Nie skorzystasz już z aplikacji Żabki bez podania numeru telefonu


15.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 15.02.2024

Spis treści

  1. Zmiany w regulaminie Żabki: Od kiedy trzeba podać numer telefonu?
  2. Jak potwierdzić numer telefonu w aplikacji Żappka?

Do tej pory można było korzystać z aplikacji Żappka bez podawania swojego numeru telefonu. Sieć od jakiegoś czasu próbowała przekonywać swoich klientów do tego, żeby podali go dobrowolnie. Teraz sięgnęła po cięższe oręże: jeżeli nie potwierdzisz numeru, usuną Ci konto. 

Żabka wprowadziła zmiany w regulaminie swojej aplikacji. Teraz, żeby korzystać z Żappki musisz podać i potwierdzić numer telefonu przy rejestracji. Sieć może też usunąć konto aktywnym użytkownikom.

Zmiany w regulaminie Żabki: Od kiedy trzeba podać numer telefonu?

Nowy regulamin aplikacji zaczął obowiązywać już od 1 stycznia, ale nie wszystkie postanowienia od razu weszły w życie. Od 3 stycznia nie ma możliwości zarejestrowania się do aplikacji bez podania i potwierdzenia numeru telefonu.

Użytkownicy, którzy zarejestrowali się w aplikacji przed 3 stycznia i nie podali lub nie potwierdzili numeru telefonu, mogli do tej pory korzystać z większości funkcji. Zablokowano im jednak możliwość pozyskiwania i wydawania „żappsów” – punktów lojalnościowych Żabki.  Mają czas na nadrobienie zaległości do 15 lutego. Jeżeli tego nie zrobią dalsze korzystanie z aplikacji będzie niemożliwe.

Zobacz co daje Żappka i jak z niej korzystać!

Czy Żappka usunie konto jak nie podam numeru telefonu?

Co stanie się z Twoim kontem jeżeli nie zweryfikujesz numeru telefonu do 15 lutego? Zostaniesz wykluczony z programu i nie będziesz już mógł korzystać z aplikacji. Konto nie zostanie wyłączone od razu. Zgodnie z postanowieniami regulaminu obowiązuje 30 dni wypowiedzenia. W tym czasie można będzie jeszcze korzystać z funkcji aplikacji.

Czy podanie numeru telefonu oznacza zgodę na przesyłanie treści marketingowych?

Czy to, że potwierdzisz numer telefonu w Żappce oznacza, że zaczniesz dostawać od sieci wiadomości SMS? Niekoniecznie. Podanie numeru nie jest jednoznaczne ze zgodą na przesyłanie treści marketingowych. Taka zgoda jest cały czas dobrowolna, możesz ją wyrazić lub nie – to nie wpłynie na funkcjonalność aplikacji.

Paragony w aplikacji Żappka. Czy można je tam przechowywać?

Jak potwierdzić numer telefonu w aplikacji Żappka?

Żeby dalej korzystać z Żappki, musisz potwierdzić swój numer telefonu. Jak to zrobić? Jeżeli zakładasz aplikację po raz pierwszy zostaniesz poproszony o wpisanie swojego numeru telefonu. W wiadomość SMS dostaniesz jednorazowy kod, który musisz następnie podać w aplikacji.

Jeśli jesteś już użytkownikiem aplikacji sprawdź w ustawieniach swojego profilu czy dodałeś i potwierdziłeś numer. Jak to zrobić krok po kroku?

  1. Kliknij na trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji
  2. Wejdź w zakładkę „Mój Profil” i sprawdź czy widnieje tam Twój numer
  3. Dodaj numer telefonu
  4. Potwierdź numer wpisując kod, który dostałeś w wiadomości SMS
Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)