Lisek.app - Kody rabatowe - maj 2024

 • aplikacja Lisek logo

  Lisek.app

  Zamawiaj w Lisku przez Uber Eats! 20 zł zniżki na każde z 5-ciu pierwszych zamówień w Uber Eats na kwotę min. 40 zł. Łączny rabat to aż 100 zł (5 x 20 zł)

  Kod rabatowy

  Obowiązuje do: 2024-06-30

  2024top Skorzystaj z rabatu

  Promocja skierowana wyłącznie do nowych uzytkownikow Uber Eats

 • aplikacja Lisek logo

  Lisek.app

  Zamawiaj w Lisku przez Wolt! 10 zł zniżki na każde z 4 pierwszych zamówień w Wolt.

  Kod rabatowy

  PDJAW8J Skorzystaj z rabatu
 • aplikacja Lisek logo

  Lisek.app

  20 zł zniżki na pierwsze zamówienie przez aplikację Lisek na kwotę min. 60 zł

  Kod rabatowy

  Obowiązuje do: 2023-10-31

  TOPSPOZYWCZE Skorzystaj z rabatu

Okazje dnia w supermarketach internetowych


Dostawa zakupów nawet w ciągu 10 minut? Z Liskiem to możliwe! Ta aplikacja deklaruje najkrótszy czas dostawy wśród konkurencyjnych serwisów. Goście są już za rogiem, a Tobie zabrakło kluczowego składnika do dania? A może po prostu cenisz sobie wygodę i nie lubisz dźwigać ciężkich toreb? Lisek.App chętnie przyjdzie Ci z pomocą.

Kody rabatowe Lisek.App

Czym są kody rabatowe do Liska? To specjalne zniżki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na zakupach w tej aplikacji. Nie martw się, są całkowicie bezpłatne! Firma udostępnia je, żeby zachęcić użytkowników do skorzystania z usługi. Teraz możesz zaoszczędzić parę złotych na swoich zamówieniach i wydać je na coś innego!

Mogą przyjmować różne formy. Niektóre będą oferować darmową dostawę, a jeszcze inne zniżkę na konkretną kwotę lub zniżkę procentową. Możesz otrzymać np. 10% obniżki. Wtedy ilość zaoszczędzonych pieniędzy będzie zależała od kwoty, jaką wydasz na zakupy. W innych przypadkach zniżki do Liska pozwolą Ci na zaoszczędzenie np. 20 złotych na jednym zamówieniu, niezależnie od wartości zamówienia.

Strona internetowa Lisek.App

Lisek.App: Gdzie szukać kodów rabatowych?

Lisek dba o swoich użytkowników i oferuje im różnego rodzaju promocje i zniżki. Kody rabatowe do Liska możesz znaleźć między innymi na TopSpozywcze. Zaglądaj do nas, żeby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami. Pamiętaj, że warunki korzystania z kodów mogą się zmieniać i być coraz bardziej korzystne!

Zwracaj też uwagę na promocje w samej aplikacji Lisek.App i specjalne regularne zniżki. Przykładowo w każdą środę Lisek oferuje darmową dostawę w różnych miastach. Do tego też będzie Ci potrzebny specjalny kod. Znajdziesz go w aplikacji i na mediach społecznościowych serwisu.

Jak skorzystać ze zniżki w Lisku?

To naprawdę bardzo proste! W aplikacji Lisek znajduje się zakładka ’kupony’. Zobacz ją w dolnym menu na stronie głównej. W zakładce znajdziesz miejsce do aktywowania kuponu. Wystarczy, że wpiszesz tam nasz kod rabatowy i naciśniesz przycisk aktywuj. Kupon znajdzie się na Twojej liście. Możesz go wykorzystać przy następnych zakupach!

W momencie, w którym będziesz składał zamówienie, w koszyku zobaczysz wszystkie Twoje aktywne zniżki. Jeżeli chcesz skorzystać z kuponu, wystarczy, że na niego klikniesz. Wtedy odpowiednia kwota zostanie odjęta od Twojego zamówienia. Możesz cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi!

Kody zniżkowe Lisek: Warunki korzystania

Pamiętaj, że korzystanie z kodów Lisek wymaga spełnienia pewnych warunków. W zależności od rodzaju zniżki może być to określona kwota wydana na zamówienie np. minimum 60 zł czy złożenie zamówienia konkretnego dnia. Zniżki do Liska mogą też mieć termin ważności. Zwracaj na to uwagę przy korzystaniu z kodów.

Zdarza się też tak, że specjalne zniżki przeznaczone są tylko dla nowych klientów aplikacji. Obowiązują wtedy tylko na pierwsze zamówienie lub na określoną liczbę pierwszych zamówień (np. trzy lub cztery). Jeżeli jesteś stałym klientem Lisek.App szukaj takich kodów, które mogą użyć też osoby, które już korzystają z usługi.

O Lisek.App

Lisek to nowy gatunek sklepu! Oferuje ekspresową dostawę 7 dni w tygodniu w 10 miastach. Znajdziecie go w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Piasecznie, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu. Lisek działa w modelu dark store – oznacza to, że posiada własny asortyment i magazyny w dogodnych częściach miasta (dowiedz się więcej na temat q-commerce w Polsce). To właśnie stamtąd zakupy trafiają pod Twoje drzwi i dlatego są tam tak szybko!

Komentarze użytkowników

(0)