kontakt@topspozywcze.pl

Tesco Ezakupy

Tesco logo ezakupy

O Tesco ezakupy

Stacjonarna sieć sklepów Tesco posiada wyjątkowo długą historię. Pierwszy sklep został otwarty w 1995 roku. Chcąc iść z duchem czasu i w zgodzie z potrzebami nowoczesnych, zabieganych klientów, Tesco postanowiło zająć się także sprzedażą produktów spożywczych online. Umożliwienie klientom dokonywnie zakupów spożywczych online nastąpiło w 2012 roku. Sklep internetowy Tesco dostarcza zakupy do domu za pośrednictwem swoich firmowych ciężarówek. Tesco dostarcza produkty na terenach: Warszawy, Wrocławia, Lublina, Łodzi, Poznania, Gliwicach, Bielsku-Białej, Krakowa, Katowic, Rudy-Śląskiej, Szczecina, Bydgoszczy, Tych, Gdyni oraz w najbliższych okolicach tych miast. Wygodna wyszukiwarka kodów pocztowych znajdująca się na stronie ezakupy Tesco, pozwoli każdej zainteresowanej zakupami przez internet osobie zweryfikować czy samochód dostawczy dowiezie zamówienie pod wskazany adres. Tesco oddaje swoim klientom do użytku, oprócz tradycyjnego serwisu internetowego na platformie www, wygodną aplikację mobilną, dzięki której można dokonywać zakupów za pomocą urządzenia mobilnego – komórki, tabletu.

Oferta Tesco Ezakupy

Oferta Tesco ezakupy jest tożsama z asortymentem artykułów znajdujących się w sklepach stacjonarnych. Trzeba przyznać, że mniejsza liczba zakładek z kategoriami na stronie internetowej ułatwia zakupy i skraca czas wyszukiwania odpowiedniego towaru. W asortymencie znajdują się produkty świeże, paczkowane i mrożone. W Tesco ezakupy można kupić różnego rodzaju świeże i mrożone mięsa, drób, ryby i owoce morza, mrożone mieszanki warzyw – samodzielne i w wybranych tematycznych kompozycjach (chińska, meksykańska, mix warzyw itp.). Dzięki autom dostawczym wyposażonym w specjalistyczne chłodnie, transport wszystkich mrożonek, lodów i lodu odbywa się w bezpiecznych dla wartości produktów warunkach. Szeroki asortyment autorskiej piekarni zawiera w swojej kategorii bagietki, różnego rodzaju chleby – pełnoziarniste, razowe, pszenne, świeże bułeczki, kajzerki, grahamki, bułki orkiszowe i wiele innych. Świeże, czasami jeszcze ciepłe słone i słodkie przekąski, ciastka i ciasta, półprodukty niezbędne do pieczenia. Tesco ezakupy to także spory arsenał produktów przemysłowych, chemii, zabawek i produktów do pielęgnacji. Online są dostępne także produkty sezonowe – te same, które stacjonarne Tesco oferuje w sowich promocyjnych gazetkach. Oddzielna kategoria zawiera produkty specjalnego przeznaczenia do żywienia i pielęgnacji małych dzieci.

Dostawa w Tesco Ezakupy

Tesco ezakupy realizuje dostawy przez pełne 7 dni w tygodniu. Przedział czasowy, który pozostaje do dyspozycji klienta sklepu to godziny od 8 do 22. Zamówienie online można założyć nawet z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, Tesco ezakupy, w miarę możliwości oferuje także dostawę tego samego dnia. Przeciętny koszt dostawy wynosi około 11,49 złotych – ceny jednak są uzależnione od terminu i godziny zamówienia dostawy do domu. Najdroższą opcją jest dostawa za 23,49 złotych. Supermerket online prowadzi także możliwość bezpłatnego odbioru osobistego zamówionych wcześniej zakupów, we wskazanym przez klienta supermarkecie stacjonarnym. Kiedy zakupy będą gotowe do odbioru, klient otrzyma od sklepu wiadomość o możliwości ich odebrania.

Zobacz jak Tesco wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych