Nowy regulamin Kaufland Card. Możesz stracić zebrane punkty


14.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 14.02.2024

Spis treści

  1. Punkty Kaufland znikną z Twojego konta 2 razy w roku

Kaufland zmienia zasady programu lojalnościowego Kaufland Card. Dwa razy do roku będzie wygaszał zebrane przez klientów punkty. Co zrobić, żeby ich nie stracić?

Nowy regulamin Kaufland Card wchodzi w życie 28 lutego. Od tego momentu możliwość gromadzenia punktów na koncie będzie ograniczana. Kaufland zmienia zasady po zaledwie roku funkcjonowania programu lojalnościowego (dowiedz się więcej na temat tego jak działa program Kaufland Card).

Punkty Kaufland znikną z Twojego konta 2 razy w roku

Do tej pory punkty lojalnościowe Kaufland nie miały daty ważności. Od 28 lutego sieć wprowadza nowe zasady. Punkty mają być ważne co najmniej 12 miesięcy. Będą usuwane 2 razy w roku – 1 marca oraz 1 września.

Wygaśnięcie punktów będzie działać podobnie jak to w aplikacji Żappka. Twoje konto nie zostanie zupełnie wyzerowane, stracisz tylko te punkty, które straciły ważność (czyli przeleżały na Twoim koncie co najmniej rok).

Zobacz gazetki promocyjne sieci Kaufland i skorzystaj z promocji

Kiedy wygasną pierwsze punkty Kaufland?

Czy pierwsze punkty Kaufland znikną z Twojego konta już 1 marca br.? Nie. Chociaż nowy regulamin obowiązuje od 28 lutego, sieć zdecydowała się na jednorazowe przedłużenie ważności punktów:

  • wszystkie punkty zebrane do 31.08.2023 r. zostaną wygaszone 1 września 2024 r.
  • wszystkie punkty zebrane od 1 września 2023 r. do końca 29 lutego 2024 r. zostaną wygaszone 1 marca 2025 r.

Ważność kuponów Kaufland: Czy regulamin coś zmienia?

Czy kupony aktywowane w ostatnim dniu obowiązywania punktów również wygasają? Nie musisz się o to martwić! Jeżeli aktywujesz kupon 31 sierpnia będziesz mógł z niego skorzystać aż do końca daty ważności kuponu (znajdziesz ją w opisie kuponu). Nie ma znaczenia czy skorzystałeś z punktów, które miały wygasnąć 1 września.

Aktywowanie kuponów przed wygaśnięciem punktów jest bardzo dobrym sposobem na to, żeby nie stracić czekających na Ciebie promocji. W ten sposób zdążysz skorzystasz z benefitów nawet w ostatnim momencie.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)