Rebranding supermarketu internetowego anabru.pl. Od teraz 'Mamyito.pl’


23.10.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 24.10.2023

Spis treści

  1. Anabru to teraz Mamyito.pl
  2. Rabat na start – 30 zł
  3. Wkrótce aplikacja mobilna Mamyito.pl
  4. Mamyito.pl: Co to za sklep?

Supermarket internetowy anabru.pl poinformował konsumentów o zmianie nazwy sklepu na Mamyito.pl. Marka zmienia się nie do poznania – prezentuje nowe logo, kolorystykę i zapowiada rewolucję technologiczną.

Anabru to teraz Mamyito.pl

Anabru rozpoczęło nowy etap rozwoju! 20 października o godzinie 6.00 supermarket dostarczył pierwsze zamówienie jako Mamyito.pl. Odebrała je Pani Beata. Co jeszcze zmieniło się w działalności sklepu?

„Z radością informujemy, że sklep anabru.pl zmienia się w 𝒔𝒖𝒑𝒆𝒓𝒎𝒂𝒓𝒌𝒆𝒕 𝒐𝒏𝒍𝒊𝒏𝒆 𝒎𝒂𝒎𝒚𝒊𝒕𝒐.𝒑𝒍” – ogłosiła firma na swoich mediach społecznościowych. Anabru ma teraz nie tylko całkiem nową nazwę, ale też zupełnie nową identyfikację wizualną i nową stronę internetową. 

Mamyito.pl: Zmiana wizerunkowa

Jak wygląda teraz były supermarket internetowy anabru? Zmieniło się bardzo wiele. Róż został zastąpiony kolorem zielonym i odrobiną pomarańczowego. Diametralnie zmieniło się również logo sklepu.

Po wejściu na stronę anabru.pl zostajemy przekierowani pod nowy adres Mamyito.pl, która jest zaprojektowana zgodnie z nową identyfikacją wizualną sklepu.

Zobacz też jak zmieniło się Frisco

mamyito.pl

Rabat na start – 30 zł

Mamy i to od początku proponuje wyjątkowe promocje. „Codziennie kilkaset produktów nawet 50% taniej. Wybierajcie mądrze i nie przepłacajcie.” – pisze firma na swoim Facebooku.

Macie też szansę na bardzo dobrą zniżkę! Jeżeli zapiszecie się do newslettera Mamyito.pl, dostaniecie 30 złotych zniżki na pierwsze zakupy. Ciężko przejść obok takiej promocji obojętnie.

Jaki supermarket spożywczy wybrać? Sprawdź ranking

Wkrótce aplikacja mobilna Mamyito.pl

Supermarket nie zamierza zwalniać tempa i szykuje się do dalszych zmian! Mamy i to zapowiada wypuszczenie aplikacji mobilnej. Ma zostać udostępniona klientom sklepu już niebawem.

Aplikacja umożliwi jeszcze lepsze zakupy przez internet. Da konsumentom opcję wygodniejszego kupowania online również z pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet.

Mamyito.pl: Co to za sklep?

Mamyito.pl to supermarket internetowy, który oferuje szybką dostawę zakupów w Warszawie i okolicach. Działał jako anabru.pl od maja 2020 roku. Sklep posiada w ofercie szeroki wybór produktów (w tym produkty spożywcze, przemysłowe, biurowe, kosmetyki czy środki czystości), które dostarcza od poniedziałku do soboty. Możesz wybrać o jakiej godzinie Twoje zamówienie pojawi się pod drzwiami.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)