Świąteczne zakupy „last minute” w delio


21.12.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 21.12.2023

Spis treści

  1. Zakupy na ostatni moment w Wigilię

Gdzie zrobić zakupy w momencie, kiedy tradycyjne supermarkety przeżywają prawdziwe oblężenie? Przez internet! Sklep internetowy delio dostarczy Twoje zamówienie nawet w Wigilię.

Zakupy na ostatni moment w Wigilię

W tym roku Wigilia Świąt Bożego Narodzenia przypada w niedzielę, co dodatkowo utrudnia zrobienie awaryjnych zakupów w ostatnim momencie. Sklepy, które zwykle są tego dnia otwarte do 14, tym razem będą zamknięte.

Można próbować się ratować poszukiwaniami otwartej Żabki lub wizytami u drzwi sąsiadów, ale to nie zawsze jest dla nas idealne rozwiązanie. Czy sklepy internetowe dostarczą zakupy w Wigilię? Supermarket online delio odpowiada, że możesz na niego liczyć.

Dowiedz się więcej o tym jak działa delio z jego najnowszej kampanii

Zakupy w Wigilię w delio

W intensywnym przedświątecznym okresie, delio oferuje dostawę w standardowych godzinach od 7 rano do 23 wieczorem. W taki sposób sklep będzie działał aż do 23 grudnia. Zakupy będzie można jednak zrobić również w Wigilię! Supermarket oferuje swoje wsparcie od 7 rano do 16. Zakupy z delio (na terenie Warszawy) dotrą nawet w dwie godziny.

Zakupów nie zrobicie tylko w Święta Bożego Narodzenia. Supermarket online delio będzie nieczynny 25-26 grudnia br.

Zobacz w jakich jeszcze supermarketach będziesz mógł zrobić zakupy

Zamów delio nawet w Sylwestra

Stare porzekadło mówi, że: „Nowy Rok jaki, cały rok taki”. Nie warto więc zaczynać 1 stycznia 2024 roku z pustą lodówką. Supermarket delio zacznie pracę w Sylwestra już o 7, a skończy o 22.

Zakupy zostaną dostarczone również w Nowy Rok, 1 stycznia 2024 r. Supermarket zacznie pracę nieco później, bo o 11, a zamówienia będą realizowane do 22.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)