„To nie magia, to delio”. Nowa kampania supermarketu online


08.11.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 08.11.2023

Spis treści

  1. Zakupy w delio to nie czary!
  2. Magia na ulicach Krakowa i Warszawy
  3. Magiczne promocje w Delio
  4. Supermarket Delio: Co to?

Internetowy supermarket od Lite e-Commerce ruszył z nową kampanią promocyjną pod hasłem „To nie magia, to delio”. Zachęca konsumentów do odkrywania zaczarowanej krainy zakupów online – z bogatym asortymentem i ekspresową dostawą.

Zakupy w delio to nie czary!

Wyróżnikiem delio na rynku e-grocery jest szybka dostawa. Usługodawcy deklarują, że zakupy zostaną dowiezione nawet w dwie godziny! To nie zasługa magicznych zaklęć, ale nowoczesnej technologii i precyzyjnie zaplanowanych działań.

Rozwiązania zastosowane w delio to nie czary, lecz odpowiedź na dzisiejsze wyzwania. Nasze procesy logistyczne działają niczym zaklęcia teleportacyjne, gwarantując, że zamówienia naszych klientów pojawią się przed ich drzwiami już nawet w dwie godziny. Dodatkowo, w trakcie kampanii oferujemy atrakcyjne promocje, dzięki którym każdy koszyk staje się magicznie lekki dla portfela – mówi Iga Sołowińska  communication manager w delio.

Sprawdź ranking najlepszych internetowych sklepów spożywczych

Magia na ulicach Krakowa i Warszawy

Najnowsza kampania delio opiera się głównie na działaniach outdoor. Mieszkańcy Warszawy i Krakowa mogą zobaczyć wyjątkowe kreacje, które podkreślają szybkość i niskie ceny w supermarkecie online.

Za stworzenie platformy komunikacji „To nie magia, to delio” oraz koncept kreatywny kampanii odpowiada agencja Stor9, a zakup mediów był po stronie agencji Zenith. Kampania ruszyła w listopadzie.

Delio w Krakowie i Warszawie: Zakupy nawet w dwie godziny

Wybór Krakowa i Warszawy na miejsce prowadzenia kampanii, nie jest przypadkowy! To właśnie w tych miastach delio w największym stopniu rozwija swoje usługi. W Krakowie i Warszawie sklep oferuje dostawę jeszcze tego samego dnia. Zakupy mogą być u Ciebie nawet w ciągu dwóch godzin!

Delio jest obecne również w innych większych i mniejszych miejscowościach, dzięki modelowi dostaw na rano. Firma deklaruje, że zakupy zamówione poprzedniego dnia do godziny 12, trafią do klienta w nocy, jeszcze przed godziną 8. Dostawa nocna działa podobnie jak dostawy cateringów dietetycznych – rano znajdziesz zakupy pod drzwiami. Żeby sprawdzić czy znajdujesz się w obszarze dostawy, odwiedź stronę delio i zaznacz adres dostawy pinezką.

Magiczne promocje w Delio

Kampanii towarzyszy również specjalna akcja promocyjna. Z kodem rabatowym 10%magii, klienci uzyskają aż pięć kuponów, które obniżą wartość zakupów o 10% przy zakupach za co najmniej 180 zł.

Do tego w ramach kampanii klientów czekają też specjalne promocje nawet do 55% na wybrane produkty. Oferta promocyjna to również część kampanii. W jej ramach obniżone zostaną ceny wybranych produktów.

Gdzie jest najtaniej? E-grocery, sklepy hybrydowe czy darkstore?

10%magii w delio

Supermarket Delio: Co to?

Supermarket delio działa w Polsce od marca zeszłego roku. Dostarcza zakupy 7 dni w tygodniu – tego samego lub następnego dnia w godzinach 7-23. Co ciekawe firma oferuje najniższy próg darmowej dostawy na rynku supermarketów e-grocery. Wystarczy, że wartość Twojego zamówienia wyniesie 99 zł (w Warszawie i Krakowie) lub 80 zł w przypadku dostawy nocnej.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Marta

To jest ekstra ze te zakupy są tak szybko