Kuponami Sodexo i Pluxee zapłacisz teraz w Żabce


15.11.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 15.11.2023

Spis treści

  1. Kupony Sodexo w Żabce
  2. Sodexo i Pluxee: Co to za kupony?

Żabka razem z firmą partnerską Pluxee (wcześniej Sodexo Benefits & Rewards Services Polska), udostępniła nową metodę płatności bezgotówkowych. We wszystkich 10 000 sklepach sieci można teraz wykorzystać kupony podarunkowe Sodexo i Pluxee.

Kupony Sodexo w Żabce

Czy w Żabce można płacić kuponami Sodexo? Odpowiedź brzmi tak! Firmy poinformowały o rozszerzeniu swojej współpracy. Od marca br. w sklepach sieci Żabka Polska można było płacić kartami podarunkowymi Sodexo. Teraz taką możliwość będą mieli również posiadacze kuponów tej firmy.

– Od 25 lat Żabka spełnia obietnicę bliskości i wygody, oferując produkty i usługi dostosowane do potrzeb współczesnych konsumentów, koncentrując się na rozwiązaniach Quick Meal i Food to Go. Współpraca z firmą Pluxee Polska to ważny krok w rozwoju oferowanego przez nas pakietu „Wygodnych usług”. Wierzymy, że dzięki niej klienci jeszcze chętniej będą robić zakupy w sklepach naszej sieci – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług, Grupa Żabka.

Co zrobić jeśli Twój bon Sodexo stracił ważność?

Jak zapłacić bonami Sodexo w Żabce?

Kupony Sodexo to papierowe bony podarunkowe, oferowane przez pracodawców w ramach benefitów pozapłacowych. Żeby zapłacić nimi w Żabce, należy wybrać się do sklepu tej sieci i poinformować kasjera o preferowanej formie płatności. Pamiętaj, żeby zrobić to, zanim pracownik sklepu sfinalizuje rachunek.

Kupony Sodexo są jednorazowe. Kasjer nie ma możliwości wydania reszty, dlatego najlepiej wykorzystać jak największą ilość środków za jednym razem. Jeżeli Twoje zakupy przekroczą kwotę kuponu, resztę bez problemu dopłacisz w kasie.

Gdzie wykorzystać kupony Sodexo? Lista sklepów 2023

Sodexo i Pluxee: Co to za kupony?

Lider na rynku benefitów pozapłacowych Sodexo Benefits & Rewards Services Polska, zmienił niedawno nazwę na Pluxee. Aktualnie w ofercie są już dostępne kupony w nowej wersji, a karty podarunkowe Pluxee mają pojawić się w 2024 roku.

Przeczytaj więcej na temat rebrandingu Sodexo

Oznacza to, że przez jakiś czas dostępne będą karty i kupony oznaczone zarówno marką Sodexo, jak i Pluxee. Z wszystkich wydanych do tej pory bonów Sodexo można korzystać, dopóki nie skończy im się ważność (datę ważności znajdziecie na kuponach).

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Marek

Oo, ekstra! Przydatna wiadomość