Frisco baner

Aplikacja mobilna Kaufland – wszystko co musisz o niej wiedzieć


16.04.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna do sklepów Kaufland?
  2. Rezerwacja zakupów poprzez aplikację Kaufland
  3. Jak korzystać z aplikacji mobilnej do sklepów Kaufland?

Czy da się dziś zrobić zakupy spożywcze bez korzystania z aplikacji mobilnej? Oczywiście, że tak! Pytanie tylko, czy ma to sens, skoro nowoczesne aplikacje do sklepów spożywczych ułatwiają to zdanie, a także pozwalają na dodatkowe oszczędności. Tak jak robi to aplikacja do marketów Kaufland. Przyjrzymy się bliżej, dlaczego warto zainstalować ją na naszym telefonie.

Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna do sklepów Kaufland?

Największą zaletą aplikacji mobilnych supermarketów jest to, że skrywają one mnóstwo przydatnych funkcjonalności, ułatwiających codzienne zakupy. Jednak najważniejszą z nich są dodatkowe zniżki i promocje, dostępne dla zarejestrowanych użytkowników aplikacji Kaufland. Dzięki temu zakupy spożywcze są jeszcze tańsze.

Chcesz zrobić zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź aktualny Ranking Supermarketów Internetowych.

Nie zapominajmy również, że aplikacja mobilna w pełni zastępuje tradycyjne gazetki promocyjne. Dzięki niej informacje o obowiązujących promocjach mamy zawsze na wyciągnięcie ręki. W rezultacie możemy jeszcze lepiej zaplanować zakupy w Kauflandzie, co pozwoli oszczędzić dodatkowe pieniądze.

Poza tym aplikacja do Kauflanda pełni także funkcję wirtualnej listy zakupów. Tworząc ją, już nigdy nie zapomnimy, co mamy kupić. No i o samej liście też nie zapomnimy, ponieważ jest ona bezpiecznie zapisana w naszym telefonie. Oczywiście takich list możemy stworzyć wiele na różne okazje, po to, by korzystać z nich w razie potrzeby.

Do tego w aplikacji Kaufland znajduje się baza aż 1000 przepisów, które możemy wykorzystać jako inspiracje. Co ważne, wśród przepisów są również takie, które spełniają wymagania wegan, wegetarian, czy osób na diecie bezglutenowej, czy bez laktozy. Innymi słowy, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nie możesz jeść glutenu? Poznaj popularne zamienniki bezglutenowe, które pokochasz.

 

Rezerwacja zakupów poprzez aplikację Kaufland

Co ważne, aplikacja mobilna Kaufland ma jeszcze jedną ważną i przydatną funkcję. Otóż dzięki niej możemy zrobić zakupy spożywcze przez internet. Jak to wygląda w praktyce?

Po pierwsze musimy uruchomić aplikację na telefonie i wybrać konkretny sklep Kaufland, w którym chcemy zrobić zakupy. Następnie dodajemy produkty do wirtualnego koszyka. A jest z czego wybierać, ponieważ internetowa oferta Kaufland liczy ponad 5000 różnych artykułów.

Następnie składamy zamówienie i wybieramy termin jego odbioru. W chwili, gdy nasze zakupy zostaną skompletowane, dostaniemy odpowiednie powiadomienie. Wówczas wystarczy, że wybierzemy się do sklepu i błyskawicznie odbierzemy przygotowane zakupy.

Co istotne, produkty w Kaufland można zamówić poprzez aplikację nawet z 3-dniowym wyprzedzeniem. 

Sprawdź również aplikację mobilną Biedronki czyli Twoja Biedronka.

 

Jak korzystać z aplikacji mobilnej do sklepów Kaufland?

Aplikację mobilną do sklepu Kaufland należy zainstalować na swoim telefonie komórkowym. W tym celu trzeba pobrać ją ze sklepu Google Play lub App Store, w zależności systemu operacyjnego na telefonie. Oczywiście sama aplikacja mobilna jest bezpłatna, tak samo, jak korzystanie z niej.

Po pobraniu aplikacji wystarczy się w niej zarejestrować. I to wszystko, aplikacja jest gotowa do użycia.

Cenisz sobie wygodę zakupów spożywczych przez internet? Sprawdź naszą recenzję nowego supermarketu internetowego Barbora.

Nowoczesne aplikacje mobilne w ogromnym stopniu ułatwiają codzienne zakupy spożywcze. Informują
o promocjach, oferują dodatkowe zniżki, czy pozwalają na tworzenie własnych list zakupowych. Oczywiście nie ma obowiązku, aby z nich korzystać, jednak mnogość udogodnień sprawia, że staje się to nieopłacalne. Zwłaszcza że aplikacje mobilne dostępne są całkowicie za darmo, podobnie jak nie płaci się za korzystanie
z ich funkcji. Dlatego też, jeśli robimy zakupy spożywcze w Kauflandzie, zadbajmy o to, aby aplikacja mobilna tej sieci znalazła się na naszym telefonie.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)