Bony Sodexo – stacje paliw. Czy można płacić Bonami na Orlenie?


08.09.2023
Julia Walczak
3
ostatnia aktualizacja: 08.09.2023

Spis treści

  1. Czy bonami Sodexo można płacić na stacjach benzynowych?
  2. Czy na Orlenie można płacić bonami Sodexo?
  3. Jakie stacje paliw akceptują bony Sodexo?

Bony Sodexo stają się coraz bardziej popularnym sposobem pozapłacowego wynagradzania pracowników. Ale czy wiesz jak możesz je wykorzystać? Dowiedz się czy bony można wymienić na paliwo i czy zrobisz to na stacji Orlen.

Czy bonami Sodexo można płacić na stacjach benzynowych?

Zastanawiasz się czy bonami Sodexo można zapłacić za paliwo? Jak najbardziej! Niektóre karty podarunkowe pozwalają na wykorzystywanie środków na stacjach paliw.

Za paliwo nie zapłacisz kartą Lunch Pass, która przeznaczona jest na zakup żywności. W tym przypadku możesz wykorzystać środki tylko w lokalach gastronomicznych i sklepach spożywczych.

Więcej o rodzajach bonów Sodexo przeczytaj tutaj

Czy na Orlenie można płacić bonami Sodexo?

Odpowiedź nie jest oczywista. Firma Sodexo nie ma podpisanej umowy z całą siecią stacji paliw, a z pojedynczymi lokalami. Dlatego w niektórych stacjach Orlen zapłacisz bonami Sodexo, a w innych nie.

Sodexo, wyszukiwarka punktów akceptujących bony

Załóż aplikację Orlen Vitay i oszczędzaj na paliwie

Na których stacjach Orlen zapłacę bonami Sodexo?

Żeby sprawdzić czy w Twojej okolicy uda Ci się zapłacić bonami Sodexo na stacji Orlen wejdź na stronę dlaciebie.sodexo.pl. Po wybraniu posiadanego rodzaju karty, województwa i miasta, możesz wyszukać punkty Orlen, które przyjmują bony jako formę zapłaty.

Niestety punktów Orlen, które akceptują bony Sodexo nie jest zbyt wiele. Ale jeżeli nie znalazłeś takiego w swojej okolicy – nie martw się! Są jeszcze inne stacje!

Wiesz jak płacić za paliwo przy dystrybutorze?

Jakie stacje paliw akceptują bony Sodexo?

Sodexo informuje, że bonami można płacić przede wszystkim na stacjach BP i CircleK. To właśnie tych punktów znajdziesz najwięcej. Oprócz nich płatności Sodexo akceptują niektóre stacje paliw Tesco i Orlen.

Sprawdź zawsze jakie stacje w Twojej okolicy mają podpisaną umowę z Sodexo. Możesz mieć wtedy pewność, że będziesz w stanie zrealizować transakcję. Na pewno w każdym dużym mieście uda Ci się znaleźć taką stację benzynową, na której będziesz mógł zapłacić za pomocą kart podarunkowych.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(3)

kasia

a ja płacę sodexo regularnie na orlenie i wszystko działa

Marek

Ja z sodexo płace tylko na BP, na innych stacjach już wiele razy się przejechałem

Monika

Ostatnio chciałam zapłacić sodexo na Orlenie i się to nie udało, byłam bardzo rozczarowana