Żabka Jush świętuje 2 urodziny. Produkty po 2 zł


17.10.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 17.10.2023

Spis treści

  1. Rozwój usługi Jush!
  2. Żabka Jush w liczbach
  3. Produkty po 2 zł w Jush!
  4. O Jush!

Aplikacja q-commerce od Żabki działa już 2 lata. Z okazji urodzin Jush! na klientów czekają specjalne promocje. Codziennie wybrane produkty będzie można kupić za 2 złote.

Żabka Jush! wystartowała w październiku 2021 roku. Od tego momentu rozszerzała obszary dostawy i obejmowała swoim zasięgiem kolejne miasta: Warszawę, Gdańsk, Sopot, Kraków, Poznań i Katowice. Co jeszcze udało się osiągnąć w trakcie 2 lat działalności?

Rozwój usługi Jush!

Od 2021 roku Jush! pobrało ponad 100 tysięcy użytkowników. Po zaledwie roku działalności aplikacja została doceniona przez branżę i przyznano jej nagrodę Fintech Awards za najlepsze innowacyjne rozwiązanie w kategoriach e-commerce.

Ekspresowa dostawa (nawet w kwadrans) oraz możliwość składania zamówień z odbiorem w plenerze szybko zaczęły cieszyć się dużą popularnością wśród klientów. Konsumenci pokochali ją też za wyjątkową i żywą strategię komunikacyjną w social mediach.

Sprawdź ranking aplikacji q-commerce

Żabka Jush

Żabka Jush w liczbach

Żabka pochwaliła się statystykami zamówień najbardziej lojalnych klientów. Okazuje się, że jeden z nich w trakcie 2 lat działalności aplikacji, złożył aż 656 zamówień. Inny użytkownik zamawiał z Jush! łącznie przez 574 dni – czyli prawie codziennie!

„Świętujemy nie tylko drugie urodziny, ale również to, że w tym czasie staliśmy się tak ważnym elementem życia naszych klientów. Nasza usługa ułatwia ich codzienność i pozwala im znaleźć więcej czasu na to, co dla nich ważne – mówi Zuzanna Dębowska, chief commercial officer w Lite e-Commerce.

Jak wygląda rynek q-commerce w Polsce? Zobacz naszą analizę

Produkty po 2 zł w Jush!

Żabka postanowiła zdmuchiwać świeczki w alternatywny sposób! Oferuje klientom całą gamę produktów za jedyne 2 zł. W aplikacji codziennie pojawiają się 3 wybrane przez firmę produkty, który kupimy z wyjątkową obniżką. Od piątku do niedzieli liczba artykułów objętych promocją wzrośnie do 5.

Za 2 zł można już było kupić między innymi napój energetyczny Tiger, croissant 7 Days czy batonik Plant Hunter. Promocja ma obejmować przede wszystkim napoje, słodkie przekąski i owoce. Potrwa od 16 do 22 października.

Żabka Jush, promocje w aplikacji

Jadalne rośliny w Jush! Sprawdź jak to działa

O Jush!

Żabka Jush! to aplikacja q-commerce, która oferuje ekspresowe dostawy zakupów. Jej kurierzy dowożą zamówienia nawet w ciągu 15 minut.

Aplikacja funkcjonuje w systemie ’dark store’. Oznacza to, że posiada własny asortyment i magazyny w dogodnych częściach miast. To właśnie stamtąd zakupy trafiają prosto pod Twoje drzwi.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Bartek

To już dwa lata? Cały czas wydaje mi się to być nowością…