kontakt@topspozywcze.pl

Piotr i Paweł

Piotr i Paweł logo e-piotripawel

O e-Piotr i Paweł

Sklep Piotr i Paweł można określić mianem delikatesów. Z sukcesami funkcjonuje na polskim rynku już ponad 28 lat. Sklepy stacjonarne wyróżniają się fachową obsługą, bardzo szerokim, wyszukanym asortymentem produktów wysokiej jakości i optymalnym stosunkiem ceny do rodzaju i pochodzenia artykułów spożywczych. E-sklep Piotr i Paweł także odnosi spore sukcesy na rynku skierowanym dla wymagających klientów. Sklep oferuje zakupy spożywcze przez internet z dosłownie każdego miejsca Polski, o każdej porze dnia. Witryna e – Piotr i Paweł jest przejrzysta i swobodne poruszanie się po niej nie powinno sprawiać nikomu większych problemów.

Oferta internetowa Piotr i Paweł

Piotr i Paweł, oferuje zarówno produkty świeże jak i mrożone. Rodzaj asortymentu jest tożsamy z wyposażeniem sklepów stacjonarnych. Dodatkowo, dla klientów odwiedzających sklep internetowy, e – Piotr i Paweł oferuje różnego rodzaju promocje i akcje tematyczne. Oprócz mrożonek, mięsa, ryb i drobiu wysokiej jakości, sklep posiada pełny asortyment wszystkich niezbędnych w każdym domu produktów spożywczych – zarówno świeżych, jak i pakowanych – z dłuższym terminem przydatności. W e- sklepie można kupić świeże pieczywo, ciasta i ciastka oraz półprodukty niezbędne do gotowania i pieczenia. Dzięki częstym promocjom, w Piotrze i Pawle można kupić różnego rodzaju zabawki dziecięce w bardzo korzystnych cenach. Sklep proponuje także sporą ofertę środków pielęgnacyjnych, chemicznych i produktów gospodarstwa domowego. Duża część oferowanych przez ten internetowy sklep spożywczy produktów jest artykułami z wyższej półki – delikatesowymi. Market szczyci się także i promuje dobrej jakości, markę własną, pod nazwą której znajdują się wszystkie produkty spożywcze – od mięsa po chemię, w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły dostawy w Piotr i Paweł online

Sklep e – Piotr i Paweł oferuje bardzo korzystne i zdecydowanie konkurencyjne warunki dostawy swoich produktów do domu klienta. Ceny wahają się od 4,99 złotych za zakupy w przedziale cenowym 150 -199,99 złotych oraz jedyne 9,99 złotych za zakupy w cenie od 80 – 149,99 złotych. Dostawy powyżej 200 złotych są zawsze bezpłatne. Co ciekawe, w każdą niedzielę, za zakupy powyżej 100 złotych klient otrzyma gratisową dostawę. Trzeba przyznać, że propozycja i koszty dostawy są wysoce atrakcyjne. Mało tego, sklep proponuje także odbiór osobisty własnego zamówienia i możliwość skorzystania z tak zwanych Coolomatów – nowoczesnych urządzeń chłodzących, w których można odebrać swoje zamówienie. Coolomaty są czynne 24 godziny na dobę i stanowią optymalne rozwiązanie dla zapracowanych i zajętych osób, którym trudno przewidzieć swoje godziny w celu odebrnia zakupów z dostawą do domu. Samochody dostawcze sklepu są przystosowane do przewozu mrożonych dań i mięsa.

Zobacz jak Piotr i Paweł wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych