kontakt@topspozywcze.pl

Api Market (a.pl)

a.pl logo

O Api Market

Historia obecnej sieci sklepów, usytuowanych głównie na terenie województwa mazowieckiego, sięga 2001 roku, w którym to otwarto w podwarszawskim Wołominie pierwszy sklep stacjonarny. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, chęci dorównania konkurencji i pokrycia potrzeb nowoczesnych klientów, Api market zdecydował się na rozszerzenie świadczonych przez siebie usług handlowych o sprzedaż internetową zakupów z dostawą do domu. Pomysł na sprzedaż inną niż bezpośrednia okazał się sukcesem, dzięki czemu Api market świadczy swoje usługi online już od kilku lat. Strona internetowa e–sklepu jest prosta w obsłudze i prosta graficznie – dzięki temu zakupy internetowe nie powinny nikomu sprawić trudności.

Oferta Api Market

Api market prowadzi internetową sprzedaż w szczególności produktów spożywczych takich jak wędlin, mięsa i nabiału, artykułów chemicznych, kosmetyków, owoców i warzyw. W ofercie sklepu znajdzie się także kategoria kiosk, dzięki której każda zainteresowana osoba, oprócz zakupów spożywczych będzie mogła zaopatrzyć się także w świeżą prasę. Api market w sprzedaży internetowej proponuje także sprzedaż różnego rodzaju alkoholi, produktów chemicznych i mrożonek. W zakładce promocje, można otrzymać przecenione produkty w atrakcyjnych cenach a także wszystkie nowości z gazetki promocyjnej marketu. Oferta online jest taka sama jak w sklepach stacjonarnych, także osoby przyzwyczajone do produktów znajdujących się w supermarkecie doskonale będą wiedziały co kupić i czego potrzebują. Jak w większości e-sklepów, Api – market posiada także oddzielny dział poświęcony produktom pierwszej potrzeby małego dziecka i jego mamy.

Dostawa w Api Market

Dostawy zakupów do domu są realizowane w godzinach 8 – 20. Zakupy powyżej 200 złotych w tym supermarkecie online wysyłane są bezpłatnie, mniejsze zakupy do kwoty 50 złotych przewożone są za opłatą w wysokości 19,99 złotych. Zakupy od 50 do 150 złotych można otrzymać za dodatkową opłatą w wysokości od 4,99 do 9,99 złotych. Towar dostarczany jest specjalnym firmowym autem dostawczym, który jest przygotowany na przewóz żywności i mrożonych produktów. Zakupy z dostawą do domu realizowane są jedynie tereny województwa mazowieckiego, na początku zakupów portal prosi o podanie kodu pocztowego – ma to ułatwić dobranie odpowiedniej lokalizacji dotyczącej możliwości transportu. Dostawca posiada przy sobie terminal – za zakupy można zapłacić zarówno gotówką jak i kartą przy odbiorze, sklep oferuje także możliwość płatności online.

Zobacz jak Api Market wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych