sierpnia rozpoczyna się kolejna akcja promocyjna Lidla. Obniżka cen to odpowiedź dyskontera na inflację, która zmusza polskie rodziny do ograniczenia spożycia podstawowych artykułów spożywczych.

Tydzień XXL w Lidlu – więcej kupujesz, więcej oszczędzasz

„Oszczędzaj, kupując więcej za mniej” – mówi Lidl Polska. Tydzień XXL to już kolejna akcja dyskontera, w której zachęca on do robienia większych zapasów produktów w niskich cenach. To doskonała okazja na zrobienie większych, a zarazem oszczędnych zakupów.

Zobacz także:

LIDL gazetka

Tydzień XXL w Lidlu – jakie produkty taniej?

W sierpniu dla każdego coś dobrego! Taniej kupimy nie tylko podstawowe produkty spożywcze takie jak nabiał, mąka, wędliny czy płatki owsiane. W ramach tygodnia XXL taniej dostaniemy też bardziej wyszukane artykuły jak oliwki, hummus czy bakalie.

Wyjątkowe promocje obejmują między innymi:

 • lody familijne Bon Gelati,
 • różne rodzaje pieluszek oraz pantsów Lupilu Premium,
 • kiełbasy i parówki Pikok,
 • orzechy Alesto,
 • sery Pilos,
 • musy owocowe Solevita,
 • kawa 100% Arabica Bellarom,
 • kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Cien,
 • wegańskie produkty Vemondo
 • płyny i kapsułki do prania oraz płukania znanych marek

Poszukuj artykułów opatrzonych logiem XXL – to produkty o powiększonych gramaturach oraz wielopaki. Właśnie te produkty są objęte promocją, dzięki której kupisz więcej za mniej!

Dowiedz się więcej o wegańskich i wegetariańskich zamiennikach z Lidla

Dodatkowe zniżki w tygodniu XXL z Kartą Dużej Rodziny

Lidl przygotował również wyjątkowe okazje dla dużych rodzin. Oprócz stałych zniżek oferowanych we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać z dodatkowych obniżek cenowych na ponad 350 produktów z oferty.

Jakie zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w Lidlu?

Jakie zniżki oferuje Lidl dużym rodzinom? W ramach akcji promocyjnej „Wybrane produkty XXL 10% taniej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny” członkowie rodzin wielodzietnych będą mieli szansę skorzystać z dodatkowych zniżek na powiększone produkty.

Oszczędzaj na zakupach w Lidlu z naszym kodem rabatowym do Everli

Do kiedy zniżki dla rodzin wielodzietnych w Lidlu?

Lidl przedłużył umowę z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, dlatego o stałe zniżki na produkty z 7 grup asortymentowych nie musicie się martwić. Będą nadal obowiązywać.

Natomiast specjalna promocja w ramach tygodnia XXL potrwa aż 2 tygodnie. Członkowie rodzin wielodzietnych kupią wybrane produkty XXL o 10% taniej od poniedziałku 14 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia.

Ile potrwa tydzień XXL w Lidlu?

Zastanawiasz się ile potrwa tydzień XXL w Lidlu? Odpowiedź jest prosta. Potrwa… tydzień! Akcja promocyjna rozpoczyna się już dzisiaj (w poniedziałek, 14 sierpnia) i będzie obowiązywała do soboty (19 sierpnia) lub do wyczerpania zapasów. Dlatego pośpieszcie się i najpóźniej w sobotę – do Lidla!

 

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Oliwia

Uwielbiam wszystkie akcje w lidlu, ta zapowiada się równie ciekawie!