Uber Eats kod rabatowy baner

Nowości w aplikacji POLOmarket. Czym są Frikasy?


17.11.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 17.11.2023

Spis treści

  1. Zmiany w aplikacji POLOmarket
  2. Frikasy: Zbieraj punkty i odbieraj kupony

POLOmarket wprowadził nowe rozwiązanie do swojej aplikacji mobilnej. „Frikasy” to punkty lojalnościowe, które będzie można zbierać, a następnie wymieniać na kupony rabatowe.

Zmiany w aplikacji POLOmarket

Aplikacja mobilna POLOmarket – mój ulubiony działa od 2019 roku. Wprowadzenie Frikasów to największa zmiana od samego początku jej istnienia. Punkty lojalnościowe są już standardem w aplikacjach tego rodzaju, dlatego POLOmarket postanowił nadrobić zaległości!

„Frikasy są milowym krokiem w rozwoju naszego programu lojalnościowego i z punktu widzenia strategii w obszarze transformacji cyfrowej całego naszego biznesu” – komentuje Jarosław Brudnicki, członek zarządu i dyrektor zakupów w POLOmarkecie.

Dowiedz się więcej o aplikacji POLOmarket

Frikasy: Zbieraj punkty i odbieraj kupony

Frikasy działają podobnie jak punkty lojalnościowe w aplikacjach innych sklepów. Za każdą wykonaną transakcję Poloapka będzie naliczać nam wirtualne punkty, a ich ilość będzie zależna od wydanej przez nas kwoty. Musisz tylko pamiętać o zeskanowaniu aplikacji w trakcie zakupów.

Ile Frikasów za 1 zł?

Ile punktów lojalnościowych możesz zdobyć? Za każde 1 zł wydane w POLOmarket uzyskasz aż 7 Frikasów. Akcja trwa od 15.11.2023 r do 30.12.2023 r. Punkty lojalnościowe możesz wykorzystać tylko do końca grudnia, jeżeli nie zdążysz tego zrobić, niestety przepadną. Z udziału w akcji są wyłączone napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, doładowania telefonów i preparaty dla niemowląt.

Zobacz gazetki POLOmarket i oszczędzaj na zakupach

Ile Fricasów można zdobyć za 1zł? POLOmarket.pl

Dodatkowe Frykasy zdobędziesz też za zakup specjalnych produktów, wskazanych przez organizatora w danym dniu. Otrzymasz wtedy dodatkową liczbę wirtualnych punktów, zgodnie z oznaczeniem na produkcie (np. 1 sztuka produktu x = 5 Frikasów; 0,5 kg produktu z = 9 Frikasów).

Frikasy: Wymiana na kupony

Punkty lojalnościowe POLOmarket można wymieniać na kupony rabatowe. Wszystkie bony znajdziesz w odpowiedniej sekcji aplikacji. Kiedy będziesz posiadał odpowiednią ilość punktów, kupon, z którego możesz skorzystać zostanie odpowiednio wyróżniony w aplikacji.

Jak działa aplikacja Żappka? Tam też znajdziesz podobny system lojalnościowy


Wymiana Frikasów na kupony w aplikacji POLOmarket

W aplikacji sprawdzisz też ile Frikasów masz w swoim wirtualnym portfelu i ile punktów musisz mieć, żeby skorzystać z konkretnych kuponów. Każdy kupon jest jednorazowy. Po jego aktywacji masz 24 godziny na to, żeby skorzystać z promocji. Po tym okresie czasu kupon wygaśnie.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)