Too Good To Go z nową funkcją. Poproś znajomego o odebranie paczki


07.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 07.02.2024

Spis treści

  1. Czy ktoś inny może odebrać paczkę Too Good To Go?
  2. Too Good To Go: Co to za aplikacja?

Too Good To Go, aplikacja do ratowania żywności, wprowadziła nową funkcję. Nie możesz odebrać zamówionej paczki? Wystarczy poprosić znajomego o pomoc. Teraz może zrobić to za Ciebie.

Czy ktoś inny może odebrać paczkę Too Good To Go?

Złożenie zamówienia w aplikacji Too Good To Go wiąże się z pewnym zobowiązaniem. Musimy udać się na miejsce odbioru paczki o określonej godzinie. A co jeśli nagle zmienią nam się plany? Niestety w takim wypadku bardzo często paczka po prostu przepada.

Czy ktoś inny może odebrać paczkę Too Good To Go? Do tej pory jedynym sposobem, dzięki któremu znajomy mógł odebrać Twoją paczkę, było przekazanie mu danych do logowania w aplikacji. Teraz przekazywanie zamówień stało się jednak dużo prostsze i wygodniejsze, dzięki nowej wbudowanej funkcji.

Sprawdź też ranking aplikacji, które dowiozą zamówienie w kilkadziesiąt minut

Poproś znajomego o odbiór paczki z Too Good To Go

W aplikacji Too Good To Go pojawiła się nowa funkcja. Jeżeli nie jesteś w stanie odebrać paczki niespodzianki o wyznaczonej porze, możesz poprosić o to kogoś znajomego. Jak to działa? Na stronie swojego zamówienia znajdziesz teraz dwie opcje: „odbieram” i „zapytaj znajomego”. Jeżeli wybierzesz drugą z nich, będziesz mógł wysłać wiadomość z zaproszeniem do odebrania zamówienia.

Po otwarciu wysłanego linka Twój znajomy będzie mógł zaakceptować lub odrzucić prośbę. Jeżeli zdecyduje się odebrać paczkę, zostanie wyposażony we wszystkie potrzebne dane do jej odbioru. Żeby przekazanie zamówienia było możliwe znajomy musi mieć zainstalowaną aplikację Too Good To Go. Jeżeli nie ma jej na telefonie link automatycznie przekieruje go do sklepu Google Play lub App Store.

Too Good To Go czy Foodsi? Którą aplikację wybrać?

grafiki: Too Good To Go, Facebook

Too Good To Go: Co to za aplikacja?

Too Good To Go to międzynarodowa aplikacja, której celem jest zapobieganie marnowaniu jedzenia. Łączy użytkowników z lokalami gastronomicznymi i handlowymi, które oferują im przecenioną żywność. Jedzenie, które można kupić na Too Good To Go jest oczywiście w pełni zdatne do spożycia. Najczęściej są to produkty, którym kończy się data ważności lub, które ze względu na politykę lokalu nie mogą już być sprzedane (np. ciasto z poprzedniego dnia).

Użytkownik serwisu może zamówić paczkę tańszą nawet o 50%. Jednak to co znajdzie się w środku pozostaje dla niego niespodzianką. Wie jedynie orientacyjnie jakiego rodzaju produkty kupuje (np. dania obiadowe lub ciasta i wypieki). To świetny sposób nie tylko na oszczędność, ale też na poznawanie nowych smaków i wprowadzenie do codziennego życia niewielkiej ilości magii i zabawy.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)