Wolt i Lisek.App łączą siły. To pierwsza taka współpraca


24.10.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 24.10.2023

Spis treści

  1. Lisek przybiegł do Wolt
  2. Lisek otwiera się na nowych klientów

Wolt rozpoczął współpracę z aplikacją zakupową Lisek.App. Od października mieszkańcy Warszawy (a w przyszłości również innych miast) będą mogli zamawiać produkty z Liska za pośrednictwem aplikacji Wolt. To pierwsza współpraca firm z sektora food delivery i q-commerce w Polsce!

Lisek przybiegł do Wolt

Współpraca dwóch aplikacji to przede wszystkim większa wygoda i asortyment. Ponad 2 tysiące produktów, oferowanych przez Liska, będzie teraz dostępnych dla użytkowników aplikacji Wolt. Kooperacja umożliwi dostawę zakupów blisko 3 milionom konsumentów.

Niezmiernie cieszymy się, z dołączenia do Wolt pierwszego partnera q-commerce.  Dzięki współpracy z Lisek.App rozbudowujemy ofertę naszej platformy o szeroki asortyment, liczący tysiące nowych produktów dostępnych w szybkiej dostawie. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że to pierwsza tego typu współpraca w Polsce – podkreśla Wojciech Chmielewski Retail Business Manager Wolt Polska.

Jakie są najlepsze aplikacje q-commerce w Polsce?

Zakupy z Liska przez Wolt: Gdzie dostępne?

Mieszkańcy Warszawy mogą zamawiać z Liska przez Wolt już od października! Ale to nie koniec. Firmy planują otwarcie kolejnych miast, takich jak Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków i Katowice.

Użytkownicy będą mieli dostęp do oferty Liska w tym do szerokiego wyboru produktów spożywczych, środków czystości czy produktów dla dzieci i zwierząt. Zakupy mają być dostarczane zgodnie z formatem ekspresowych dostaw Liska – nawet w kwadrans. Klienci będą mieli możliwość śledzenia swojego zamówienia.

lisek.app

Darmowa dostawa w Lisku

Lisek świętuje świeżo nawiązaną współpracę ofertą darmowej dostawy! Z okazji startu nowej usługi wszystkie zamówienia powyżej 100 złotych będą dowożone całkowicie za darmo (również w każdą niedzielę!). Dokładnie ta sama opcja będzie dotyczyła klientów zamawiających z Liska przez aplikację Wolt.

Interesuje Cię darmowa dostawa? Zobacz jakie są warunki subskrypcji Wolt+

Lisek otwiera się na nowych klientów

Dla Liska otwiera się całkiem nowa droga pozyskiwania nowych klientów. Wiele osób korzystających z aplikacji Wolt, będzie mogło wkrótce zapoznać się z ofertą polskiej firmy q-commerce.

Współpraca z Wolt to kolejny krok w rozwoju Liska. Współpraca z partnerami food-delivery pozwala nam na otwarcie się na nowych klientów i budowanie większej świadomości marki. Zarówno my, jak i Wolt dążymy do zapewnienia swoim klientom wyjątkowego doświadczenia zakupowego, łącząc wygodę dostaw online z szerokim wyborem produktów i ekspresowym czasem dostawy — komentuje Michał Krowiński co-founder Lisek.App.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Irek

Oo, ciekawa współpraca