Kaufland - Gazetki promocyjne

Jak najlepiej wykorzystać gazetkę promocyjną Kaufland?

Często robisz zakupy spożywcze w Kauflandzie? Zanim następnym razem wybierzesz się do tego marketu na zakupy, koniecznie zajrzyj do najnowszej gazetki promocyjnej. Znajdziesz w niej informacje o nadchodzących promocjach, dzięki czemu jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy, a rachunek przy kasie będzie odpowiednio niższy. Sprawdźmy zatem, jak możesz najlepiej wykorzystać gazetkę promocyjną Kaufland.

Czym jest gazetka Kaufland?

Można powiedzieć, że gazetka Kaufland to Twoja przepustka do niższych cen i większych oszczędności na codziennych zakupach spożywczych. A to wszystko za sprawą informacji na temat zbliżających się promocji w Kauflandzie, które trafiają do każdej nowej gazetki.

Dodajmy jeszcze, że gazetka promocyjna może mieć formę papierowej ulotki Kaufand, ale równie dobrze możesz zapoznać się z jej elektroniczną wersją, która dostępna jest w internecie. Dzięki temu o nadchodzących promocjach w Kauflandzie dowiesz się z dowolnego miejsca i w dogodnym dla Ciebie momencie.

➡ Zastanawiasz się, który internetowy supermarket ma najlepszą ofertę? Sprawdź aktualny Ranking Supermarketów Online.

Jakie informacje zawiera aktualna gazetka Kaufland?

Jak już wspomnieliśmy, w gazetce promocyjnej znajdują się wszelkie informacje na temat najnowszej oferty Kaufland. Mowa oczywiście o różnego rodzaju zniżkach i promocjach. Co jednak ważne, w gazetce znajdziesz też informacje na temat warunków, na jakich możesz skorzystać z atrakcyjnych cen.

Jest to o tyle istotne, że część zniżek obowiązuje tylko wtedy, gdy kupisz kilka produktów z danej kategorii. Z kolei inne promocje Kauflanda ważne są tylko w określony dzień lub do wyczerpania zapasów. A jeśli dzięki gazetce będziesz wiedzieć, jakie zniżki obowiązują od jutra, nigdy nie przegapisz interesujących Cię promocji.

To jednak nie wszystko. Aktualna gazetka promocyjna zawiera także adresy sklepów Kaufland oraz godziny ich otwarcia.

➡ Lubisz aplikacje pomagające w zakupach? Koniecznie zapoznaj się z aplikacją Żabki, czyli żappką.

Jak oszczędzać dzięki nowej gazetce Kaufland?

Sama informacja o nadchodzących promocjach w Kauflandzie to jeszcze nie wszystko. Wiele zależy od tego, jak zamierzasz ją wykorzystać. Przede wszystkim staraj się być na bieżąco z gazetkami obowiązującymi od jutra, jeśli właśnie wtedy planujesz udać się na zakupy spożywcze. Nie jest to trudne, bo gazetki Kaufland dostępne są zawsze w internecie, więc nie musisz szukać papierowych wydań. Najważniejsze jest jednak zaplanowanie zakupów w oparciu o nadchodzące promocje. Na tej podstawie stwórz listę zakupów i udaj się do sklepu.

Jeśli tylko będziesz trzymać się swojej listy, nie wydasz pieniędzy na spontaniczne zakupy. Dzięki temu kupisz tylko to, czego faktycznie potrzebujesz. W ten sposób zapłacisz przy kasie mniej. A do tego nie będziesz marnować żywności, której nie zdążyłaś zużyć przed przeterminowaniem czy popsuciem. No i oczywiście w obu przypadkach oszczędzasz.

To jednak nie wszystko. Informacje o nadchodzących promocjach to również świetny sposób na zrobienie większych zapasów. Szczególnie w przypadku produktów o długim terminie przydatności do spożycia lub niepsujących się. W ten sposób kupując więcej, faktycznie płacisz mniej.

Jak widzisz, rosnące ceny żywności wcale nie muszą stanowić dużego problemu, jeśli tylko zakupy spożywcze robimy z głową.

Kaufland – informacje podstawowe

Kaufland to sieć hipermarketów, która należy do niemieckiej Grupy Schwarz. Sklepy Kaufland działają w Polsce, Niemczech, Czechach, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Mołdawii, a także na Słowacji. W Polsce sklepy Kaufland powstały w 2001 roku, a obecnie sieć posiada na terenie naszego kraju około 225 marketów i zatrudnia ponad 15000 pracowników.

Co ważne, w Kauflandzie możesz zrobić zakupy zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. W tym drugim przypadku możesz złożyć zamówienie online, po czym odebrać je w wybranej placówce. Zakupy spożywcze online w Kauflandzie zrobisz za pośrednictwem komputera lub specjalnej aplikacji mobilnej Kaufland.

Zakupy spożywcze mogą być tańsze, niż myślisz. Wystarczy, że będziesz regularnie sprawdzała informacje o nadchodzących zniżkach w najnowszych gazetkach promocyjnych. Szczególnie gdy często wybierasz się na zakupy do pobliskiego Kauflandu.