Test usługi Allegro Cash. Otrzymaj zwrot za zakupy


07.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 07.02.2024

Spis treści

  1. Allegro wprowadza usługę cashback
  2. Allegro Cash: Jak to działa?
  3. Cashback na Allegro: Zewnętrzne platformy

Platforma Allegro ruszyła z testem usługi cashbackowej. Teraz możesz otrzymywać pieniądze za zakupy – i to bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki Allegro Cash, użytkownicy i użytkowniczki posiadający aktywną usługę Allegro Smart! będą mogli liczyć na cashback w wysokości do 2% wartości swoich zakupów. 

Allegro wprowadza usługę cashback

Polacy aktywnie szukają różnego rodzaju rabatów i promocji. Jednym ze sposobów na oszczędność jest cashback (zwrot). To sposób na odzyskanie części pieniędzy wydanych na zakupy przez internet. Allegro to pierwsza platforma, która zaczęła prowadzić testy wbudowanej usługi tego rodzaju.

„Prawie wszyscy ankietowani przez nas klienci i klientki Allegro wyrazili też zainteresowanie opcją cashback na naszej platformie, więc startujemy z testami rozwiązania, które jest bezpieczne i daje coś w zamian. Docelowo chcemy Allegro Cash rozwijać i rozbudowywać” – mówi Rafał Czernik, dyrektor ds. usług finansowych w Grupie Allegro.

Wypróbuj usługę Allegro Pay. Kup teraz, zapłać później!

Allegro Cash: Jak to działa?

Allegro Cash ma być prostą metodą płatności, która pozwala na odzyskiwanie części pieniędzy wydanych na platformie. Żeby skorzystać z cashbacku trzeba posiadać aktywną usługę Allegro Smart!. Użytkownik powinien utworzyć darmowe konto w aplikacji Allegro i zasilić je dowolną kwotą. Następnie należy skorzystać ze środków, płacąc nimi za zakupy w aplikacji.

Allegro Cash powstało we współpracy z Aion Bankiem i Vodeno, które współpracują już z platformą w ramach usługi Allegro Pay (odroczonych płatności). Poszczególne parametry Allegro Cash będą testowane wśród wybranych klientów i klientek platformy zakupowej.

Ile oszczędzisz dzięki Allegro Cash?

Na jakich zasadach Allegro będzie przyznawać cashback? Do konta Allegro Cash zostanie przypisane:

  • 1% cashbacku za zamówienia o wartości od 100 zł z jednego sprzedawcy
  • 2% cashbacku za zamówienia o wartości od 200 zł

Klient może dostać jednorazowo maksymalnie 20 zł zwrotu za zakupy, a miesięcznie maksymalnie 50 zł.

Masz kartę Payback? Zbieraj punkty również na Allegro!

Cashback na Allegro: Zewnętrzne platformy

Usługi cashbackowe na Allegro oferują również dedykowane temu serwisy takie jak: Letyshops, Goodie, Net-Pocket czy Picodi. Czy warto skorzystać z zewnętrznego cashbacku Allegro? Ile zwrotu za zakupy można dostać? Standardowe zwroty za zakupy na Allegro wahają się w okolicach od 0,1% do 1,5%. Jednak specjalne promocyjne oferty mogą sięgać nawet 15%! Dlatego warto zawsze być na bieżąco z aktualnymi ofertami różnego rodzaju stron cashbackowych.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)